Dodaj do ulubionych

Smartwatch dla dziecka

29.09.20, 16:57
Czy wasze dzieci używają? Może ktoś coś polecić? A może w ogóle nie warto? (dziecko wczesna podstawówka).
Obserwuj wątek
    • mama_kotula Re: Smartwatch dla dziecka 29.09.20, 17:13
      Moja trzecioklasistka ma. Używam go do wywoływania dziecka ze świetlicy wink. Dzieciątko używa do liczenia kroków, do sprawdzania prognozy pogody i do timera. Ma Apple Watch SE zintegrowany z moim telefonem.
    • norra.a Re: Smartwatch dla dziecka 29.09.20, 19:13
      Mamy jakiś bardzo prosty model, służy tylko do dzwonienia do dziecka, żeby się dowiedzieć gdzie jest, on też czasem dzwoni jak czegoś potrzebuję. Wg mnie warto, bo gdy nosił komórkę to rzadko miał ją pod ręką, zazwyczaj była rozładowana gdyż zużywał baterię do grania czy filmów na YT.
        • norra.a Re: Smartwatch dla dziecka 30.09.20, 10:46
          No to do tego jest idealny, mój trzecioklasista wraca sam ze szkoły, chodzi też sam pojeździć na rowerze, czuję się spokojniej jak ma smartwatcha przy sobie. Zegarek ma też lokalizację, ale w tym modelu kiepsko działa, bo ma dokładność a raczej niedokładność do dobrych 5km smile
    • mikawi Re: Smartwatch dla dziecka 29.09.20, 21:11
      Mój ma Garett kids 4g, używa (w sumie to dla mnie bardziej), do szkoły nosi rzadko, ale podczas wyjść na podwórko zawsze. Służy do komunikacji (wracaj do domu) i do zdalnego nasłuchu (o tej funkcji młody nawet nie wie i raczej mu nie powiem).
    • fibi00 Re: Smartwatch dla dziecka 29.09.20, 21:37
      Mój ma taki:
      www.electro.pl/telefony-i-smartfony/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-art-sgps-03b-niebieski
      Jest w użyciu od zerówki kiedy młody zaczął odwiedzać kolegów i chciałam przywołać go do domu. Starszy syn miał telefon i wkurzałam się bo kładł gdzieś na ławce (kiedy był u kolegi) i mogłam dzwonić i dzwonić a on nie słyszał. Także smartwatch super sprawa kiedy dziecko zaczyna się szwędać. Do szkoły daję smartwatcha ale wyłączonego i schowanego do plecaka bo boję się że młody będzie się nim bawił i nauczycielka mu go skonfiskuje. Ogólnie ten model jest fajny bo wyglądem przypomina zegarek i nie przyciąga tak wzroku jak takie prostokątne smartwache.
    • nimaletko Re: Smartwatch dla dziecka 29.09.20, 22:02
      Moja ma taki:
      allegro.pl/oferta/zegarek-smartwatch-dla-dzieci-q50-lokalizator-oled-9270941133?snapshot=MjAyMC0wOS0yN1QyMjoxNzo1Ni41OTlaO2J1eWVyO2RiNTUyYzA1OGM3MzMwODA4MThlMzExM2VhNmUxYTA0ODlkYjM5ODhiMzgwMjllMTZkZjRjYjNmNjMyYzU5OWQ%3D
      Prosty, niedrogi, bez bajerów, a przy tym zgrabny i nieduży - dobrze wygląda na ręce dziecka i nie przeszkadza.
      Używamy tylko opcji dzwonienia, żadne namierzanie, podsłuchy i inne opcje nas na razie nie interesują.
      • norra.a Re: Smartwatch dla dziecka 30.09.20, 22:58
        O to właśnie ten model mamy, jak Ci działa lokalizacja? U nas jest nic nie warta - pokazuje, że syn jest w sąsiedniej miejscowości, niby i tak nie mam zamiaru go śledzić, ale jedyną funkcją jaka działa to właściwie tylko to dzwonienie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka