Dodaj do ulubionych

Żołnierze i covid

27.10.20, 23:50
Apropo wprowadzenia stanu wojennego. Na gazecie wrocławskiej ( i nie tylko tam) jest artykuł, który może zainteresować. Oficjalne dane mówią że 500 na 1500 słuchaczy Wrocławskiej Akademii Wojskowej ma wirusa.Liczba chorych rośnie.Chorzy byli na ćwiczeniach z terytorialsami.Ci też są chorzy.O chorych zawodowych żołnierzach nic się nie mówi, ale uczelnia należy do wojska i bardzo aktywnie współpracują. A wojsko zasłania się tajemnicą. Wiadomo za to że Akademia wysyła już na kwarantannę do domu bo u siebie nie ma fizycznie miejsca. Budynki ma pełne chorych. Podobny stan armii może być w całej Polsce bo jej specyfika sprzyja rozprzestrzenianiu się wszelkich epidemi. I to by chyba było na tyle w kwestii żołnierzy w czołgach tlumiących protesty.
Obserwuj wątek
    • szeera Re: Żołnierze i covid 28.10.20, 00:42
      Polska na szczęście nie jest państwem policyjnym, tylko państwem z kartonu. Policja i wojsko jest w takim samym stanie jak wszystkie instytucje państwowe, czyli w stanie rozpadu. Wojsko cały czas pamięta Kaczyńskiemu Macierewicza, a bałagan po czystkach kadrowych nie został posprzątany do dzisiaj.
    • zosia_1 Re: Żołnierze i covid 28.10.20, 06:20
      Wcale bym się nie zdziwiła,gdyby kazano żołnierzom mającym kontakt z chorym na co id iść bronić kościołów i przy okazji zarażać, aby później móc winę zrzucać na te niedobre kobiety

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka