Dodaj do ulubionych

Ognisko - czy można?

15.11.20, 09:56
Gubię się w tych obostrzeniach covodowych...
Czy można rozpalić ognisko?
Tereny miejskie, miejsce spacjalnie wybaczone do palenia ognisk. Osoby z 2 gospodarst domowych.
Obserwuj wątek
    • ophelia78 Re: Ognisko - czy można? 15.11.20, 17:01
      Otóż można smile

Dzis u nas 14 stopni, słońce bez wiatru.
      Ok g.14 na ogromnej polanie (tzw Lasy Miejskie, polana sportowa z miejscami na ognisko) płonęło tych ognisk 8. Teren duży wiec odleglosci miedzy nimi rzedu 20 metrow. Przy każdym w zasadzie 1-2 rodziny, nie widać było zeby ludzie jakos sie mieszali miedzy sobą. Lady siedzial przy swoim ogniu. Tylko psy biegały smile
      Pojawiła się Straz Miejska, rzucili okiem ze ogniska w miejscach wyznaczonych i pojechali dalej.
        • memphis90 Re: Ognisko - czy można? 15.11.20, 18:03
          "Zgromadzenie jest to zgrupowanie osób na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób w określonym miejscu w celu odbycia wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska w sprawach publicznych. - definicja zgodnie z zapisami ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. Prawo o zgromadzeniach"

Co wyrażasz spotykając się z rodziną przy ognisku- uwielbienie dla kiełbas (wyborczej)?
          • panna.nasturcja Re: Ognisko - czy można? 15.11.20, 18:13
            Obowiązuje zakaz organizowania spotkań i imprez niezależnie od ich rodzaju, wyjątkiem jest własny dom.
            Przy ognisku miały być osoby z więcej niż jednej rodziny. Gdyby byli tylko współmieszkańcy to jak najbardziej ok.
    • runny.babbit Re: Ognisko - czy można? 15.11.20, 17:21
      Na Waszym miejscu po prostu zrobiłabym to ognisko z oczywiście z zachowaniem zasad BHP żeby nie podpalić terenu wokół. Już mnie poważnie wkurzają te nielogiczne restrykcje i nierówność wobec prawa. Naziole pod kościołami bez maseczki mogą chodzić i to grupami, a ty człowieku na pustej ulicy masz nosić. Sklep w galerii handlowej zamknięty, sklep tej samej firmy z wejściem od ulicy otwarty.
      A w ogóle to nie wiem jak u Was, u mnie w mieście wszystkie jednostki policji są chyba rzucone na pilnowanie kościołów, Kurii i kobiet przed demolowaniem miasta 😉 normalnych patroli już wieki nie widziałam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka