Dodaj do ulubionych

Margot vs Suchanow

12.01.21, 20:08
Jak to się dzieje, że temat grzany przez Margot (bohatera tylu publikacji w internecie, z prawa, lewa, środka i od zewnątrz) jest opisywany TYLKO przez jakieś tvgówno, odrzeczy, zależneodruskich itp?

Właśnie patrzę, że nie zająknęły się tym chyba żadne krytyki polityczne, jakoś nie widzę tego na gazecie itp. Media, które zawsze szybko zajmują stanowisko w takich sprawach, w tej chwili milczą. A podobno nawet jakiś margotowy protest był przed chwilą, czyż nie?
Dla niewiedzących - bodajże Wysokie Obcasy opublikowały listę 50 śmiałych 2020 czy coś w tym stylu. Na liście znalało się Margot oraz Suchanow i Lempart. I Margot powiedziało, że z tą sprawczynią przemocy seksualnej (Suchanow) i Lempart (ukrywającą?) nie chce razem być, o nie!
I teraz - co o tym myślicie? I dlaczego temat jest tylko i wyłącznie komentowany przez pisią szczujnię? Przecież to Margot, przez którą którego już niejedna zadyma była (jakiś wywiad, nagroda, coś tam) i jakoś ciągle po jej jego stronie te media właściwe były.
Obserwuj wątek
    • bye-bye Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 21:15
      Nie wiem mówiąc szczerze kto teraz o tym pisze. Ja jakiś czas temu przeczytałam o tym na Twitterze. To było jeszcze zanim o Margot zrobiło się dość głośno.

Afera opisana takim językiem, że takiej przenno-buraczanej😝 kobicie jak ja, mózg stawał😉 misdżenderowanie, osoba partnerska itp. ale jeszcze nic, taki styl/język. Nawet ciekawe to było. To co Margot pisze o pani Suchanow to, nawet jeżeli tylko połowa z tego jest prawda, świadczy o niej bardzo źle.
    • fornita111 Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 21:23
      Zadyma nie byla przez Margot, tylko przez Ziobre- zastosowano kompletnie nieadekwatne do przewinienia srodki i zrobiono cyrkowa pokazowke. O to byla ta cala afera, przypominam. Gdyby podobnie potraktowano kibola, tez bym wyszla protestowac, bo bylo bezprawie i granda. Cos jeszcze wyjasnic? smile
      • bye-bye Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 21:33
        Ze sprawą, o której pisze założycielka wątku, zdecydowanie nie ma związku z późniejszymi kłopotami Margot. To sprawa obyczajowa.

Mam zresztą wątpliwość czy taki magiel to temat dla gazet😆
        • tiszantul Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 22:30
          Mowa o tym, ze Margot zarzuca Suchanow stosowanie przemocy seksualnej? Przemoc seksualna to nie jest "sprawa obyczajowa" tylko kryminał. Do tego ogólne znęcanie się plus wyrzucenie z domu.
          Margot: "Zna ktoś takie uczucie, gdy liderka Strajku Kobiet stosuje na tobie przemoc o podłożu seksualnym, misgenderuje i znęca, potem wyrzuca cię z twojego własnego mieszkania ubezdomniając cię, zwołuje spotkanie Strajku Kobiet z Martą Lempart, podczas którego zakazuje odnosić się publicznie do tej sytuacji? Oczywiście nigdy nie przeprasza za to co zrobiła – przeciwnie, grozi ci przy każdej okazji i śmieje się w twarz. Bo ja tak” – pisze aktywista"

Nie macie wrażenia, ze sprawa byłaby głośna, gdyby nie chodziło o liderkę Strajku Kobiet?
          Warto też w kontekście liderów opozycyjnych ruchów obrońców demokracji przypomnieć, ze Kijowski został skazany na rok więzienia
          • lauren6 Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 23:28
            Rzekoma przemoc seksualna to jest wersja jednej strony. Z resztą ową przemocą seksualną miało być przebieranie się kobiety heteroseksualnej przy koleżance Małgorzacie. Jeżeli to jest przemoc to w takim razie kobiety w przebieralniach regularnie się molestują.

Tak, to jest sprawa obyczajowa. Absurdalna, ale jest.
    • mdro Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 21:33
      Ale co, uważasz, że grzanie tematu przez łżemendia o czymś świadczy? Bo jeśli teraz zaczęli grzać temat bardziej, to wiem dlaczego.

Otóż prokuratura (tak, ziobrowa prokuratura) umorzyła śledztwo w słynnej sprawie o bezczeszczenie pomników tęczowymi flagami z powodu - uwaga - NIEWYKRYCIA SPRAWCÓW.

oko.press/postepowanie-ws-teczowych-flag-na-pomnikach-umorzone-nie-wykryto-sprawcow/
    • daisy Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 23:40
      Muszę przyznać, że afery w lewackich ekstremach są naprawdę barwne (sądząc po wywiadzie niejakiej Kayaszu w sobotnim magazynie "Wyborczej"), ale nie ma po co się nad nimi pochylać, bo sensu w nich za grosz. Jest to rewolucja pożerająca własne dzieci i dopóki robią to sobie na uboczach, to trudno, widać tak musi być. Nie mam zamiaru przejmować się sporami między ludźmi, którzy uważają, że słowo "kobieta" jest obraźliwe i wykluczające i świadczy o "transfobii" - albowiem to zwykli idioci są. Ordo Iuris lubi to.
      Więc niech sobie robią zapasy w genderowym kisielu do woli. Kobiety i każdy, kto chce do nich dołączyć, zajmą się poważnymi sprawami i prawdziwym życiem.
    • netlii Re: Margot vs Suchanow 12.01.21, 23:49
      Bo te afery to burza w szklance wody. Podobnie do ostatniej "piernik gate" z profilu Stop Bzdurom.
      Cóż, trzeba przyjąć, że na szczycie struktury będą się żreć z różnych powodów a innych liderek, które zorganizowałyby energię ludzką i zmotywowały nas do wyjścia na ulice przeciwko TK i rządowi nie miałyśmy. Tyle.
      • tiszantul Re: Margot vs Suchanow 13.01.21, 00:10
        "Bo te afery to burza w szklance wody"

Zarzuty przemocy seksualnej to "burza w szklance wody"? może i tak, nie przesadzajmy, po co robić z igły widły, zwykłe kwestie obyczajowe.

"a innych liderek, które zorganizowałyby energię ludzką i zmotywowały nas do wyjścia na ulice przeciwko TK i rządowi nie miałyśmy. Tyle"

Jakie są efekty tego wyjścia na ulice? Nikt na forum nie chcę pamiętać szczegółów epickiego zrywu w październiku, to może tylko przypomnę, ze ambicje były olbrzymie. Tymczasem wczoraj na protest Strajku Kobiet przyszło kilkanaście osób, atencji medialnej zero, a liderce Strajku Kobiet zarzuca się przestępstwo poważniejsze niż to, za które skazano Kijowskiego. Super bilans, nie?
        • netlii Re: Margot vs Suchanow 13.01.21, 00:16
          Przeczytaj jakiego rodzaju to są zarzuty o "przemoc seksualną" to co najwyżej można zaklasyfikować jako pewien folklor polityczny. Mi nigdy z obyczajowością Nowej Lewicy w skali 1:1 nie było po drodze, co najwyżej można było się spotkać w protestach dotyczących spraw wspólnych dla ogółu.

Dlatego właśnie napisałam, że miałyśmy - w czasie przeszłym.
          Energia ludzka pozostała, kto inny ją zagospodaruje. Pretensje do niskiej frekwencji możemy mieć same do siebie, rozumiem, że Ciebie też nie było?
        • mdro Re: Margot vs Suchanow 13.01.21, 00:34
          Ty najpierw powiedz, tituszko, GDZIE jest publikacja wyroku trybunału Przyłębskiej big_grin. A potem klep przekaz o braku efektów protestu, trolliku po 2 złote za wpis big_grin

I GDZIE są te zarzuty dla Lempart, kłamczuszku żałosny?
    • tiszantul Re: Margot vs Suchanow 13.01.21, 00:13
      "Margot powiedziało, że z tą sprawczynią przemocy seksualnej (Suchanow) i Lempart (ukrywającą?)"

To Lempart wie o zarzutach i nic nie robi? Toż to skrajnie toksyczne środowisko dla kobiet

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka