Dodaj do ulubionych

Żorżetka

15.01.21, 19:41
Mosbacher.
Co sądzi eMatka o Pani Ambassador, moim skromnym zdaniem przypominająca drag queen, której Panduda pierś Orderem Najjaśniejszym nakłuła.
Osobiście uczucia posiadam niedefiniowalne, nie wiem, na ile ją traktować serio, na ile jako zjawisko w rodzaju Emanuela Motyla.
Obserwuj wątek
    • animalny-animals Re: Żorżetka 15.01.21, 19:45
      Siedmiu wspaniałych w jednym big_grin

krwawy
      1. «zawierający krew»
      2. «zbroczony krwią»
      3. «połączony z rozlewem krwi»
      4. «odznaczający się okrucieństwem»
      5. «o pracy fizycznej: ciężki, ponad siły»
      6. «szczególnie dotkliwy, bolesny»
      7. poet. «intensywnie czerwony»
      sjp.pwn.pl/szukaj/krwawy.html
    • chersona Re: Żorżetka 15.01.21, 20:20
      Też nie wiem. Z kolorytu troche przypomina mi zwolnioną z sanepidu Jadwigę Caban-Korbas. Nasza swojska, nie nakłuta jeszcze i nie napompowana silikonami, ale nadrabia fryzurą, okularem i biżuterią.
        • chersona Re: Żorżetka 15.01.21, 20:44
          [...] dużo niżej osadzone, niż jej stare łożysko? - no po prostu paskudna odzywka.
          Nie wiem, jak jej drugie dno, ale Trump różnych sobie wybierał doradcow, między inymi Ivankę, która łożysko ma jeszcze pewnie milusie, a cycusie ładnie nabite, ale jakaś taka pusta i głupawa się wydaje.
          • krwawy.lolo Re: Żorżetka 15.01.21, 20:49
            chersona napisała:

> [...] dużo niżej osadzone, niż jej stare łożysko? - no po prostu paskudna odzywka.

Wiem. Być może przesadziłem z tą figurą retoryczną.
            Nie gniewaj się.
            • chersona Re: Żorżetka 16.01.21, 10:26
              a skąd! przybij piątkę, bo mnie też babulenie kobiet irytuje i tak w życiu codziennym jak i emamowym nie mogę z nimi dojść do ładu, bo zamiast skupić się na meritum wyciągną jakieś oboczne pierdy i się nimi onanizują. a obniżone łożysko to jakże trafne i prawdziwe, z pogranicza medyczno-seksistowskiego, dosadne określenie.
        • latarka Re: Żorżetka 16.01.21, 04:04
          krwawy.lolo napisał:

> Z jednej strony
          > trudno sobie wyobrazić, żeby jedno państwo tak sobie zakpiło z drugiego, wysyłając
          > pajaca na placówkę. Może Żorżetka posiada drugie dno, dużo niżej osadzone,
          > niż jej stare łożysko?

Wiesz co...nie wiem jak to skomentować...
          Obrzydliwe to co wypisujesz, żenujące uncertain
    • aqua48 Re: Żorżetka 15.01.21, 20:31
      Wszystko mi jedno kogo przypomina. Ozdobna jest i już. Babka bez stosownego wykształcenia, a dała radę w polityce i nie wahała się powiedzieć tego co myśli. Szacun.
          • zla_krew_a_niestrawna Re: Żorżetka 16.01.21, 03:45
            Żałosny ten cały wątek. Ocena dokonań dojrzałej osoby, świetnej od małego przedsiebiorczyni, poprzez tandetny (lata 80. XX w.) wygląd starszej kobiety z lat jej świeetności, desperacko podtrzymywany (dość normalne zachowanie od XVIII w.), a nie przez dokonania. Jako dyplomatka nietypowa, głównie przez gusys i wypowiedzi niektóre, ale aż tak nie przeginała, wstydu krajowi nie przynosiła, durnym pajacykiem nie była na pewno, a sporo uzyskała, choć częściowe tylko na papierze) Żenujące. A fuj. Jeszcze się sensowne forumki ze śmichotkami dołączają.
    • krwawy.lolo Re: Żorżetka 16.01.21, 10:09
      Widzę, że wątek utknął w kiszce źle pojętej "solidarności jajników". Ile trzeba złej woli, żeby nie pojąć prostego toku rozumowania: drugie dno -> dno rzeki -> łożysko rzeki -> łożysko kobiety. Przyznałe, że skojarzenie faktycznie nieeleganckie, ale żeby z tego powodu palić mnie na stosie? A idźcie wszystkie do wątku o tłustym synku, z Waszymi mądrościami. tongue_out
    • bywalec.hoteli Re: Żorżetka 16.01.21, 11:04
      nie lubie baby, ale jest o tyle dobra, ze pokazuje prawdziwy stosunek usa do Polski czyli kolonialny. Sposób w jaki ta osoba zwracała się do polskich przywódców powodował ze powinna być odwołana dawno temu. Ale jest mały plusik: zniesienie wiz.

przy okazji - macie telefony i urządzenia xiaomi? po huawei amerykańcy dopieprzaja się do mi
      cyfrowa.rp.pl/globalne-interesy/57589-usa-bija-w-xiaomi-sankcje-za-chinska-armie/amp
      • zla_krew_a_niestrawna Re: Żorżetka 16.01.21, 17:44
        Właśnie dlatego świetnie reprezentowała swój kraj. Bardzo amerykańska. Jako niezawodowa dyplomatka wręcz znakomicie, a i wytłumaczenie to stanowi. Mnie natomiast nie żenował jej wygląd po pierwszym szoku, gdy dłużej sprawdzałam, kim ta pani była i jest, natomiast wpisy trolli i popieraczy nierządu na jej oficjalnym Ćwierkaczu już owszem (a tak ci drudzy na początku jej bronili i musieli wygląd oraz sposób bycia przełykać en Massey bez typowych oburzy i wyśmiewania, co było naprawdę zabawne, bo przecież trampiarzami jest wielu, dopiero po czasie się zorientowali, że pani gra im na nosie i tamże ma ich opinie, a robi swoje)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka