09.02.21, 13:34
Dziewczyny, jakich kremów BB używacie?
Byłam wierna Biodermie, bo siostra co chwilę miała jakieś promocje w aptece, ale chcę spróbować czegoś nowego.
Nie lubię efektu maski i jak coś mi się klei na twarzy. Znacie coś w naturalnych tonach, bez żółtych pigmentów, co będzie wyglądało naturalnie ?

Obserwuj wątek
    • sofia_87 Re: Krem BB 09.02.21, 14:22
      Neutrea, z filtrem 50. Mój ulubiony, ze składem zaakceptowanym przez Sroke, absolutnie bezkonkurencyjny ☺
      Kusilo mnie żeby spróbować poleconego tu Purito, też z filtrami, ale słyszałam, że coś z tymi filtrami było nie tak, może ktoś kto zna sprawę, napisze więcej
      • homohominilupus Re: Krem BB 09.02.21, 15:15
        Ja kupilam niedawno lightweight foundation the ordinary i jest super, leciutkie, nakladam to na normalny krem na dzień albo mieszam i nic się nie klei. Taki domowy krem BB.
    • kurt.wallander Re: Krem BB 09.02.21, 16:35
      Ja używam Missha M Signature Real Complete BB krem No 21 (Light Pink Beige). Jeśli chodzi o kolor to oczywiście nie jest różowy, jedynie nie jest ani szary, ani żółty, jak większość koreańskich kremów BB. Przy nakładaniu jest lekko lepki/tłusty, ale po chwili to uczucie znika. Efekt końcowy jest lekko satynowo matowy. Ja mam jednak cerę dojrzałą i raczej ze skłonnościami do przesuszenia niż przetłuszczania. Na skórze tłustej czy mieszanej nie wiem, jaki da efekt. No i nakładam go cieniutką warstwą, nie wiem nawet czy ma filtry, bo nie zalezy mi na tym w kremie BB czy podkładzie.
    • eilian Re: Krem BB 09.02.21, 19:50
      Od lat używałam Skinfood mushroom (wcześniej jeszcze Misshę), ale jest coraz trudniejszy do dostania (tylko na ebay), więc ostatnio kupiłam Dr.G i jestem bardzo zadowolona, świetnie wtapia się w cerę.
    • igge Re: Krem BB 09.02.21, 21:50
      Mój ulubiony kiedyś był nuxe z efektem bare skin.
      Lubię lekkie, broń Boże tłuste.
      I oszczędnie nakładam.
      Wiem, że Ziaja za niemal zero złotych to zuo i składy paskudne ale teraz mam niestety ziaję😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka