tereso
30.03.21, 21:52
Moje kochane sprzęty dziś były w użyciu. Z jedna z córek pojechałam na rolki, po powrocie na rowerze( z napędem elektrycznym, przyznaję) pojechałam do lasu, przyglądałam się niebu leżąc na ławce i bimbalam na całego. Jutro mam wolne 2 godzinki i nawet jeśli nie na rolki to do lasu na bank pojadę.a Wy, używacie wiosny ?