Dodaj do ulubionych

Pit 36 problemy

28.04.21, 22:50
Hej czy ktoś miał problemy z wypelnieniem pit36 online na gov pl?
Próbuje na 3cim komputerze. Cały czas kaze mi Adobe instalowac, co robię, i nadal nie działa.
E-deklaracje nie chcą się zaktualizować - kaza skontaktować się z twórcami oprogramowania.

Obserwuj wątek
    • bywalec.hoteli Re: Pit 36 problemy 28.04.21, 22:57
      wypełniałem z sukcesem ale nie bez provlemow i kombinowania pit-37 przez usługe „twój e-pit” smile
      Generalnie o ile usługi rządowe z pakietu ePuap oceniam wysoko, to te podatkowe to sa problematyczne często. Nie wiem kto u nich testuje te rozwiązania ale są dziwne.

Adobe jaki produkt kaza instalować?
    • net.mynia Re: Pit 36 problemy 28.04.21, 23:02
      Tak. Właśnie się o to dziś pokłóciłam z facetem... Bo czekał do ostatniej chwili, żeby ten pit wysłać, nie idzie mu i mnie wysyłał, żebym jutro pojechała do urzędu po pit, to on ręcznie go wypełni i wyśle. No i znowu nerwowe i ciche dni. Jeszcze mi kazał się zamknąć jak mu powiedziałam. Nie, nie da się. Coś jest nie tak. Ps. te które mnie pamiętają, do psychologa nie poszłam ani do psychiatry. W tych czasach nie mam zamiaru jeszcze tam się użerać. Piwo wypiję, pójdę spać i kolejny dzień na boku. Acha, dziś byłam na rozmowie o pracę, niestety jak nie mam ujeb... ręki, ani nogi ( czytaj: potrzebne orzeczenie o niepełnosprawności ) to w tym kraju pracy dla takich ludzi nie ma. Pozdrawiam.
        • 35wcieniu Re: Pit 36 problemy 28.04.21, 23:17
          A nie, dobra, skojarzyłam nicka, cofam. Niech zrobi tak żeby było jak najtrudniej i żeby finalnie się nie udało, bo udać się nie może, wiadomo. Kibicuj mu w tym, pójdzie Wam świetnie.
          • net.mynia Re: Pit 36 problemy 28.04.21, 23:30
            35wcieniu napisał(a):

> A nie, dobra, skojarzyłam nicka, cofam. Niech zrobi tak żeby było jak najtrudni
            > ej i żeby finalnie się nie udało, bo udać się nie może, wiadomo. Kibicuj mu w t
            > ym, pójdzie Wam świetnie.
            >

Jakaś ty mądra, ja pierole. Ma iść kupić drukarkę, żeby pita wysłać?!
    • snajper55 Re: Pit 36 problemy 29.04.21, 04:37
      bang_bang30 napisał(a):

> Hej czy ktoś miał problemy z wypelnieniem pit36 online na gov pl?
      > Próbuje na 3cim komputerze. Cały czas kaze mi Adobe instalowac, co robię, i nad
      > al nie działa.
      > E-deklaracje nie chcą się zaktualizować - kaza skontaktować się z twórcami opro
      > gramowania.

E-deklaracje nie dają się aktualizować od lat. Trzeba wyeksportować dane, usunąć e-deklaracje z komputera, zainstalować e-deklaracje (instaluje się już nowa wersja). Jeśli przy instalacji nie zassalo danych, to trzeba zaimportować dane i... wypełnić PITa.

S.
      • snajper55 Re: Pit 36 problemy 29.04.21, 04:39
        snajper55 napisał:

> bang_bang30 napisał(a):
        >
        > > Hej czy ktoś miał problemy z wypelnieniem pit36 online na gov pl?
        > > Próbuje na 3cim komputerze. Cały czas kaze mi Adobe instalowac, co robię,
        > i nad
        > > al nie działa.
        > > E-deklaracje nie chcą się zaktualizować - kaza skontaktować się z twórcam
        > i opro
        > > gramowania.
        >
        > E-deklaracje nie dają się aktualizować od lat. Trzeba wyeksportować dane, usuną
        > ć e-deklaracje z komputera, zainstalować e-deklaracje (instaluje się już nowa w
        > ersja). Jeśli przy instalacji nie zassalo danych, to trzeba zaimportować dane i
        > ... wypełnić PITa.
        >
        > S.

Jeśli chcesz to mogę dokładniej opisać co trzeba zrobić. Ja właśnie jestem po. 🙂

S.
        • iwles Re: Pit 36 problemy 29.04.21, 07:42

Ja ściągałam program chyba że strony "dobre programy". Mogłam wpisać swój 1%. Tzn jakiś KRS był już wpisany, ale mogłam zmienić na swój.
          • snajper55 Re: Pit 36 problemy 29.04.21, 12:33
            iwles napisała:

>
            > Ja ściągałam program chyba że strony "dobre programy". Mogłam wpisać swój 1%. T
            > zn jakiś KRS był już wpisany, ale mogłam zmienić na swój.

E-deklaracje mają taką zaletę, że pamiętania nasze dane i nie trzeba ich wpisywać - adresy, pesele, daty urodzenia itp . No i mają zapamiętane poprzednie zeznania.

S.
        • dominika9933 Re: Pit 36 problemy 29.04.21, 08:04
          Na stronie podatki.gov jest problem z pit-36. Pit-37 działa bezbłędnie, a z tym są problemy. Koleżanka nie mogła "wejść" w swój, w lutym, bo był czas, kiedy był niedostępny, wypełniła przez e-pity, dostała zwrot, a potem, z ciekawości sprawdziła na podatki.gov i okazało się, że powinna mieć większy. Zapytałam o co chodzi i czy ma korygować osobę pracująca, z rodziny, nie infolinii, w US, przeliczyła i okazało się, że prawidłowy był ten wypełniony przez koleżankę (podatki.gov miały jakiś błąd z DG). Od tej samej dziewczyny z rodziny wiem, że pity-36 z ministerialnej strony trzeba przeliczać samemu, bo błędy są częste. Niedopracowany jestsad.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka