Dodaj do ulubionych

Smartwatch dla dziecka

24.07.21, 08:47
Co byście polecały dla wczesnoszkolnego dziecka?Młoda musi mieć jakiś kontakt z nami, kiedy jest poza domem. Komórka póki co nie wchodzi w grę. Wasze dzieci korzystają? Jak się sprawdza taki sprzęt? Jakie modele?
Obserwuj wątek
    • sol_13 Re: Smartwatch dla dziecka 24.07.21, 13:40
      Nasz przez 1 i 2 klasę miał Garett Kids (chyba model Happy), mógł dzwonić, pisać wiadomości, można go było zlokalizować. Plus dodatkowy jest taki, że nie może do niego zadzwonić nikt obcy, kogo nie ma na liście kontaktów. Kontakty wprowadzasz poprzez aplikację, którą masz na swoim tel. Minusy: zegarek musi mieć osobna kartę sim i bardzo szybko się rozladowuje, trzeba codziennie na noc ładować.
    • ichi51e Re: Smartwatch dla dziecka 24.07.21, 13:45
      moje dziecka ma już 2 lata. Garetta. Zasadniczo działa świetnie ale już od jakiegoś czasu mam refleksje ze dziecięcy to ma taki średni sens (nie da się wysłać wiadomości tekstowej bo producent nie przewidział ze dziecko umie czytać i pisać wiec niby jest czat ale tylko uśmieszki. dwa najlepiej kupić w wakacje żeby dziecku obrzydł i żeby się przyzwyczaił inaczej bawi się w szkole przez co pani ci pisze jakieś uwagi z kosmosu.
      warto tylko trzeba wybrać dobry nie za bardzo rzucający się w oczy i z funkcjami które maja sens (bzdurne gierki nie możliwość pisania tak)
      • nota_bena Re: Smartwatch dla dziecka 25.07.21, 08:22
        Jeśli złamie sobie kark, to zadzwonią z sekretariatu, owszem. Nie po to jest nam jednak potrzebny smartwatch, żeby dziecko powiadamiało, że złamało kark. Przyda się w innych okolicznościach.
    • manala Re: Smartwatch dla dziecka 25.07.21, 08:26
      My mamy jakiegoś Garetta i nie polecam. Ładowanie codziennie jest upierdliwe. Mój młody ciągle zapominał (ja też). Lokalizacja działa w miarę ok. Jakoś połączeń dość słaba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka