04.08.21, 22:20
Przez przypadek zauważyłam na grupie facebookowej post o zaginionej dziewczynie z miasta niedaleko gdzie mieszkam. Weszłam, poczytałam i tak następne pol godziny spędziłam czytając informacje na jednej ze stron o osobach zaginionych. Pełno smutnych historii.
Tak się zastanawiam - jak to możliwe ze tyle ludzi wychodzi z domu i rozplywa sie. Nie można ich znaleźć. Wyjechali do pracy i ślad zaginął.
Jakoś akurat dzisiaj mocno mnie to ruszyło.
Obserwuj wątek
    • apallosa Re: Zaginieni 04.08.21, 22:30
      Ano możliwe..
      Rokrocznie ginie kilka tysięcy ludzi: od dzieci do staruszków.
      Niedaleko mojego miasta dawno temu zaginął chlopczyk- Tomek Cichowicz. Moja przyjaciółka pamięta go jako zabawnego chłopczyka z olbrzymim smoczkiem w buzi..a to już 31 lat minęło,jak go nie ma.Nic,żadnego śladu.Odnaleziono w USA żołnierza,który jest bardzo podobny do Tomka,ale on nie życzy sobie żadnych badań genetycznych, nic...
      • alicia033 Re: Zaginieni 04.08.21, 23:31
        apallosa napisał:

> Rokrocznie ginie kilka tysięcy ludzi

z czego większość szybko się oficjalnie znajduje, tylko postanawia zerwać dotychczasowe kontakty.
      • apallosa Re: Zaginieni 04.08.21, 23:10
        Iksa.78- tak,jak najbardziej.
        Był chociażby przypadek,że ,, szczęśliwa żona i matka", która zaginęła,odnalazła się...na plaży w Maroku,jak najbardziej zdrowa, szczęśliwa a absolutnie nie chcąca powracać do Polski.
        Znałam osobiście,choć przelotnie kobietę,która ,, zaginęła" w Libanie,a w rzeczywistości mieszkała tam bez ważnej wizy z żonatym kochankiem i to już dziesięć lat( wczesne lata 90-te). Co z nią się potem stało,pojęcia nie mam.

• 3-mamuska Re: Zaginieni 04.08.21, 23:25
      A no masa ludzi ginie sporo się odnajduje żywych ale tez sporo i martwych.

Ostatnio śledziłam wątek faceta który zaginął przed sylwestrem odnalazł się z miesiąc temu.
      Wypłacił kasę z konta a jeszcze miał spore kłopoty finansowe. Ja nie wiem co bym zareagowała ,gdyby mój facet tak zrobił. W domu mała córka kilkulatka. Brrr.
    • eliszka25 Re: Zaginieni 04.08.21, 23:52
      To jest koszmar dla rodziny. Jak miałam nieco ponad 20 lat zaginął mój bliski kuzyn. On akurat stosunkowo szybko się odnalazł, bo po szczeniacku chciał po prostu uciec przed tarapatami, w które się wpakował, ale co moja ciocia przez niego przeszła, to masakra. Nikomu nie życzę takich przeżyć.
    • ludzikmichelin4245 Re: Zaginieni 05.08.21, 00:15
      Myślę, że jakaś część z zaginionych to tacy, którzy postanowili zacząć nowe życie. Konia z rzędem temu, kto nigdy nie miał chociaż przez chwilę fantazji, żeby "rzucić to wszystko".
        • ludzikmichelin4245 Re: Zaginieni 05.08.21, 00:32
          kkalipso napisała:

> Zacząć nowe życie to bardzo trudna sprawa w obecnych czasach.
          >

Jeśli nie ma się mediów społecznościowych i jest się gotowym na przykład na porzucenie branży, to jest to imo jak najbardziej do zrobienia.
      • clk Re: Zaginieni 05.08.21, 00:27
        Jasne, można mieć ochotę zmienić swoje życie. Porzucić wszystko i zacząć od nowa. Ale minimum informacji - poza tym jak można zacząć nowe życie bez dokumentów etc.

Ja sobie tego nie jestem w stanie wyobrazić - wiele w życiu przeszłam i wiele jestem w stanie znieść , ale jeśli mój partner wychodzi z domu do pracy i znika bez słowa - nie wyobrażam tego sobie psychicznie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka