Dodaj do ulubionych

Programowanie nowego człowieka

04.10.21, 22:46
Takie skojarzenie po zerknięciu na takie teksty:
Obserwuj wątek
    • triismegistos Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:50
      Ale że żonaci faceci pukający młodsze damy to jakiś nowy człowiek którego trzeba wychowač 😳
    • angazetka Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:51
      A jaśniej?
      • ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:53
        Że kiedyś to były czasy. Ludzie byli porządni, prowadzili się moralnie, były wielopokoleniowe domy, w których pachniało ciastem, w niedzielę chodzili do kościoła. A teraz nie ma czasów.
        • pani07 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:58
          E tam, "kiedyś to były czasy"- to taki wytrych od zawsze.
        • loginwieczniezajety Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:01
          Są. Czasy, w których za pomocą nowych technologii błyskawicznie przekazuje się mnóstwo (pozornie) atrakcyjnie opakowanych treści. Nie zastanawiają Cię skutki rewolucji technologicznej, która dokonała się za Twojego życia?
          • ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:11
            Ale na czym polega atrakcyjne opakowanie powyższych treści?
            Tekst pierwszy - to pewnie coś w stylu "opowieści ku przestrodze", żeby nie wikłać się w układy - ziew
            Tekst drugi - milion pięćdziesiąty artykuł o tym, że rynek nieruchomości w Polsce jest patologiczny - ziew
            Tekst trzeci - kolejny oklepany lajfstajlowy artykuł w stylu "rzucił korpo i wypasa owce", "rodzina jeździ po świecie w kamperze" itp. Ziew.
            • loginwieczniezajety Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:48
              Napisałam pozornie? Napisałam.
              Chwytliwy tytuł i stockowe zdjęcie (proste białe zęby, koniecznie proste białe zęby!).
              Dla Ciebie ziew, dla mnie ziew, a poniżej ewka ładnie napisała, że jednak działa.
        • magdallenac Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:06
          Witamy w Taplarach, poniżej mój ukochany cytat ever:

          „Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (…) Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (…) A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora! […] Krew sie w ludziach gotuje. Jeżdżo, wyjeżdżajo, przyjeżdżajo. Oszukaństwo, złodziejstwo, kurestwo Sodoma, Gomora!”
          • ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:13
            Cudowny film smile
      • pani07 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:57
        Każdy z tych tekstów próbuje przesłać dziwny przekaz:
        - "bo miłość jest najważniejsza"- ale tak na poziomie durnych wpisów influancerek
        - na szczęśliwa, bank szczęśliwy, deweloper szczęśliwy. Warszawa da się lubić- tylko kredyt do za te 17 m.
        - no i to pojęcie wolności kobiety zamotanej w dżilbab.
        • ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:04
          Stawiam dolary przeciwko orzechom, że tekst o 17 metrach po prostu opisuje rzeczywistość i traktuje o dramatycznej sytuacji na rynku nieruchomości, a nie popularyzuje ideę kredytowania się pod korek na substandardowe klitki.
        • angazetka Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:05
          No ale każdy z tych przekazów jest w innym kierunku. Nie widzę tam żadnego spójnego projektu.
          • boogiecat Re: Programowanie nowego człowieka 05.10.21, 00:04
            angazetka napisała:

            > No ale każdy z tych przekazów jest w innym kierunku. Nie widzę tam żadnego spój
            > nego projektu.

            Wszystko ok- spisegi slyna z braku spojnosci😎
        • chococaffe Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:06
          Piłaś?
        • ewka.n Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:16
          O borze szumiący! Jakie programowanie?! Jaki przekaz?! Ordynarny clickbait rozrośnięty już do całych artykułów, a nie ograniczony tylko do tytułu. "Nie ważne że rozbijam komuś małżeństwo", "Będę spłacać te moje 17,5 m w Warszawie do kończ życia, ale jestem szczęśliwa", "Muzułmanki mają większą wolność niż Polki" - to się będzie klikać, czytać, komentować itd., czyli robić ruch, czyli content będzie się monetyzował, bo to o to chodzi.
        • taki-sobie-nick Re: Programowanie nowego człowieka 05.10.21, 00:38
          Ad 1. Wcale nie, kobita sobie uświadomiła, chociaż na sposób 5-latka, że może jednak nie jest najważniejsza?

          Ad 2. 17 m2 do sześćdziesiątki? Kaczka dziennikarska.

          Ad 3. Sama miłość do siebie samej bywa niebezpieczna.

          A ten nowy człowiek to bohater tych bzdur czy czytelnik?
    • chococaffe Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:54
      ????
    • livia.kalina Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:03
      Mnie się skojarzyło z Jackiem Kurskim, ktory po ponad 20 latach unieważnił żonę.
      • chococaffe Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:09
        Oj, trochę by się zebrało tych "nowych ludzi"
    • chococaffe Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:08
      Po raz kolejny jakieś wklejki obrazkowe bez linku do całości.

      Po co ty to robisz, bo że robisz od dawna z dziwnymi tezami to widać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka