pani07 04.10.21, 22:46 Takie skojarzenie po zerknięciu na takie teksty: Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
triismegistos Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:50 Ale że żonaci faceci pukający młodsze damy to jakiś nowy człowiek którego trzeba wychowač 😳 Odpowiedz Link Zgłoś
ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:53 Że kiedyś to były czasy. Ludzie byli porządni, prowadzili się moralnie, były wielopokoleniowe domy, w których pachniało ciastem, w niedzielę chodzili do kościoła. A teraz nie ma czasów. Odpowiedz Link Zgłoś
pani07 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:58 E tam, "kiedyś to były czasy"- to taki wytrych od zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
loginwieczniezajety Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:01 Są. Czasy, w których za pomocą nowych technologii błyskawicznie przekazuje się mnóstwo (pozornie) atrakcyjnie opakowanych treści. Nie zastanawiają Cię skutki rewolucji technologicznej, która dokonała się za Twojego życia? Odpowiedz Link Zgłoś
ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:11 Ale na czym polega atrakcyjne opakowanie powyższych treści? Tekst pierwszy - to pewnie coś w stylu "opowieści ku przestrodze", żeby nie wikłać się w układy - ziew Tekst drugi - milion pięćdziesiąty artykuł o tym, że rynek nieruchomości w Polsce jest patologiczny - ziew Tekst trzeci - kolejny oklepany lajfstajlowy artykuł w stylu "rzucił korpo i wypasa owce", "rodzina jeździ po świecie w kamperze" itp. Ziew. Odpowiedz Link Zgłoś
loginwieczniezajety Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:48 Napisałam pozornie? Napisałam. Chwytliwy tytuł i stockowe zdjęcie (proste białe zęby, koniecznie proste białe zęby!). Dla Ciebie ziew, dla mnie ziew, a poniżej ewka ładnie napisała, że jednak działa. Odpowiedz Link Zgłoś
magdallenac Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:06 Witamy w Taplarach, poniżej mój ukochany cytat ever: „Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (…) Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (…) A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora! […] Krew sie w ludziach gotuje. Jeżdżo, wyjeżdżajo, przyjeżdżajo. Oszukaństwo, złodziejstwo, kurestwo Sodoma, Gomora!” Odpowiedz Link Zgłoś
ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:13 Cudowny film Odpowiedz Link Zgłoś
pani07 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 22:57 Każdy z tych tekstów próbuje przesłać dziwny przekaz: - "bo miłość jest najważniejsza"- ale tak na poziomie durnych wpisów influancerek - na szczęśliwa, bank szczęśliwy, deweloper szczęśliwy. Warszawa da się lubić- tylko kredyt do za te 17 m. - no i to pojęcie wolności kobiety zamotanej w dżilbab. Odpowiedz Link Zgłoś
ludzikmichelin4245 Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:04 Stawiam dolary przeciwko orzechom, że tekst o 17 metrach po prostu opisuje rzeczywistość i traktuje o dramatycznej sytuacji na rynku nieruchomości, a nie popularyzuje ideę kredytowania się pod korek na substandardowe klitki. Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:05 No ale każdy z tych przekazów jest w innym kierunku. Nie widzę tam żadnego spójnego projektu. Odpowiedz Link Zgłoś
boogiecat Re: Programowanie nowego człowieka 05.10.21, 00:04 angazetka napisała: > No ale każdy z tych przekazów jest w innym kierunku. Nie widzę tam żadnego spój > nego projektu. Wszystko ok- spisegi slyna z braku spojnosci😎 Odpowiedz Link Zgłoś
ewka.n Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:16 O borze szumiący! Jakie programowanie?! Jaki przekaz?! Ordynarny clickbait rozrośnięty już do całych artykułów, a nie ograniczony tylko do tytułu. "Nie ważne że rozbijam komuś małżeństwo", "Będę spłacać te moje 17,5 m w Warszawie do kończ życia, ale jestem szczęśliwa", "Muzułmanki mają większą wolność niż Polki" - to się będzie klikać, czytać, komentować itd., czyli robić ruch, czyli content będzie się monetyzował, bo to o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
taki-sobie-nick Re: Programowanie nowego człowieka 05.10.21, 00:38 Ad 1. Wcale nie, kobita sobie uświadomiła, chociaż na sposób 5-latka, że może jednak nie jest najważniejsza? Ad 2. 17 m2 do sześćdziesiątki? Kaczka dziennikarska. Ad 3. Sama miłość do siebie samej bywa niebezpieczna. A ten nowy człowiek to bohater tych bzdur czy czytelnik? Odpowiedz Link Zgłoś
livia.kalina Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:03 Mnie się skojarzyło z Jackiem Kurskim, ktory po ponad 20 latach unieważnił żonę. Odpowiedz Link Zgłoś
chococaffe Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:09 Oj, trochę by się zebrało tych "nowych ludzi" Odpowiedz Link Zgłoś
chococaffe Re: Programowanie nowego człowieka 04.10.21, 23:08 Po raz kolejny jakieś wklejki obrazkowe bez linku do całości. Po co ty to robisz, bo że robisz od dawna z dziwnymi tezami to widać Odpowiedz Link Zgłoś