kkalipso 09.10.21, 20:52 Żegnamy Łukasza Fabiańskiego ⚽⚽⚽🧡🧡🧡 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
borsuczyca.klusek Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:11 Lewandowski bez gola. Ogólnie jak na poziom rywala to wynik skromniutki. Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:25 Starczy mu tych goli niech inni postrzelają. Mój ukochany bramkarz skończył karierę przynajmniej w narodowej drużynie taki skromny, taki przystojny🧡 Odpowiedz Link Zgłoś
kornelia_sowa1 Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 10.10.21, 08:42 Kocham go też. Przystojny, skromny, utalentowany. Ma klasę. Bambi Odpowiedz Link Zgłoś
eliszka25 Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:29 Mąż ogląda i marudzi, że kiepsko grają. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:33 eliszka25 napisała: > Mąż ogląda i marudzi, że kiepsko grają. I ma rację 😒 Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 23:11 No właśnie w tym wszystkim tylko Fabiański mnie dziś interesował, jako ostatni z trzech moich muszkieterów kadry <3 Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 23:16 Dokładnie tak, mnie też było wiadomo, że to będzie słaby mecz bez emocji. Trener musi obczaić nowych graczy, taktyki. Jak ŁB zszedł z boiska to kibicowałam SMR, żeby chociaż tego jednego strzelili. Odpowiedz Link Zgłoś