Dodaj do ulubionych

POL - SMR 🧡⚽🧡

09.10.21, 20:52
Żegnamy Łukasza Fabiańskiego ⚽⚽⚽🧡🧡🧡
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:11
      Lewandowski bez gola. Ogólnie jak na poziom rywala to wynik skromniutki.
      • kkalipso Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:25
        Starczy mu tych goli niech inni postrzelają.

        Mój ukochany bramkarz skończył karierę przynajmniej w narodowej drużynie taki skromny, taki przystojny🧡
        • kornelia_sowa1 Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 10.10.21, 08:42
          Kocham go też.
          Przystojny, skromny, utalentowany. Ma klasę. Bambi smile
    • eliszka25 Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:29
      Mąż ogląda i marudzi, że kiepsko grają.
      • borsuczyca.klusek Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 22:33
        eliszka25 napisała:

        > Mąż ogląda i marudzi, że kiepsko grają.


        I ma rację 😒
    • angazetka Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 23:11
      No właśnie w tym wszystkim tylko Fabiański mnie dziś interesował, jako ostatni z trzech moich muszkieterów kadry <3
      • kkalipso Re: POL - SMR 🧡⚽🧡 09.10.21, 23:16
        Dokładnie tak, mnie też było wiadomo, że to będzie słaby mecz bez emocji. Trener musi obczaić nowych graczy, taktyki. Jak ŁB zszedł z boiska to kibicowałam SMR, żeby chociaż tego jednego strzelili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka