Dodaj do ulubionych

czy ja się czepiam?

11.10.21, 15:38
No chyba nie uchodzi psycholożce mówić, a Wysokim Obcasom drukować takich rzeczy? Chodzi mi o ostatnie zdanie w tym fragmencie:
"Różnimy się, choćby na poziomie biologii, siły fizycznej. Jak dziewczynka będzie piła równo z chłopcami, to najprawdopodobniej upije się szybciej. Podobnie, kiedy zażyje taką samą porcję dopalaczy. Może stracić przytomność. W konsekwencji może dojść do niechcianego seksu."
Skoro wyzwolona pani tak określa gwałt na nieprzytomnej to chyba mamy generalnie przerąbanesad
A cały artykuł tu:
www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,173910,23669133,co-oznacza-dla-dziewczynki-mama-ktora-bez-przerwy-komentuje.html?_ga=2.217739283.425177142.1633172673-962054585.1616592351#S.W-K.C-B.5-L.1.maly
Obserwuj wątek
    • geez_louise Re: czy ja się czepiam? 11.10.21, 15:44
      No nie powinna tak gadać, bo ktoś może zinterpretować to jako „gwałt to tylko taki trochę niechciany seks”. Jako matka, kiedyś imprezująca nastolatka, nie w gazetach, ale w rozmowach z dzieciakami mogę powiedzieć, że nie każdy niechciany seks po pijaku to od razu gwałt. Może być coś, co widywałam na imprezach - dwoje dzieciaków mocno się naparło, odstawili jakieś koślawe seksy w tym stanie, potem oboje się wstydzili, bali się konsekwencji. I taki niechciany seks to też ostatecznie koszmarne doświadczenie.
    • januszekxxl Re: czy ja się czepiam? 11.10.21, 15:45
      asfiksja napisał:
      > No chyba nie uchodzi psycholożce mówić, a Wysokim Obcasom drukować takich rzecz
      > y? Chodzi mi o ostatnie zdanie w tym fragmencie:
      > "Różnimy się, choćby na poziomie biologii, siły fizycznej. Jak dziewczynka będz
      > ie piła równo z chłopcami, to najprawdopodobniej upije się szybciej. Podobnie,
      > kiedy zażyje taką samą porcję dopalaczy. Może stracić przytomność. W konsekw
      > encji może dojść do niechcianego seksu
      ."
      > Skoro wyzwolona pani tak określa gwałt na nieprzytomnej to chyba mamy generalni
      > e przerąbanesad

To nie pijcie i nie ćpajcie na równi z chłopcami. Wogóle nie chodźcie na takie imprezy.
      A jeśli już uczestniczycie w takich imprezach, to nie wracajcie same w środku nocy.

Taka porada ode mnie.
      Nie ma za co.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka