Dodaj do ulubionych

Krakowski.wlosing

09.06.22, 07:25
Dziewczyny. Polećcie coś sprawdzonego w temacie farbowania włosów. Chodzi o krakow i miejsce, gdzie robia to naprawdę dobrze. Noo, gdzie fryzjer jest tworczy i uważny jednocześnie. Konkretne nazwy proszę. I dziękismile.
Obserwuj wątek
    • kura17 Re: Krakowski.wlosing 09.06.22, 07:39
      ja jak zwykle, polece moja swieta fryzjerke:

www.tyrkakot.pl/

uwazam, ze farbuja swietnie (scinaja tez!) - tylko trzeba z nimi rozmawiac i ich sluchac. niestety dobry kolor nie zawsze wychodzi idealnie - mnie dobranie odpowiedniej rudosci zajelo ok pol roku - ale ponoc rudy, to trydny kolor.
      na kolor zapisalabym sie do pani Ani - to ja znam. do sciecia - pani Ania lub Agnieszka. nowych osob tam nie znam.
      terminy sa bardzo dlugie.
        • kura17 Re: Krakowski.wlosing 09.06.22, 08:27
          haha, ja tez zadna fikusna baba, no ale od urodzenia marzylam o konkretnym kolorze wlosow ...

bardzo te dwie kobiety polecam - tylko mowie, trzeba z nimi gadac. mozesz napisac, ze masz "rekomendacje z hamburga", ciekawe, czy przez korone jeszcze mnie pamietaja wink wczesniej regularnie do nich przyjezdzalam ...
          • lilia.z.doliny Re: Krakowski.wlosing 09.06.22, 08:41
            Ale jak gadać? W sensie, że co.potrzebuje?
            Sęk w tym, że ja nie mam czerwonego.pojecia...
            Faktycznie, kobity są zawalone robota, a zapisy najdalej na miesiąc do przodu.
            Oczywiście że przedłożę stosowne rekomendacje. Tobie zrobiły rudy, to mi też coś wymyśla. Ja nie wiem co chce. Chcę zmiany. W kolorze zmiany. I ogólnie zmiany. Praca z dietetyczką zaczęła przynosić cudownie widzialne efekty, więc niosą mnie skrzydła wiary smile
            • kura17 Re: Krakowski.wlosing 09.06.22, 08:47
              > Ale jak gadać? W sensie, że co.potrzebuje?
              > Sęk w tym, że ja nie mam czerwonego.pojecia...

to dokladnie to im powiedz!! one maja mnostwo doswiadczenia i sa na bierzaco z "trendami" - chodza na szkolenia i inne takie kursy ... mnie kilka razy zrobily "rejtana" - ze mi tego nie zrobia (chyba, ze sie bardzo upre), bo to zle rozwiazanie - i zawsze proponowaly cos innego, albo podobnego ale stiuningowanego, albo z innej beczki wink zawsze wychodze zadowolona.

> Faktycznie, kobity są zawalone robota, a zapisy najdalej na miesiąc do przodu.

polecam zadzwonic - szybko - bo ze strony internetowej jest trudno sie zapisac, jakas weryfikacja maila - u mnie zaginela ... aha, i one sa drogie, niestety ...

> Oczywiście że przedłożę stosowne rekomendacje. Tobie zrobiły rudy, to mi też
              > coś wymyśla. Ja nie wiem co chce. Chcę zmiany. W kolorze zmiany. I ogólnie
              > zmiany.

to im to powiedz smile oraz nie boj sie marudzic - tzn powiedziec "nie" na jakas propozycje, do ktorej nie jestes przekonana.

> Praca z dietetyczką zaczęła przynosić cudownie widzialne efekty, więc niosą
              > mnie skrzydła wiary smile

i tak trzymac! dobra nowa fryzura to tylko uwypukli smile
    • elieka Re: Krakowski.wlosing 09.06.22, 12:20
      Pani Grażyna z Atelier Bernardy! Chodzę do niej już chyba 10 lat.....
      U niej przechodziłam bez problemu z czerwieni do jasnego blondu. Oczywiście to trwalo ale bez szkody dla włosów 😉
      Pięknie potrafi doradzić i zrobić dobrze włosom!
    • bei Re: Krakowski.wlosing 09.06.22, 12:47
      Poza Krakowem- dosłownie 15 km od rogatek- autobus miejski
      panoramafirm.pl/ma%C5%82opolskie,krakowski,b%C4%99b%C5%82o,ojcowska,95/angelina_nabaglo_studio_fryzur_angela-aklfey_bh.html

I tak samo świetna fryzjerka

www.facebook.com/beautylines.krakow

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka