Dodaj do ulubionych

A czy posiadasz eMatko

12.07.22, 12:19
taki fajny widok z okna?
Obserwuj wątek
    • ajaksiowa Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 13:44
      Obok skrzynki jest radio?
      • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 13:53
        Jest. Ale mnie chodzi o piękne kobiety, które latem opanowują przestrzeń.
        • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 13:59
          Zimą można się ewentualnie twarzą zachwycić. Lato odkrywa całokształt.
          • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 16:42
            dla mnie ten wiodok to kondensacja koszmaru- poludnie, upal, beton, w pelnym sloncu siedzi grupa palaczek aktywnych plus jedna pasywna; patrzylabym na to i czula, ze swiat jest zly tongue_out
            • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 16:56
              Mam lepszy widok. 😀
              • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 16:59
                to jest gruba konkurencja dla kotow Asiu kiss
                Szwecja?
                • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 17:00
                  Tak. Edsviken 😘
                  • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 17:25
                    swietnie, ze takie sliczne miejsca tak blisko stolycy

ile macie stopni? napisz, ze 22, a ochloda na mnie mentalnie splynie (zaraz wrzuce swoj, jak mnie szlag nie trafi :p)
                    • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 18:44
                      To jest w stolycy, 10 min od domu.
                      Stopni znów mamy dużo, ale to nie sá mordercze długotrwałe upały.
                      • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 18:53
                        a wskakujecie czasami na mordercze upaly typu 40 ° czy to na razie do was nie dotarlo?

• asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 19:23
                          Nie, 40 chyba nigdy nie było ale Midsommar w tym roku pobił rekord od 52 lat. 32-33 C w porywach 35. Cały Sztokholm leży na wodzie i to nas ratuje. Lato tu jest przepiękne.
                          • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 19:36
                            biore w ciemno, jak moja kochana Bretanie (podobne warunki i rekordy, nawet chyba mniej) dawaj jeszcze jakies zdjecia i podaj cene malej kawy :p!

ja sie wrobilam w piekne miejsce w portugalskiej sierrze, wszystko byloby idealnie gdyby nie to ze mamy 44°, po pierwszym (moim) ataku paniki ustalilismy, ze przezyjemy przestawiajac sie na amerykansko- australisjkie godziny- zyjemy od 5h do 11h rano oraz od 20h do 2h w nocy
                            • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 20:08
                              Sierra, spokoj, cisza, ptaki, przemili ludzie, nic wokol tylko nieopodal wiezienie jak z Papillona, no i poyebany upal
                            • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 10:37
                              > i podaj cene malej kawy :p!

bedzie to jakies 35 koron na wynos, a jak przysiasc to drogo wszedzie, co to bedzie co to bedzie, co to bedzie big_grin

> byloby idealnie gdyby nie to ze mamy 44°

Ratunku. Trzymajcie sie jednak tym amerykansko-australiljskim sposobem.
                              • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 11:53
                                No i jeszcze jak w Sztokholmie przygrzeje zawsze można zwiedzać stacje metra, każda inna.
                                • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:17
                                  bardzo fajna stacja metra!

czy w Szwecji tez jest na niektorych liniach taki uroczy dresiarski "zwyczaj" przytrzymywania zamykajacych sie drzwi, bo jakas staruszka nadaza?
                                  • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:39
                                    > uroczy dresiarski "zwyczaj" przytrzymywania zamykajacych sie drzwi, ...

O wpuszczaniu na gape mowisz? Ha ha jest kilka sposobow big_grin
                                    • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:47
                                      nie na gape, chodzi mi o drzwi w wagoniku metrabig_grin

ale przypomnialas mi jeszcze cos innego- zostawianie na bramce nie do konca wykorzystanego biletu czasowego, zeby ktos sobie skorzystal (tyz przestepstwo :p), macie tak?
                                      • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 21:14
                                        > zeby ktos sobie skorzystal (tyz przestepstwo :p), macie tak?

od wiekow nie ma juz takich biletow, ale bywalo...chyba...nie pamietam.
                                        W Warszawie na takie sie jezdzi, tyle wiem big_grin
                              • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:12
                                chryste panie!tongue_out cena kawy na wynos rewiduje wszelkie wpisy popelnione w trolo watkach o fajnych krajach z xujowymi klimatami i o aneksie kuchennym big_grin

czy restauracyjne ceny sa drogie rowniez dla sredniego Szweda, czy jest ok?

trzymamy sie, dzieki! wczoraj siedzielismy do polnocy na basenie, a dzisiaj o 6h rano poszlismy biegac pod wiezienie jak akurat byla zmiana warty, zawsze to wyjscie z rutyny

teraz juz 19h, zaczynamy odzywac
                                • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:43
                                  > czy restauracyjne ceny sa drogie rowniez dla sredniego Szweda, czy jest ok?

Na ceny sie narzeka ale knajpy przepelnione. To znaczy nie wszystkie i nie zawsze ale jednak dokonuje sie rezerwacji w tych lepszych i czesto trzeba grubo na zapas.
                                  Po pandemii tak jakby wszyscy sie rzucili knajpowac do wypeku.

Ide obejrzec te inne watki big_grin
    • szmytka1 Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 14:14
      Mam lepszy
    • chersona Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 14:14
      naprawdę taki z Ciebie miłośnik kobiet. faceci w późno średnim wieku dzielą się chyba na takich, którym żona dała popalić i nie cierpią wszystkich bab i takich, których żony były całkiem fajne, ewentualnie byli bezżenni i z wiekiem wielbią 95% kobiet.

PS masz klimę, czy otwierane okna?
      • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 14:20
        Ciężko mi się zakwalifikować, poza może oczywistym stwierdzeniem późno-średniego wieku. Niniejszym dziękuję za oszczędzenie mi epitetu "seniora".
        Czersąko, każdy normalny facet lubi lato i dziewczyny w sukienkach.
        Poguglaj za Bossem i dziewczynami w "summer cloaths".
        • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 14:46
          mam otwierane okna
        • chersona Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:22
          ja, kiedy jest duży wiatr, to się w imieniu innych kobiet stresuję, że im podwieje sukienkę.
          okien otwieranych bardzo zazdroszczę. nas przenoszą w pracy do akwarium, wszystko z nieotwieranego szkła.
          epitetu Ci oszczędzę, bo sama się niedawno zbulwersowałam ogłoszeniem, że zapraszają w Wawie seniorów po 50 r.ż!
          • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:34
            Kiedy ja wiem, jak wyglądasz! Znaczy co, głowę Ci zmienili? Tych parę lat nie mogło Cię istotnie przeinaczyć. Buzię, figurę tudzież w pamięci posiadam.
          • mona.blue Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:55
            Dowiedziałam się ostatnio od koleżanki, że jest takie określenie na kobiety 55+ jak silverki, ak dla mnie ładniej brzmi niż seniorki.
            • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 17:24
              Czersąka jest p piewsze młodsza, po drugie piękną kobietą jest.
        • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 16:57
          krwawy.lolo napisał:

> , każdy normalny facet lubi lato i dziewczyny w sukienkach.
          > Poguglaj za Bossem i dziewczynami w "summer cloaths".

oborze big_grin
          • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 17:19
            Ty, papugo, też oszołamiająco wyglądasz w letniej sukience. Więc ten tego ... skromność skarbem dziewczęcia.
            • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 17:29
              krwawy.lolo napisał:

> Ty, papugo, też oszołamiająco wyglądasz w letniej sukience.

dlaczego papugo? co tu sie dzieje wogole? suspicious

Więc ten tego ... s
              > kromność skarbem dziewczęcia.

ja wygladam oszalamiajaco we wszystkim
    • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 14:46
      Ta apetyczniejsza znowu sę przysiadła. Ani chybi dla towarzystwa, bo nie pali.
    • mamkotanagoracymdachu Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:23
      W sensie, że każdy przechodzień zagląd ami w okna? Nie, nie mam tak.
    • chatgris01 Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:28
      Mam lepszy.
      • boogiecat Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 16:45
        wlasnie!
    • primula.alpicola Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:36
      Mam taki😍
      • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:40
        Bez dziewcząt ... sad
      • leyla76 Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 11:38
        Piękny, za dwa tygodnie będę miała podobny.
        Zdjęcie z zeszłego roku, ale widok będzie taki sam😁
        • primula.alpicola Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:50
          Ale dziewcząt nie ma😋
    • majenkir Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:37
      Jesteś w pracy?
      • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:41
        tak
        • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:41
          jeszcze niecałe dwadzieścia minut
          • majenkir Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:42
            To do roboty, a nie na forum się bawić!
            • krwawy.lolo Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 15:49
              I tak zaraz kończę, Mamusiu. ;P
        • golf_pod_brode Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 18:13
          Obnażasz się niebezpiecznie. Niewątpliwie komuś to miejsce wyda się znajome wink i będziesz zdekonspirowany
    • hanusinamama Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 16:49
      Co to za roślnka w doniczce??
    • heca7 Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 19:01
      To ms być dobry widok?! Na betonowa studnię i kilka drzew?
      Wolę mój 😜
      • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 12.07.22, 19:24
        Ooo, to się podoba 👍
        Możemy pograć w zielone 🍀
      • leyla76 Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 11:33
        O jakże mi brakuje zieleni. Od paru dni w miejscowości męża i juz tęsknie za zielona trawka.
      • szmytka1 Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 13:39
        CY to ta kaczka co dzieci tam wychowała? I jeśli tak, to co z dziećmi, poszly na swoje, nikt w obejściu nie został?
        • heca7 Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 19:49
          No więc to na zdjęciu jest już córka wink Czyli jedno z kaczątek z zeszłego roku smile Wróciła z kaczorem. Podobnie wróciły dwie jej siostry ale zadekowały się w większym (duuużo) oczku sąsiadów. I wszystkie się rozmnożyły. U sąsiadów na szczęście na raty. Pierwsza bardzo wcześnie, na początku sezonu lęgowego druga odwrotnie zaledwie 2 tygodnie temu. Pierwsza miała aż 8 sztuk, ta druga dziewięć! A ta moja ze zdjęcia... dwoje. Przy czym jedno drugie dnia porwała jej wrona sad No i została z jedynakiem. To w ogóle latawica jest i opierdalacz. Potrafi zostawić tego jedynaka samego aż na trzy dni i polecieć gdzieś na balety. A my robimy za opiekunów. Dziś wyprowadziła go dalej na trawnik i odleciała. O 6 rano. Biedaczek biegał po trawniku i ją wołał sad Dopóki go do oczka nie zapędziłam. Także matka wyrodna tongue_out
          Ps: ich matka niestety nie żyje. W zeszłym roku broniła przed psem na ulicy małe (bo łaziła z nimi po całej okolicy) i tak ją pogryzł, że nie dało się jej uratować. A my na spółkę z sąsiadami wychowaliśmy już takie prawie latające. Tzn latał największy kaczor i to on wyraźnie przejął opiekę nad rodzeństwem. I to on jako jedyny wiedział dokąd matka latała i na koniec zabrał ze sobą całe rodzeństwo. Jak widać po jego siostrach sukces rozrodczy został na pewno osiągnięty wink
          • heca7 Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 19:52
            Zrobiłam zrzut ekranu bo miałam tylko filmik.
            Siostra z dziewiątka smile
            • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 20:37
              Tych kaczek bedziecie mieli co roku wiecej, wiesz o tym? Bedziesz miala pelne rece roboty z opieka i grabieniem kupek. Ale sliczne takie, ze ja bym sie na wszystko zgodzila. big_grin
    • leyla76 Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 11:35
      U mnie taki widok
      • asia.sthm Re: A czy posiadasz eMatko 13.07.22, 11:55
        Tu pięknie, ale widać jak goràco, uff

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka