Dodaj do ulubionych

Rodzice- stal sie cud!

01.08.22, 19:47
Matka po pieronskiej awanturze brata i moim dolozeniu sama znalazla opiekunke. Ukrainke a lekarka zalatwila Mops (bedzie trzeba poczekac, na razie Ukrainka prywatnie. Dzis juz byla. I nagle Eureka! Matka w niej zakochana! Na nas teraz warczy, bo wredne dzieci ja do tego zmusily. 🙄 Ufff!
Obserwuj wątek
    • mashcaron Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 19:49
      No i super smile
      • annanichtvergessen Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 19:54
        Nooo ale tylu niecenzuralnych slow poszlo w rozmowie, ze hej. Cos we mnie peklo i nie przebieralam w slowach a prawde walilam prosto w oczy. Brat podobno jeszcze bardziej dolozyl do pieca. Moze teraz bedzie troche spokoju.
    • aqua48 Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 19:51
      Bardzo się cieszę - brawo!
    • kanna Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 19:53
      Uff
    • mgla_jedwabna Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 19:58
      To teraz tylko być przygotowanym na to, że od czasu do czasu dla podtrzymania efektu trzeba będzie warknąć. Ale i tak gratuluję, wyobrażam sobie, ile was oboje musiało to energii kosztować.
      • annanichtvergessen Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 20:01
        Zebys wiedziala. Czuje sie doslownie fizycznie chora. Albo jak po przebiegu maratonu.
    • silenta Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 20:00
      Jak to u ciebie wszystko błyskawicznie przebiega. W piątek nikt nic nie chce i się nie zgadza a przez weekend lekarka załatwiła Mops i matka zdążyła się już zakochać w dochodzącej opiekunce. Weź rozpisuj te scenariusze z kalendarzem w ręku bo wszystko się kupy nie trzyma.
      • annanichtvergessen Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 20:05
        Dzwonila wczoraj do srodowiskowej (tak ma komorke, bo tamta przychodzi do taty z uwagi na odlezyny), ta dzis dzwonila do przychodni i okazalo sie, ze tam znaja Ukrainke opiekunke. I ja dzis sciagneli. Co w tym takiego nadprzyrodzonego. Mielismy szczescie. Nie chcesz, nie wierz i tyle.
        • annanichtvergessen Re: Rodzice- stal sie cud! 01.08.22, 20:09
          Poza tym w przychodni znaja sytuacje i wiedza, ze ojciec wychodzi ze szpitala, mieszkaja sami a ona ma zlamany prawy bark. Lewa reka ledwie co moze zrobic. Wiec na szybko reagowali Bogu dzieki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka