Dodaj do ulubionych

Czary mary

10.08.22, 14:04
Czy ematki mogłyby poczarować mojego starszego psa ?
Kicha zdrowotna, nie mogę sobie miejsca znaleźć. To nie mój jedyny stres obecnie, ale przelał czarę rozmiarów xxxl.
Moja kochana staruszka to mój antydepresant i ukochana maskota. Sypie mi się zwierz i to konkretnie. Zdrowa zawsze była jak stado koni, weta widziała na szczepieniach a teraz...
Obserwuj wątek
    • ajaksiowa Re: Czary mary 10.08.22, 14:41
      Wiekowa jest?
      • gama2003 Re: Czary mary 10.08.22, 14:53
        12 lat, cocker spaniel, czyli niestety dużo.
        • aqua48 Re: Czary mary 10.08.22, 17:26
          gama2003 napisała:

> 12 lat, cocker spaniel, czyli niestety dużo.

Na każdego przychodzi jego czas.A stare psy cierpią w milczeniu i przyzwyczajają się do nieustannego bólu, miej to na uwadze.
          • yadaxad Re: Czary mary 10.08.22, 18:00
            Nie przyzwyczajają, tylko pokornie cierpią, bez nadziei i ulgi.
    • daniela34 Re: Czary mary 10.08.22, 14:45
      Pieskom zawsze chętnie czaruję.
    • iwles Re: Czary mary 10.08.22, 14:58

czary mary, hokus pokus !!!
    • yadaxad Re: Czary mary 10.08.22, 16:13
      Nie przekładaj swojego cierpienia ze straty nad stan psa. Zwierzę czuje tylko cierpienie, nawet jak instynkt życia każe mu z nim walczyć, ale ta walka żadnej ulgi mu nie przynosi.
      • nuclearwinter Re: Czary mary 11.08.22, 08:39
        Jasne, ale na razie jeszcze nie wiadomo co jest psu, więc bez sensu jest pisać, że już trzeba ukrócić jego cierpienia. Może jeszcze z tego wyjść, nawet starsze psy zdrowieją.
        • yadaxad Re: Czary mary 11.08.22, 20:11
          Nie chodzi o zamordowanie psa, tylko o wrażliwość na jego stan. Jak się uda, że będzie miał po leczeniu jeszcze jakieś szczęśliwe psie funkcjonowanie, to cieszyć się z nim z tych chwil. Tylko nie dręczyć, bo zwierzęta nie znają pojęcia nadziei.
          • nuclearwinter Re: Czary mary 11.08.22, 21:00
            Oczywiście. Jestem ostatnia, która przedłużałaby na siłę życie w cierpieniu, zarówno zwierzęcia, jak i człowieka. Po prostu irytuje mnie, gdy takie mądrości jak twoje pojawiają się od razu w momencie, jak tylko ktoś napisze, że zwierzę jest chore - i zaraz się zaczyna "ale nie daj mu cierpieć" - gdy nie ma jeszcze żadnej diagnozy ani tak naprawdę kompletnie nic nie wiadomo. To są porady nie w porę.
    • majenkir Re: Czary mary 10.08.22, 17:58
      Psy niestety szybko się starzeja 😢
    • aankaa Re: Czary mary 10.08.22, 18:12
      dobrostan psa jest ważniejszy od Twojego
    • gama2003 Re: Czary mary 10.08.22, 19:29
      Nie będę egoistką, macie moje słowo.
      Szukamy ratunku, bo nagle wczoraj z psa w dobrym stanie stała się psem cierpiącym. Jutro tomografia i decyzja co dalej. Bo jest szansa i pomysł leczenia, jesli potwierdzi się ,, lepsza,, diagnoza.
      Nie pozwolę by ją bolało i nie będę włóczyć po lekarzach jeśli teraz szybko nie będzie spektakularnej poprawy.

• mondaymorning1987 Re: Czary mary 10.08.22, 20:51
        Przytulam Ciebie i psinkę, pozdrawiam.
    • kaki11 Re: Czary mary 10.08.22, 20:46
      Czary mary, hokus pokus... o tę lepszą diagnozę, udane leczenie i siłę dla psinki!
      • igge Re: Czary mary 10.08.22, 20:51
        Podpiszę się🧡

Też mam starego psa i tę starość widać od niedawna.
        • grey_delphinum Re: Czary mary 10.08.22, 20:55
          Czaruję mocno, mocno, ale pamiętaj, by w razie czego dać psu odejść, by nie cierpiał.
    • melisananosferatu Re: Czary mary 10.08.22, 21:00
      Czaruje!
    • lilia.z.doliny Re: Czary mary 11.08.22, 07:05
      Gamo, czas na czary
      Spaniel znajomych żył 17 lat, po epizodzie chorobowym poważnym zresztą
      Więc skupiamy się na tym, że teraz kundlice leczymy, a potem ona jeszcze przez lata nas wkurza uszami wpadającymi.do miski.z wodą, tak?
      • ajaksiowa Re: Czary mary 11.08.22, 07:15
        Choroby siè leczy(nawet u psa)-to do tych co juź wieszczą ostateczność✌👍
      • nuclearwinter Re: Czary mary 11.08.22, 08:37
        Mój spaniel z dzieciństwa żył 20 lat, serio, zmarł jak już byłam na studiach. Wiem, że to nieczęste ale tak na pocieszenie, zdarza się. Też miał epizod choroby wcześniej. Trzymam bardzo kciuki za Gamowego pieska ❤️
    • extereso Re: Czary mary 11.08.22, 08:41
      Ja oczywiście też trzymam i czekam na wieści
    • gama2003 Re: Czary mary 11.08.22, 20:00
      Wszystkie Trzymające obcałowuję i ściskam.
      Jest światełko w tunelu.
      Padam na twarz z zakwasami ze stresu i z nadzieją, że zmora wyzdrowieje. Widok zadowolnego psa ( na dragach p.bólowych ) z planem leczenia w ręku wetki to mój ulubiony kadr z dzisiejszego dnia.

Pies szuka żarcia, do 22 musi wytrzymać bez.
      I ten widok też jest piękny. Chodzi ! Szuka ! Patrzy jak na świnię sadystkę !
      😘
      • iwles Re: Czary mary 11.08.22, 20:11

Yupi yupi !!!!
        Ciesze się bardzo, razem z tobą 😘
      • nuclearwinter Re: Czary mary 11.08.22, 20:52
        Super, bardzo się cieszę ❤️ zdrowia dla psiny!😘
      • dvdva Re: Czary mary 11.08.22, 21:45
        Super, niech się wiedzie psince jak najdłużej w dobrym zdrowiu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka