Dodaj do ulubionych

A o protestach kobiet w Iranie

09.11.22, 21:40
Było?
I dlaczego media milczą, jak myślicie ?
Sąd wydał wyrok nakazujący zabicie kilkunastu tysięcy protestantów ( wybuchło po tym jak policja zaaresztowała dziewczynę bez hijabu i oddali ja rodzinie martwa).
I co, cisza?
Obserwuj wątek
    • semihora Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 21:47
      To chyba zależy, które media masz na myśli. W mojej bańce te informacje pojawiały się regularnie, również ta o skazaniach się pojawiła.
      • konsta-is-me Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 21:54
        W mojej też, ale nikt z moich znajomych ( polskich i zagranicznych) "nic nie wie".
    • marzeka11 Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 21:57
      Na TT na bieżąco widzę, co tam się dzieje.
      • konsta-is-me Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 21:58
        No to właśnie jak też z TT ,ale chyba mało kto to ogląda ( albo może i nie?).
        • marzeka11 Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 22:02
          konsta-is-me napisała:

> No to właśnie jak też z TT ,ale chyba mało kto to ogląda ( albo może i nie?).

Fakt- pewnie TT jest rodzajem bańki, ale dzięki obserwowaniu bardzo różnych wpisów, jestem bardziej na bieżąco. I łatwiej o fakty, informacje bez manipulowania podawaną opinią.
    • abidja Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 22:07
      Ona nie byla bez hijabu,tylko policja moralna uznała,ze byl zle załozony. Dodatkowo dziewczyna pochodzila z mniejszosci,byla Kurdyjka.
    • niemcyy Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 22:13
      Tutaj trochę wyjaśnione, skąd milczenie, dla Ciebie chyba mogę tak wrzucić:
      www.spiegel.de/netzwelt/netzpolitik/iran-die-toedliche-zurueckhaltung-angesichts-der-proteste-kolumne-a-67022aa5-d99a-4748-9921-559a7cae8417
    • powodzenia_juno Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 23:36
      Jak to milczą? Regularnie o nich czytam.
    • daisy Re: A o protestach kobiet w Iranie 09.11.22, 23:39
      Sorry, ale w wiadomościach o prześladowaniach religijnych pomyłka "protestanci"/"protestujący" jest dosyć poważna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka