Dodaj do ulubionych

Chamski podryw

15.11.22, 19:59
weekend.gazeta.pl/weekend/7,177344,29137257,ale-masz-dupe-nie-udawaj-ze-nie-masz-ochoty-jak-sie-bronic.html czytałyście? Macie podobne doświadczenia? Pytam bo sam nie wyobrażam sobie podobnych zachowań. Ale już kilka razy wspominałem że szkodliwość tzw. szkół uwodzenia jest wysoka i powinny być zamknięte a takie zachowania penalizowane.
Obserwuj wątek
  • anorektycznazdzira Re: Chamski podryw 15.11.22, 20:10
   Zaczepki owszem, ale ja musze mieć spojrzenie zołzy, bo odpuszczają bardzo szybko, nie mam problemu z "wytrwałymi" jak ci opisani w artykule.
  • sophia.87 Re: Chamski podryw 15.11.22, 20:20
   Absolwenci szkół uwodzenia zwykle zachowują się podobnie, w takiej sytuacji przyglądam się panu i pytam czy instruktor go nie nauczył, że podrywanie kobiety z półki wyższej o więcej niż dwie ligi zwykle kończy się porażką.
   Radzę by zajął się raczej paniami ze swojej ligi. Zwykle jest to skuteczne.
   • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 11:44
    A jeśli młody chłopak pracuje nad sobą i wie, że za chwilę będzie bardziej muskularny, bogatszy, bardziej oczytany, pewny siebie, kompetentny zawodowo, błyskotliwy? wink
    • primula.alpicola Re: Chamski podryw 16.11.22, 12:36
     Cześć, Józek!
     • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:34
      😂😂😂
    • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 13:16
     To ja wciąż mam męża i troje dzieci 😁
     Chłopak o cechach, które wymieniles nie musi stosować zalosnych tekstow ze szkół uwodzenia.
     Byłam podrywana w różny sposób, tych ww łatwo rozpoznać ☺
     A z fajnym, normalnym chłopakiem można normalnie pogadać, informując go jednocześnie, że się ponad 10 lat spóźnił.
     • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 15:19
      Ja miałem na myśli, że młody chłopak pracuje nad sobą i myśli o uderzaniu dwie ligi wyżej, niekoniecznie do Ciebie wink
      • tanebo001 Re: Chamski podryw 16.11.22, 15:23
       Nie
      • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 15:35
       Podejrzewam, że odpowiedz każdej z tych kobiet kilka lig wyżej byłaby taka sama.
       Poza tym, jeśli ktoś z założenia "pracuje nad sobą " by uderzać do kobiet spoza swojej ligi to jest to polowanie na kobiety trofeum, a to nie ma nic wspólnego z uczuciami i związkiem. Kobieta, nawet atrakcyjna, to też człowiek i chce być tak traktowana, a nie jak lek na kompleksy jakiegoś przegrywa
       • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 17:53
        A czemu ktoś kto pracuje nad sobą to przegryw? Widzę w internecie, ilu facetów wyznaje ideologię tzw. czerwonej pigułki.
        • tanebo001 Re: Chamski podryw 16.11.22, 17:59
         Józek, przestań przynudzać. Z muła ogiera nie zrobisz. Zamiast napastować kobiety kilka półek wyżej skup się na swoim poziomie.
         • taniarada Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:06
          Przestała cię boleć głowa po zdradzie .Czy rogi same odpadły i nie ma bólu 😉
          • tanebo001 Re: Chamski podryw 16.11.22, 20:18
           Ja? Pożegnałem się z myślą o związku. Byłem w nim i nic z tego dobrego nie wynikło.
           • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 16.11.22, 20:28
            To nie był związek.
         • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:47
          Ja z nikim nie chcę być, gdyż cierpię na ubóstwo emocjonalne. Nie piszę teraz o sobie, zresztą wróciłem tu tylko na chwilę, bo z ciekawości tu wszedłem szukać co ematki piszą o marszu niepodległości i zobaczyłem posty jednej onucy, co mnie skłoniło to zarejestrowania się. Nie było mnie tu z rok, wyleczyłem się z tego forum. Jedynie czasem wchodziłem, żeby sprawdzać co onuce piszą tutaj o Ukrainie i Ukraińcach
          • bib24 Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:53
           to jest normalne że każdy dąży ku lepszemu a nie ku gorszemu. więc jak facet uderza 3 półki wyżej to nie dziw się, że kobieta też szuka na półce wyżej co już daje między nimi 4 półki różnicy. zaklądasz też że tylko facet pracuje nad sobą i w związku z tym ma prawo uderzać do laski 3 półki wyżej. tylko większość lasek 3 półki wyżej pracuje również nad sobą i uderza powyżej swojego poziomu.

           a ludzie, którzy nad sobą nie pracują to przegrywy, większość ludzi, którzy coś sobą reprezentują pracują nad sobą więc to żaden zaszczyt. i dlatego to jest śmieszne, że podkreślasz fakt pracowania nad sobą jakby to było jakieś nie wiadomo co.
           • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:56
            Nie pisałem o sobie, bo ja cierpię na ubóstwo emocjonalne i nie szukam już nikogo. Nie było mnie tu z rok, nie zalewam już ematek swoimi żalami, wszedłem tu jedynie z powodu ruskich onuc w temacie o marszu niepodległości
            • bib24 Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:03
             no ale chyba rozumiesz, że i kobieta i mężczyzna pracują nad sobą? i że każdy z nich chce wybrać jak najlepiej? więc chyba nic dziwnego, że żadnego z nich nie interesuje partner 3 półki niżej. ciebie tez by pewnie taka kobieta nie interesowała, skoro cie nie interesuje z tego samego poziomu.
             • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 20:30
              Mnie nie interesuje żadna kobieta, więc w moim wypadku to byłoby tylko gdybanie
              • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 20:40
               Mniej jednak facet ma pewien potencjał i spore pole manewru, by swoją atrakcyjność podnieść. Zwłaszcza, że ma większe predyspozycje by dobrze zarabiać i np. zrobić sobie licówki w cenie auta z salonu. Bo facet nie musi mieć pięknej twarzy i mając muskularną, wysportowaną sylwetkę oraz licówki może wyglądać o wiele lepiej niż szkolny przystojniak, co dzisiaj jest spracowany od ciężkiej roboty na nocki i przez spracowany wygląd stracił dawny blask. A przeciętniak z muskulaturą od trenera personalnego i licówkami oraz świeżym wyglądzie może być nawet łysy i z gładko ogoloną głową i zegarkiem za kilkanaście tysięcy wyglądać jak amerykański dyrektor z banku.
               • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 21:02
                I zawsze będzie odstraszac charakterem
                • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 21:57
                 A dlaczego ma odstraszać? Bo ostro pracował nad sobą?
                 • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 22:40
                  Dlatego, że wewnątrz pozostał tym samym człowiekiem i dlatego szuka trofeum
                  • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 22:42
                   Niekoniecznie trofeum, może mu zależeć na kimś kto będzie dla niego atrakcyjny
                   • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 23:33
                    I to konieczne musi być typ modelki dwie ligi wyżej? Atrakcyjność to też inteligencja, głos, poczucie humoru, ciepło wewnętrzne. Albo po prostu poczucie, że znamy drugą osobę od dawna, że nas dopełnia.
                    Zdziwilbys się jak wygląda mąż mojej koleżanki, eks modelki, która moim zdaniem jest 11/10; mocno lysiejacy, lekka nadwaga, brzuszek. I wcale nie milioner. Po prostu niesamowita osobowość. I miłość do zwierząt, która była w ich wypadku tym pierwszym "klikiem"

                    To moja rada; ten ktoś nie musi nad sobą pracować, wartościowa dziewczyna chce uczucia i fajnego faceta, a nie klebka ukrytych kompleksow, a te inne szukają po prostu kogoś z kasą ☺
                    • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 23:52
                     Już mi pisałaś kiedyś o tym weterynarzu, tylko wtedy nazywałaś go lekko łysiejącym. Żeby nie było, ja teraz w ogóle nie piszę o sobie, bo ja się za modelkami nigdy nie rozglądałem, a dziś nie rozglądam się za nikim. Doszło do mnie, że cierpię na ubóstwo emocjonalne i samotność jest mi pisana. Ja jej wręcz chcę. Nie boję się jej póki co, mój największy strach to wizja konieczności pracowania fizycznie np. na produkcji, to byłoby dla mnie koszmarem
                     • sophia.87 Re: Chamski podryw 17.11.22, 08:45
                      No tak, najlepiej zapamietales stopień łysienia 😂
                      Wiesz, faktycznie nie nadajesz się do związku jeśli to Twój największy lek. Ja całe życie zylam pod kloszem i wszystko wskazuje na to, że tak będzie zawsze, ale gdyby byla jakas sytuacja podbramkowa i gdybym nie znalazła innej pracy, to robilabym absolutnie wszystko by zapewnić byt mojej rodzinie.
                      • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 18:41
                       Myślę, że założenie rodziny zmienia optykę, wtedy też łatwiej znosić paskudną pracę. A ja bym się załamał, jakbym jako stary kawaler musiał chodzić do fabryki na trzy zmiany i nie miał nic od życia. To byłoby niczym pokaranie przez los. Pod górę z każdej strony. Ja jestem sam i to jest dla mnie wygodne oraz komfortowe. O utrzymanie się w tej strefie komfortu codzienne się zwracam do Boga. Dlatego nienawidzę Putina i innych psychopatów, co chcą podpalić świat i burzą ludziom ustalony porządek życia
                       • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 19:54
                        Ja związku też nie szukam dlatego, że do relacji międzyludzkich podchodzę w sposób płaski, raczej nie patrzę ludziom zbyt głęboko w duszę, jestem swoistym analfabetą emocjonalnym. Do tego chyba nie potrafiłbym oddzielić kobiety od jej liczby partnerów seksualnych
                        • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 17.11.22, 20:22
                         To ty masz problem ze sobą, normalnie nikt się nie zastanawia nad byłymi partnerami i ich ilością, wiążesz się z żywym, czującym człowiekiem, a nie robotem o określonych parametrach. Oczywiście interesowało mnie jaki on ma stosunek do seksu, czy lubi zdradzać i szukać rozrywki na boku. Sposób w jaki zakończył poprzedni związek też jest ważny.
                         • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 20:48
                          Dlatego dobrze, że jestem sam, bo zbyt powierzchownie podchodzę do sfery relacji damsko-męskich. Zresztą zbyt długo jestem samotny i teraz ciężej byłoby mi się w to ponownie wdrożyć, niż kiedyś. Z wiekiem człowiek jest mniej elastyczny, też to zauważyłem. Tak samo ciężej byłoby mi się przestawić na pracę trzyzmianową
                         • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:16
                          Tak z wiekiem jest trudniej się dostosować.
                         • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 18.11.22, 20:48
                          Tak, podejście do seksu jest ważne, bo kobieta mająca po kilku partnerów seksualnych rocznie raczej nie tylko nie jest altruistką, tylko dodatkowo może być skrajną hedonistką
               • bib24 Re: Chamski podryw 16.11.22, 21:12
                czyli tylko facet ma możliwość podnieść swój poziom kobieta nie? ty tak na serio?
                • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 21:59
                 Facetowi łatwiej podnieść swoją atrakcyjność, bo nie musi mieć ładnej twarzy, do tego łatwiej mu zarobić duże pieniądze
                 • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 16.11.22, 22:06
                  Nie zgadzam się, niewielu facetów zarobi duże pieniądze, natomiast przeciętna kobieta po operacjach plastycznych będzie super laską i znajdzie bogatego męża, to się często zdarza.
                  • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 22:15
                   Zrobienie gruntownych operacji może oznaczać konieczność zostania prostytutką. Do prostytucji trzeba mieć specyficzny charakter
                  • tanebo001 Re: Chamski podryw 16.11.22, 22:16
                   nie ma tak łatwo kobieta.wp.pl/chinczyk-pozwal-brzydka-zone-wygral-5982672041788545a
                 • bib24 Re: Chamski podryw 17.11.22, 07:49
                  lasce to się wystarczy nauczyć malować i już jest poziom wyżej.
                  szkoda z tobą pisać, nigdy nic nie rozumiesz.
                  • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 18:37
                   Tak, bo makijaż czyni takie wielki cuda. Facetowi łatwiej przeskoczyć do wyższej ligi, bo wygląd u faceta mniej ważny niż u faceta. Facet piękny być nie musi, bo wystarczy zadbanie, dobra sylwetka i odpowiedni portfel. Przystojniak z nizin społeczny styrany niezdrowym trybem życia, kiepskim żarciem, alkoholem i fajkami szybko przestanie błyszczeć. Za to przeciętniak z kasą może mieć trenera personalnego, gładką twarz i błyszczące licówki w jamie ustnej. Ewentualnie brodę od barbera, włosy po przeszczepie lub mikropigmentację skóry głowy. W nowej błyszczącej skórzanej kurtce, wysiadając z leasingowej fury będzie siłą rzeczy robił wrażenie
                   • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 17.11.22, 18:41
                    Taa, ilu mężczyzn w Polsce ma dziś dużą kasę, bo chyba się nie rozumiemy? Przeciętna Ukrainka może zatrudnić się w najstarszym zawodzie świata, zoperuje się kilka razy i wyjedzie za granicę złowić męża. Tobie nie grozi tuning i duża kasa józek. Kobiety uciekają od takich jak ty, dusigrosz z mieszkankiem na kredyt.
                    • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 18:44
                     Tylko ja nie chcę być w związku. Skąd w ogóle podejrzenie, że jestem dusigroszem. Ze mnie żaden sknera, tylko po prostu mam ograniczone zasoby finansowe i ostatnio muszę żyć mocno skromnie. Za skąpca się nie uważam, po prostu mam bardzo napięty budżet. Z pustego i Salomon nie naleje
                     • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 17.11.22, 19:39
                      To po cholerę tę rojenia o ligach? Kiedy poznawałam facetów, nie myślałam w jakiej są lidze, musieli mi po prostu odpowiadać. Mam koleżankę i po latach drogi się nam rozeszły, uczyć się jej nie chciało, non stop imprezy i koło 40tki zachciało się jej "porządnego" faceta, musi być przystojny, wykształcony, bogaty, mieć dobrą pracę i hojny, na dodatek cholernie seksowny. I dziwi się, że nie ma chętnych, a jak są to na przelotny seks. Ludzie poznają się gdziekolwiek i po prostu zaskakuje, potem chcą razem budować związek i tyle. Nie rozumiem tych komplikacji.
                      • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 19:51
                       Tak sobie tutaj dyskutuję o ligach, bo lubię obserwować relacje międzyludzki i je ubierać w jakieś ramy. Jaki to miałoby mieć wpływ na moje rzekome skąpstwo, które nie istnieje? Ta Twoja koleżanka po prostu popadła w megalomanię i jakieś chore urojenia na swój temat. Ja się chce wymagać, to samemu trzeba oferować wiele
                   • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:15
                    . Facetowi łatwiej przeskoczyć do wyższe
                    > j ligi, bo wygląd u faceta mniej ważny niż u faceta. Facet piękny być nie musi,
                    > bo wystarczy zadbanie, dobra sylwetka i odpowiedni portfel.

                    Ależ piendolisz. Oczywiście, że ładna twarz ma znaczenie. Mój chłop ma śliczną buźkę, szczupłe ciało i po prostu przyjemnie się na niego patrzy. Do tego jest sympatyczny, dbający i tak dalej. I, uwaga, biedny jak mysz kościelna, czyli nie ma ani majątku z domu, ani nie zarabia jakoś specjalnie. No ale dzisiejsze dziewczyny, o ile mają rączki i główki, mogą sobie zarobić na ten wyjazd do Turcji czy torebkę, nie muszą prosić mężczyzny o pieniądze. Na cholerę im brzydal z pieniędzmi?
                    • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:48
                     Tu nie chodzi o korzystanie z pieniędzy faceta. Po prostu posiadanie przez faceta dużych pieniędzy jest męskie i atrakcyjne, tam jak niektóre lubią dużego penisa nie stricte dla samych doznań, tylko z powodów wizualnych. Bo po prostu fajnie dla nich wygląda i jest atrybutem męskości
                     • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:57
                      Rany boskie jozek, jak ciebie slucham, to mam wrażenie, że rozmawiam z 8 latkiem, jesteś na etapie rozwoju emocjonalnego dziecka. Kto cię tak skrzywdzil? Dom rodzinny? Powinieneś pójść na terapię, być może kiedyś samotność stanie się gorsza do zniesienia, niż lęk który w sobie nosisz. Koło 50 - 60 tki dopiero będziesz samotny.
                     • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:12
                      Józiek, ty nie masz czasem apiergiera?
                      Przecież nie możesz być rzeczywisty z takim podejściem. Brzmisz jak kosmita, któremu się tłumaczy jak działają ludzie, ale w sumie na próżno, bo on nie ma zdolności poznawczych, żeby to ogarnąć ani empatii, która pozwoli mu to zrozumieć.
                      Najpierw duży portfel, teraz duży penis. No facepalm. O wybieraniu facetów po wielkości penisa to słyszałam chyba tylko w tym dziwnym programie, w którym Doda szuka męża. Ale ona akurat też ma jakiś autyzm.
                      • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:20
                       Ja nie piszę o tym, że kobiety na tej postawie wybierają, tylko określam te cechy mianem męskich.
                      • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 18.11.22, 20:51
                       Bardziej niż aspergera bym podejrzewał u siebie ubóstwo emocjonalne.
                   • bib24 Re: Chamski podryw 17.11.22, 22:23
                    ja pierdole ale ty jednak jesteś głupi. trochę cię nie było i zapomniałam.
                    • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:25
                     Bo materialistki to nie istnieją, tak samo jak kobiety, dla których rozmiar penisa jest ważny
          • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:01
           Już w czasach pandemii coś czułem, że przeciwnicy lockdownu oraz szczepień to mogą być onuce i nie myliłem się
        • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:05
         Jeśli pracuje po to by zyskac trofeum i lek na kompleksy to przegryw.
         Ktoś kto pracuje nad sobą rozumie, że w związku liczy się miłość, a to żeby partnerka była z wyższej ligi jeśli chodzi o wygląd.
         Ty wciąż tego nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
         Facet, o którym piszesz rzucilby modelkę jeśli by przytyla z powodu choroby albo wylądowała na wózku po wypadku. Wstydzilby się pokazać z niewygledna kobieta.
         Dlatego to przegryw.
         Tanebo ma rację, mul to mul, nigdy nie stanie się ogierem
         • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:18
          Normalny facet nie będzie podrywał kobiety w chamski sposób. Mężczyzna proponujący kobiecie na ulicy seks, to odpad.
          • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:49
           Ja w ogóle nie odnosiłem się tutaj do chamskiego podrywu, tylko do uderzenia o klasę wyżej
         • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 18:48
          Liga to też intelekt kobiety, jej pozycja społeczna, obycie na salonach
          • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:07
           To chyba normalne, u mężczyzn również. Dodałabym do tej listy jeszcze wartości którymi kieruje się człowiek, może być inteligentny, przystojny, z pozycją, obyty ale perfidny, podły i chciwy na przykład.
          • sophia.87 Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:07
           Dokładnie tak samo jak w przypadku mężczyzny ☺

           Czyli chora eks modelka, która po wypadku jeździ na wózku można porzucić, ale jeśli oprócz wyglądu ma ona bogatych i wpływowych rodziców to już może być? smile
          • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:16
           Gdybym miała do wyboru 2 panów, jeden z wyższej ligi z paskudnym charakterem i pana z trochę niższej ligi, który byłby dobrym i porządnym człowiekiem, wybrałabym drugiego.
           • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 20:42
            Ale równie dobrze nie wybrałabyś żadnego z nich i to jest piękne w dzisiejszym świecie. Nikt nie zmusza nikogo do bycia z kimś na siłę. Ludzie często wolą być sami, niż wiązać się z kimś kto im się nie podoba, bo wypada z kimś być
            • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:22
             stalowy.promien.woli napisał:

             > Ale równie dobrze nie wybrałabyś żadnego z nich i to jest piękne w dzisiejszym
             > świecie. Nikt nie zmusza nikogo do bycia z kimś na siłę. Ludzie często wolą być
             > sami, niż wiązać się z kimś kto im się nie podoba, bo wypada z kimś być

             Owszem, równie dobrze można nie wybrać żadnego.
             No ale na moim etapie życia na przykład wiem, że z fajnym człowiekiem żyje się milej niż samemu. Zresztą z każdego twojego posta wręcz wyziera rozpacz i samotność. Niestety, ponieważ nie miałeś okazji żyć z nikim fajnym, to nawet nie wiesz, co tracisz i czego Ci brakuje.
             • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:51
              Tylko, że mnie tu nie było z rok i nie wróciłem, bo zobaczyłem temat np. o liczbie partnerów seksualnych lub incelach, tylko z powodu jak dotarło ze mnie jaka z Dramatiki onuca. Wyleczyłem się z tego forum i zajrzałem tutaj, bo ciekawiło mnie co ematki będą pisać o marszu niepodległości. Mam wrażenie, że Dramatika nabrała się narrację o popieraniu Putina jako wyznaczniku bycia antysystemowym
              • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:54
               W tym temacie napisałem przy okazji. Mnie już sprawy damsko-męskie nie grzeją i nie zaprzątają mi do głowy. Chemia to dla mnie pierwotna, czysto biologiczna, reakcja, nic wzniosłego. Czuję się wręcz prymitywnie, jak np. podoba mi się seksowna koleżanka z pracy. Dla mnie to po prostu strasznie tanie
               • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:55
                Dlatego nauczyłem się skutecznie tłumić w sobie takie rzeczy i starać się podchodzić do nich obojętnie
               • bib24 Re: Chamski podryw 17.11.22, 22:24
                bo ty myślisz wyłącznie członkiem i zawsze celujesz za wysoko. eh.
                • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 17.11.22, 22:59
                 No otóż. Ale uważał się za takiego wrażliwca. Podczas gdy ma typowe myślenie troglodyty.
                 • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:24
                  Jakbym był troglodytą, to bym wzdychał do jakichś pustaków i marzył o byciu z nimi. A ja nie mam potrzeby bycia z kimś i chodzenia na randki
                • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:21
                 Ale ja w ogóle nie celuję. Po prostu czasem mi się jakaś fizycznie podoba, ale nie czuję pragnienia bycia z nią
    • sylwiastka Re: Chamski podryw 16.11.22, 15:50
     ten chlopak niech idzie na psychoterapie i popracuje nad komunikacja, wyrazaniem emocji i empatia. To czyni mezczyzn dobrymi partnerami.
    • bib24 Re: Chamski podryw 16.11.22, 15:53
     już myslałam ze nie żyjesz chlopie
     • stalowy.promien.woli Re: Chamski podryw 16.11.22, 20:50
      Wyleczyłem się z nałogu pisania kompulsywnie na tym forum, zarejestrowałem się ponownie z powodu onuc
    • martishia7 Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:01
     O, Józek, normalnie prawie się martwiłam czy żyjesz.
    • jowita771 Re: Chamski podryw 17.11.22, 21:41
     stalowy.promien.woli napisał:

     > A jeśli młody chłopak pracuje nad sobą i wie, że za chwilę będzie bardziej musk
     > ularny, bogatszy, bardziej oczytany, pewny siebie, kompetentny zawodowo, błysko
     > tliwy? wink

     To jak już wypracuje, to niech uderza, a na razie niech cierpliwie czeka
  • la_felicja Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:25
   Aż tak chamskiego tekstu nie usłyszałam.

   Ale kiedyś chodziłam na obiady do baru mlecznego, w przerwie w pracy i jakiśstary dziad, który też się tam stołował, więc znałam go z widzenia, powiedział mi raz dzień dobry, kiedy szliśmy w tę sama stronę. Odpowiedziałam, nawiązała się rozmowa - myślałam, że nieszkodliwa - w końcu on był ode mnie o co najmniej 30 lat starszy - ja 26 lat wtedy, a on dziad.
   Kiedy doszliśmy do lokalu, to już mnie zaczął zapraszać na weekend na ryby. Jakoś udało mi się powiedzieć, że nie jestem zaintereowana - a on wielkie zdumienie: No jak to? A przecież pani ze mną tak miło rozmawiała!
   • kafana Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:20
    Byłam jako 20 latka na proszonej kolacji gdzie przy okazji grał zespół taki ludowy. Na akordeonie grał dziadziuś no gruuuubo po 80. I ten dziadziuś się do mnie uśmiechał wiec ja się tez odusmiechalam - myśląc ale słodki dziadziuś ze jeszcze mu się chce grać. Mina mi zrzedła jak okazało się ze nie tylko to mu się chce. Złapał mnie gdzieś w przejściu za rękę i wyszeptał do ucha ze on ma tu na gorze pokój i czy nie pójdziemy.
    • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:25
     Obleśny stary dziad, współczuję kafana.
  • szarmszejk123 Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:29
   Geez, ta pierwsza historia brzmi bardzo znajomo. Czy ten pan nie ma czasem na imię Tomasz?
   • tanebo001 Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:34
    Znajomy?
    • szarmszejk123 Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:36
     Nazwałabym go raczej ex-stalker.
  • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:31
   Nie znam dziewczyny, ktora nie mialaby problemu z chamskim podrywem.
  • z_lasu Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:37
   Oczywiście. Nie sądzę, żeby była w Polsce kobieta, która nie ma takich doświadczeń.
   • taje Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:41
    Ja nie mam.
    • z_lasu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:12
     Albo nie widzisz wody.
     • taje Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:21
      Cóż na to poradzę, że nie mam. Mam się kajać, że nie pasuję do tezy? Nie zaprzeczam doświadczeniom innych, ja takich nie mam.
      • z_lasu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:31
       Pozazdrościć. Nie to, że Ci nie wierzę. Jednak nierzadko jest tak, że kobiety albo wypierają pewne zdarzenia, albo je bagatelizują (bo nie mogą nic innego z tym zrobić, więc chronią w ten sposób własną psychikę). Często wydaje się nam to "normalne", "tak po prostu jest" (co nie znaczy, że nie czujemy się upokorzone). I staramy się o tym jak najszybciej zapomnieć, mówiąc sobie, że "przecież nic takiego się nie stało".
       • taje Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:49
        Może i nieświadomie wypieram, może celowo ignorowałam. Kto wie, w sumie niezbadane ścieżki ludzkiej psychiki. Ale serio, nie mam traumatycznych doświadczeń. Co oczywiście nie zmienia faktu, że jak najbardziej popieram i współczuję ofiarom chamskiego podrywu. Przy czym w zestawieniu pick-up artist ze szkoły podrywu i cham z samochodu na przejściu, bardziej szkodliwy wydaje mi się ten pierwszy.
   • dreg13 Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:42
    A pierwsze zdobywało się niestety we wczesnej podstawówce, gdy na "chcesz ze mną chodzić?" odpowiadało się "nie". Nie zliczę, ile razy zostałam nazwana przez to dziwką, i ilu gości w moim małym miasteczku utrzymywało, że "miało mnie", bo nie chciałam się z nimi umówić. I jak w końcu przeżyłam swój pierwszy raz i poleciałam się podzielić tym z ówczesną przyjaciółką, to ta... nie uwierzyła mi. No bo przecież wiadomo, udawałam cnotkę i ona grała w moją grę, ale bez przesady, nie będzie szła w to udawanie aż tak daleko uncertain Bo ona wie, ilu "mnie miało".
    Fuj na samo wspomnienie uncertain
    • la_felicja Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:49
     Pamiętam, jak to opisywałaś kiedyś. Straszne.
     Pomyślałam wtedy, że kobiety/dziewczyny są praktycznie bezbronne w takiej sytuacji. Że faceci mogą z nami zrobić co chcą, zespuć nam reputację - a my się nie możemy bronić.

     Inna sprawa, że w mojej podstawówce to by nie przeszło, byliśmy bardziej niewinni, nikt by smarkaczowi nie uwierzył, że "miał" choćby gumową lalę, a co dopiero normalną dziewczynę.
     Można zapytać, w których mniej więcej latach to było?
     • dreg13 Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:57
      Lata 90-te. I to już było bardziej liceum, aczkolwiek zaczęło się w 8 klasie podstawówki. A nie, nawet wcześniej, bo wcześniej to juz było "całowałem się z nią". Mega urażone chłopięce ego. Najzabawniejsze było to, że roznosiciele tych plotek cyklicznie wracali z "zaproszeniami". Nie wiem, czego oczekiwali...

     • gr.ruuu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:49
      Wystarczy, żeby przestać traktować aktywność seksualna jako powód do dumy dla faceta i do wstydu dla kobiety. A to często kobiety same się wzajemnie z tego rozliczają. Zmiana myślenia wytrąci facetom te broń z reki
      • jowita771 Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:00
       Fakt. Gdyby tak na tekst "miałem ją" dziewczyna odpowiedziała: "rzeczywiście, zaliczyłam go, ale nie polecam, fatalny w te klocki ", to następny by się zastanowił.
       • la_felicja Re: Chamski podryw 18.11.22, 21:42
        Tyle, że to były lata 90-te...
  • eriu Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:41
   Mi się zdarzyło, że facet mi zagrodził drogę, bo chciał mnie poderwać kilka lat temu. I do tego jeszcze próbował mnie łapać za rękę jak go chciałam ominąć mówiąc, że nie jestem zainteresowana. No to prawie oberwał ode mnie.
  • angazetka Re: Chamski podryw 15.11.22, 21:48
   "Macie podobne doświadczenia?"
   A to można nie mieć?
   • dr.amy.farrah.fowler Re: Chamski podryw 16.11.22, 13:08
    Ja nie mam. Owszem, jakieś podrywy jak najbardziej, w tym uliczne, ale raczej nieporadne niż chamskie i nigdy nie czułam się zagrożona.
    • taje Re: Chamski podryw 16.11.22, 19:04
     To tak jak ja.
  • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:04
   Pewnie większość kobiet ma, ja też. Oprócz tego panowie potrafią się też mścić i zepsuć reptutację dziewczynie, kiedy ta nie skorzysta z oferty seksualnej pana, przeżyłam coś takiego gdy bylam 21 letnią studentką, mieszkałam w akademiku i na zakrapianej imprezie przystawiał się do mnie znany amant na roku. Odmówiłam i uciekłam, potem ludzie donosili mi plotki o mnie. Jako mocno dorosła kobieta bylam też molestowana w Berlinie na ulicy, gość mnie złapał za rękę i miał oczy psychola, w biały dzień, balam się.
   • taki-sobie-nick Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:08
    I co zrobiłaś?
    • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:32
     Ucieklam, szłam rano chodnikiem po bułki do sklepu, z włosami związanymi w kucyk i w bluzie, było tłoczno a typ łapie mnie za rękę i mówi jaka jestem sexi i co by ze mną zrobił, wyglądał na Araba, młody około 30 letni byczek. Wystraszyłam się go, nie chciałabym go spotkać w ciemnym zaułku. Kiedyś chyba o tym pisałam, też za granicą, ubrana zwyczajnie i młody gnojek zapytal czy mu zrobię laskę, ciemnoskóry. Mogłabym być jego matką. Zastanawiałam się co go sprowokowało, farbowałam wtedy włosy na jasny blond, może to? Kazałam mu sp.... lac i szlag mnie trafił. W USA wysiadłam wystraszona na lotnisku, nie lubię latać, musiałam sama dojechać do hotelu i był to dla mnie stres, Zamówiłam Ubera i też ciemnoskóry młody taksówkarz chciał się na chama wbić na seks I też się bałam, a miałam 46 lat. Kiedyś jak byłam bardzo mloda, w autobusie dalekobieżnym facet obok położył mi rękę na kolanie i opowiadał jak tęskni za swoją dziewczyną, mieszkała daleko i był potrzebujący, myślałam, że się spalę ze wstydu miałam może 20 lat. To tak na szybko, a było tego więcej. Najbardziej mnie dziwiło, że im się chce molestować starą babę, rozumiem młode kobiety, w Polsce chyba jest bezpieczniej, a może raczej było.
     • taki-sobie-nick Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:35
      Zastanawiam się, czy nie lepiej zacząć się wydzierać.

      • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:47
       U siebie w Polsce jako dorosła kobieta posłałabym głośno wiązankę, albo zaczęła krzyczeć. Za granicą się balam, bo nie znałam dobrze języka i byłam w szoku. Gówniarzowi tylko pocisnelam i uciekł. Gdy byłam bardzo młoda wstydziłam się, oni to wyczuwają, taką niepewność i wtedy startują. Mam szczęście do zjebów, jestem też drobna I czują przewagę, muszę zacząć bluzgać jak szewc, wtedy się wycofują.
       • taki-sobie-nick Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:48
        Nie, ja mam na myśli wrzask ogólny, typu "Pomocy" albo "Pali się".
        • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:55
         Tak, trzeba uczyć kobiety jak powinny się zachowywać w takich sytuacjach. Szczególnie bardzo młode.
         • jowita771 Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:12
          No trzeba. Ja ostatnio się nie popisałam przy nastoletniej córce. Stałyśmy na przystanku i podjechał żul na rowerze. Zatrzymał się i zaczął się z uśmiechem przysłuchiwać, potem zagadywać. Odsunęłyśmy się, ale on po chwili zaczął gadać, że ładne z nas dziewczyny i chętnie by się na takiej położył. Obie zrobiłyśmy minę, jakbyśmy miały puścić pawia i powiedziałam wkurwiona, żeby już jechał. Powiedziałam tonem dość ostrym, ale nie użyłam żadnego magicznego słowa. Potem córkę pouczylam, że reakcja za słaba i "spierdalaj" się panu należało.
          • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:24
           Tak, bo uczyli nas, żebyśmy były grzeczne i wiele rzeczy nie wypada.
           • qwirkle Re: Chamski podryw 16.11.22, 13:15
            figa_z_makiem99 napisała:

            > Tak, bo uczyli nas, żebyśmy były grzeczne i wiele rzeczy nie wypada.


            Ostatnio uczyłam koleżankę cudzoziemkę klasycznego cytatu 'spi.eprzaj dziadu'. Pracujemy jeszcze nad właściwą intonacją, bo ona była wychowywana na jeszcze bardziej grzeczną niż my, Polki.
      • niemcyy Re: Chamski podryw 17.11.22, 22:24
       Ja raz się wydarłam. Przyczepił się do mnie w biały dzień jakiś mocno arabski typ, na szczęście nie dotknął, ale lazł za mną i coś powtarzał w swoim narzeczu. Odwalił się jak krzyknęłam w lokalnym języku zachodnioeuropejskim, że albo spada albo wzywam policję.

       Na szczęście to jedyna niebezpieczna sytuacja, która mi się trafiła, a i tak robi mi się niedobrze na samo wspomnienie.
   • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:09
    Moj eks kiedys zamiescil moj nr telefonu na portalu gdzie panie oglaszaly swoje uslugi erotyczne. Dostawalam mnostwo smsow i telefonow. Zmienilam nr telefonu.
    • boogiecat Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:23
     Az mnie zatkalo. Ile lat mial wtedy ten debil?
     • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:39
      25 (ja 22). Facet byl cuuuudowny gdy sie o mnie staral, sytuacje jak z ckliwego romcomu. Zaczelo sie od ONS , po ktorym ja nie spodziewalam sie tzw 'ciagu dalszego' (nie umawialismy sie, ze to bedzie ons ale ja wtedy nie chcialam niczego powaznego). On oszalal na moim punkcie (teraz wiem, ze to klasyka zjebow) i nikt nigdy mnie tak nie zdobywal. Gdy w koncu sie w nim zakochalam i zaczelismy byc para pokazal jakim byl dupkiem (zaborczy narcyz ze sklonnoscia do agresji). Zerwalam zareczyny i wlasnie po tym zaczely sie bardzo dziwne sytuacje. Te smsy, telefony, jakis chlopak mnie zaczepil na ulicy i bardzo nalegal na randke a gdy stanowczo odmowilam odparl 'nie kryguj sie, X mowil, ze jestes dobra w te klocki'. Masakra. Trwalo to jakies pol roku az pogadalam z kolega z policji. Nie wiem co zrobil (nie mialam zadnych dowodow procz tego tekstu z ulicznego 'podrywu') ale mialam spokoj. A potem poznalam mojego obecnego meza i boginiom dziekuje, ze nie wyszlam za maz za tamtego zjeba.
      • figa_z_makiem99 Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:02
       Tak, to klasyka zjebów, którzy potem się nie chcą odczepić. Im więcej bajkowych starań, tym większy syf potem.
    • gr.ruuu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:32
     Czy podałaś jego numer w necie jako chętnego pasywa z lokalem?
     • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:41
      Nieee. Bylam przerazona i wstrzasnieta. Zwlaszcza, ze mialam dwoje mlodych nastolatkow na wychowaniu i balam sie rowniez o ich bezpieczenstwo.
      • gr.ruuu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:46
       Czekaj, jakim cudem w wieku 22 lat miałaś dwoje nastolatków na wychowaniu? Chyba że czegoś nie załapałam
       • woman_in_love Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:48
        to taka forumowa kreacja, ale nie stykła
        • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:50
         Stykla misiu, stykla. Nieraz o tym pisalam.
       • dreg13 Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:57
        Normalnie można mieć. Wystarczy, że rodzice zmarli, a była starszą siostrą
        • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:43
         Dokladnie tak bylo. Juz o tym pisalam na forum.
       • melisananosferatu Re: Chamski podryw 15.11.22, 23:43
        Brat i siostra.
  • gr.ruuu Re: Chamski podryw 15.11.22, 22:31
   Nie, takiego świra nigdy nie spotkałam na szczęście, pojedyncze chamskie odzywki spotykają się z konkretną odpowiedzią i panom przechodziła zawsze chęć kontynuacji.
   Z ciekawszych przygód to mi kiedyś tylko pijany nacjonalista 11 listopada hołdy na kolanach składał, ale on mi dziękował za rodzenie Polaków więc chyba się jako podryw nie liczy xd
  • kochamruskieileniwe Re: Chamski podryw 16.11.22, 12:01
   Nie wiem czy to był podryw, czy nie, ale raz poczułam rękę chłopaczka tam, gdzie nie powinna sie znaleźć. Na ulicy, srodek miasta.
   Połamałam na nim parasolkę. (Tzn dopiero jak ochłonęłam, zobaczyłam, że parasolka jest połamana. A była to taka solidna parasolka z zakładu parasolniczego, nie chińszczyzna).
   Dawno to było. Teraz pewnie by mnie oskarżył, że naruszyłam jego cielesność.
  • purchawka2020 Re: Chamski podryw 16.11.22, 12:04
   Oczywiście. I to od czasów gdy szkół uwodzenia i internetu nie było.
  • primula.alpicola Re: Chamski podryw 16.11.22, 12:37
   Aż tak chamskich to nie, chyba żw były, ale wyparłam🤔
  • arthwen Re: Chamski podryw 16.11.22, 15:45
   Nie, sytuacji tego kalibru nie miałam. Jakieś chamskie zaczepki i komentarze od obcych facetów się zdarzały, czasem niezrozumienie pierwszego: "Nie jestem zainteresowana" od znajomego znajomych, ale zawsze ucinałam stanowczo i chyba mam wypisaną wredność i złośliwość na twarzy, bo się odczepiali.
  • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 16.11.22, 17:05
   Jak byłam małą dziewczynką, miałam taki niezbyt sympatyczny zwyczaj, że jak przy mnie chłopak kozaczył albo mnie nachalnie podrywał, to dostawał kopa w jaja. Potem już przestałam, wyrosłam z tego, ale został mi taki byczfejs na takie okazje. i agresor.
   Na szczęście od bardzo dawna nie spotykają mnie takie przemiłe sytuacje, więc no.
  • sueellen Re: Chamski podryw 16.11.22, 22:12
   Co jest złego w szkole uwodzenia? Mam wrażenie że części panów taka szkoła by się przydała bo jak się czasem słyszy zaczepki niektórych to naprawdę nie wiadomo czy kopnąć w jaja, zaśmiać się w twarz, zrobić wykład czy idąc że się nie słyszało...
   • katiemorag Re: Chamski podryw 16.11.22, 23:47
    W szkole uwodzenia uczą technik manipulacji aby zdobyć kobietę. Typowe sposoby aby osiągnąć co się chce i porzucić ofiarę. Sposoby zaczerpnięte od zachowań psychopatów czy narcyzów. Bardzo szkodliwe dla osoby wykorzystywanej. Ciężko nie wpaść w te sidła i zauważyć, ze jest sie manipulowanym. Na czymś takim nie zbudujesz fajnego związku.
   • tanebo001 Re: Chamski podryw 17.11.22, 06:25
    Co jest złego? To posłuchaj tego www.youtube.com/watch?v=-y-2BPgNiio
    • trampki_w_kwiatki Re: Chamski podryw 17.11.22, 23:13
     Dobry lol content. Instrukcja na to jak zostać borderem.
   • tanebo001 Re: Chamski podryw 17.11.22, 06:35
    A jeszcze lepiej tego www.youtube.com/watch?v=W7Ztq4qgKlg&t=3149s
   • borsuczyca.klusek Re: Chamski podryw 17.11.22, 10:56
    To są obrzydliwe praktyki uczące kłamania, manipulacji i uprzedmiotowiające kobiety.
    Aha i w wielu przypadkach zupełnie nieskuteczne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka