Dodaj do ulubionych

Wątek na czarny piątek

25.11.22, 11:36
Coś bym kupiła, ale nie wiem co.

I pochwalę się, że zalatwiłam przed chwilą jedną stresującą mnie do wypęku, palpitacji i bezsenności sprawę. I mam zjazd po stresie plus ,, mientkie, nóżki. W nagrodę wcześniej się dziś zacznę obijać i uprawiać kanaping z kocykingiem.
Jeszcze trochę popracuję i obijanko.
Chwilowo jestem kobietą sukcesu, należy mnie się 😉.

Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 11:43
      Świat Książki ma promocję: druga książka -50%, nabyłam drogą kupna dwie książki Newmana (Rowerem przez II RP i Rowerem przez Polskę w ruinie) na prezent dla fana rowerów i historii. Może znajdziesz coś do tego kocingu i kanapingu, ja bym sobie pouprawiała, ale póki co czekam na klientkę, a jak wrócę do domu to zamiast kocingu czeka mnie szorowanie kuchni. Wczoraj zrobiłam pucing łazienki i salonu, została jeszcze ta nieszczęsna kuchnia żeby można było rozwieszać dekoracje.
      • simply_z Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 11:51
        czyta sie dobrze, chociaz bywaja dluzyzny i nudziarstwo. Watek krakowsko-tatrzanski powinien cie zainteresowac.smile
        • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 11:56
          smile Ja już pierwszą część czytałam, Polski w ruinie (Jezu, brzmię jak Szydło) jeszcze nie. Teraz całość idzie na prezent dla męża kuzynki. Mam nadzieję, że trafię
          • malgosiagosia Re: Wątek na czarny piątek 26.11.22, 01:56
            daniela34 napisała:

(Jezu, brzmię jak Szydło)

Jak Szydlo? Nie, brzmisz jak straszydlo. smile)

• daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 26.11.22, 13:32
              Co ty, cytuję przecież Beatę hrabinę von Rosołow. Jak możesz twierdzić, że ona jest straszydłem? Tak kobietę obrażać.
      • melisananosferatu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:02
        Ha! Ja w piatek za tydzien robie pucing bo w sobote chcemy kupic choinke i ja ubrac. I w tym roku puszcze sobie bbc3 radio i bede robila DIY wielkie gwiazdy na okna. Wyjatkowo maz mnie namawial na kupienie ozdob a ja wyjatkowo nie chce wydawac kasy.
        • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:17
          U mnie w tej chwili w kilku miejscach są porozkładane styropiany, na których utwardzają się gwiazdki szydełkowe produkowane przez moją matkę. Właśnie na sobotę planuję prace dekoracyjne, postanowiłam w tym roku udekorować sobie zaraz na początku adwentu (czasem czekałam z tym trochę), bo potem nie będę mieć czasu przez dwa tygodnie.
          • melisananosferatu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:24
            Och! Szydelkowe gwiazdki sa przepiekne! Zazdroszcze zdolnej mamy!
        • emateczka Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:22
          Jakie gwiazdy robisz?
          • melisananosferatu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:20
            Takie:
            youtu.be/hZgC_ZFZL3A
      • hanusinamama Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:49
        Przeczytałam kocing....i już miałam pytac co to za zabawa z kotem...ale połapałam się, ze chdozi raczej o koc smile
        • klaviatoorka1 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:38
          koc i kot dobrze się komponują razem, więc kocing brzmi idealnie
      • le.fay Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 16:21
        Sorki za durne pytanie: czy rzeczywiście wzięło Ci 50%? Bo mi nie wychodzi, coś robię źle.
        • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 16:26
          Tak, ale liczone od ceny okładkowej, nie "ich" ceny. Z tym że to akurat norma u nich, zawsze tak jest (jest to wskazane w regulaminie)
          • le.fay Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 16:51
            Dzięki za odp. Doczytać idę 😀
      • 35wcieniu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:34
        na prezent dla fana rowerów i historii

"Szkice piórkiem" zna?
        • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:43
          Nie mam pojęcia, muszę podpytać żonę
          • 35wcieniu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:47
            Jak nie zna to mu zorganizuj nastepnym razem. Przez jakiś czas była trudno dostępna ale ktoś poszedł po rozum do głowy i znowu się to da dostać, warto zanim znowu nie będzie.
            • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 20:27
              Poszukam, dzięki
      • arthwen Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 21:54
        Heh... napaliłam się na ten rabat, że 50%... a to jest 50%, ale od ceny okładkowej, a nie ceny w Świecie Książki, i tak kupując książki za ponad 200 zł rabatu naliczyło mi 16 zł...
        • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 23:26
          To akurat norma u nich, chyba raz było od ich cen, tak to zawsze od okładkowej, ale akurat mnie całkiem urządzał ten rabat.
        • jozefrobotnik Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 23:34
          Booksale sprawdzajcie. Tam są baaaardzo tanie ksiazki
          • arthwen Re: Wątek na czarny piątek 26.11.22, 00:46
            Kupuję konkretne książki, a nie te, które są akurat na promocji tongue_out
    • melisananosferatu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:00
      Kupilam kule do kapieli lush dla corki pod choinke bo je bardzo lubi i tyle. Za to dzis kosmetyczka a w pon fryzjer. Moze jeszcze wyciskarke do mojego kiczenejda dokupie i tyle z blacka.
    • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:04
      Tak jeszcze dopisując w sprawie Black Friday, to kupiłam dużo, ale niewiele z tego na promocji. Czekałam z zakupem spodni i swetra, licząc na obniżkę. Okazało się, że ani jedno ani drugie nie jest przecenione, kupiłam i tak, bo spodnie dość pilnie potrzebne, a sweter od dawna upatrzony i raz już mój rozmiar wyparował. Kolejny sweter kupiłam w ogóle nie licząc na promocje, w sklepie, gdzie są krótkie serie i raczej rzeczy się nie powtarzają.
      Z promocji tylko botki i pasek taliowy, bo to co miałam jest już zniszczone no i te książki. Czyli zakupy spore, ale obniżka niewielka.
    • melisananosferatu Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:04
      A! Ja zawsze mam ochote na nowe ksiazki i perfumy.
    • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:12
      Kupiłam te wymarzone kozaki do wiosennych kiecek, więc już nie bede Cię zameczała wiecznie nawracającymi pojękiwaniami, że "takie piekne ale czemu takie drogie" big_grin
      • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:17
        Pokaż te kozaki!!!
        • pasquda77 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:20
          Zaopatrzyłam się w kilka rzeczy z Bielenda professional, na ich stronie -40 % na wszystko 😁
        • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:25
          Wymarzony był kolor i dziurki, nie że te konkretne. Saway miał swego czasu takie "ojejakieiękne" i mi się one bardziej podobały ale były za ponad 5 stówek, zaś te drapnełam za 220. Różnica sprawia, że poniższe nabierają uroku a Sawyowe zdecydowanie brzydną. Tak czy owak, dla Gamy to dobre wieści, bo co wiosnę rozpoczynałam kozakowe tokowisko i biedna musiała w nim brać udział big_grin
          • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:41
            Fajne te kozaki, faktycznie takie idealne do wiosennych kiecek.
          • mama-ola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:09
            Świetne te kozaki.
      • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:27
        Zamęczaj ! Gdzieś mi się zapodziałaś i chcę zamęczania.

A ogólnie to wątek działa na mnie tak, że zaczynam wszystkiego co macie potrzebować.
        Rowerowe książki dla domownika.
        Kozaki ażurowe, spodnie skórzane i swetry też by się przydały.
        Do fryzjera bym poszła, ale oni się zmówili i mnie krzywdzą. Dlatego dziś mam elegancką fryzurę na Jagnę Borynową, warkocz na prawe ramię.
        O ! O serdaku zawsze marzyłam. Takim czarnym z mnóstwem haftów i cekinów.
        Z fryzurą raz byłaby spójność.
        A tak serio to taką aksamitną kamizelkę z pięknymi haftami to nosiłabym z zachwytem. Już niech nie ma tych cekinów, hafty wystarczą

• daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:41
          Też mam dziś warkocz smile głównie z powodu porannego lenistwa
        • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:48
          Troche mi sie czasoprzestrzeń skurczyła sad

Z potrzebami mam tak samo, juz bylam patrzec na ksiazki, pierwsza czesc "Rowerem... " mam, capnelabym druga.
          O wlosach to nawet nie mam sily gadac, zero we mnie cierpliwosci do baobabow i smarowania na raty kolejnymi specyfikami wiec jak byly wysokoporowatym sianem tak puszą sie nadal. Żal.pl
          • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:07
            O włosach nawet mi nie mów.
            Kazde wejście w wątek włosingowy przypłacam kompleksami, zero kompetencji, baobab mnie przerasta kompletnie. Do tego na starość moje włosy uznały, że ileż można sluchać narzekań na brak loków i same z siebie wydobywają skręt.
            W postaci chmury krótkich loczków dookoła oblicza. Jak to wygląda wieczorem przy niby związanych włosach lepiej nie mówić. Niepoważnie.
            W ciągu dnia przylizuję to wodą, robiąc gorzej.
            • azalee Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:23
              Pozwolisz ze sie odpisze pod tym postem, bo cierpie dokladnie na te sama przypadlosc.
              Po ostatniej ciazy wypadla mi polowa wlosow (nie bylo tragedii, bo mam ich sporo), ale teraz wlasnie zaczynaja odrastac ze skretem! I jest dokladnie tak jak mowisz : przy zwiazanych wlosach mam wokol glowy aureole krotkich lokow ktore mnie doprowadzaja do szalu.
              Na powaznie rozwazam zakup brylantyny i ich przylizywanie.
              • pade Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:24
                no to ciesz się, że masz loki, bo mi odrastają proste i mam na głowie rogibig_grin
                nie, tego nie da się ulizać, nawet lakier nie pomaga
                • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 17:15
                  Musiałaś prosić o proste !
                  Bo ja zawsze ach marzę o lokach.
                  To mnie pokarało.
                  Bo to nie są loki a loczki barokowego amorka z gębą 40++
                  Przy czym reszta włosów po zakręceniu szybko przechodzi w fale, każda w inną stronę. A za młodu miałam bosskie proste jak po prostownicy. I marudziłam durna.
                  • azalee Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:04
                    Cos w tym jest, bo ja tez zawsze chcialam miec loki. NO ALE NIE TAKIE surprised
        • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:55
          Aha, gamo, poszukaj sobie, bo są firmy (niedawno taki kobiecy biznes reklamował się w jakimś odcinku Pani Gadżet w tvnstyle), które haftują na zamówienie na odzieży, w tym -kamizelkach. Taka kamizelka z haftami, w wersji może bardziej nowoczesnej niż gorset ludowy, jest osiągalna (pewnie nie będzie tania).
          Ja do dziś żałuję, że klika lat temu nie kupiłam sobie na targu sztuki ludowej czarnego, aksamitnego paska haftowanego w łowicki wzór. Głupia, kupiłam tylko woreczek, a taki pasek byłby idealny do małej czarnej. Muszę poszukać, tylko teraz to będzie pewnie droższa impreza.
          • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:00
            Poszukam.
            Chodzi za mną serio. Albo torebunia taka haftowana. Mam z ciucharni taką dżinsową, wakacyjną. W kolorowe hafty kwietne. Uwielbiam ją i szanuję od lat.
            Nigdzie w ,, normalnych,, sklepach takich cudeniek nie widuję.
        • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:49
          Jeszcze dodam, że Basilur ma dziś naprawdę potężne rabaty na herbaty!
    • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:19
      I gratki z okazji odptaszkowanej sprawy. My mamy jedną na finiszu - moze sie uda starszemu panu zorganizować kroplówki domowo podawane - a wtedy też się owinę. W piżamkę świąteczną się owinę, bo również zakupiłam big_grin Przy okazji chciałam cofnąc polecenie dla tych z Bonprix - w zeszłorocznie nabytej pękły portki mimo ze luźne z zapasem na jakaś anje rubik, a guziki od góry odpadały kolejno. Pierwszego przyszyłam, do następnych straciłam serce. Tym razem testuje C&A
      • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:30
        Trzymam kciuki za starszego pana !
        Odptaszkujcie wszystkie problemy i ziuu w kocyki i relaksy.
      • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:41
        Pewnie się kotłowałaś bezwstydnie w tych piżamkach i nie wytrzymały!
        big_grin
        • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:49
          Borsuczyca!!!!!!!!
          • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:57
            No właśnie!
            Co tam wyprawiałaś, zbereźnico, że portki pękły a teraz to wina słabej jakości!
            • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:03
              primula.alpicola napisała:

> No właśnie!
              > Co tam wyprawiałaś, zbereźnico, że portki pękły a teraz to wina słabej jakości!

Nie bylo do nich dołączonej instrukcji z wykazem czynnosci do których sie nie nadają. W USA moglabym ich pozwac, o!
        • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:56
          Bo guziki to nie zatrzaski !
          Je się Pani droga rozpina wyciągając kolejno z dziurek ! A nie Rejtany przy zmysłowej muzyce a potem piżama winna.
          Gacie to już nie mam słów.
          Przecież Midłik chudy, jak gacie popękała, to ja nie mam pomysłu. Pewnie dała komuś przymierzyć !
          • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:58
            gama2003 napisała:

> Przecież Midłik chudy, jak gacie popękała, to ja nie mam pomysłu. Pewnie dała
            > komuś przymierzyć !

Ja bym parę pomysłów miała, ale już nic nie mówię
            • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:00
              primula.alpicola napisała:

> gama2003 napisała:
              >
              > > Przecież Midłik chudy, jak gacie popękała, to ja nie mam pomysłu. Pewnie
              > dała
              > > komuś przymierzyć !
              >
              > Ja bym parę pomysłów miała, ale już nic nie mówię

Wpierdzialam dziurkę 🤷‍♀️
              • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:08
                big_grin
    • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:40
      Brawo, brawo, uspokój "mientkie" nóżki i odpoczywaj.
      Kup sobie maseczkę na twarz, listopad i kocykowanie to idealny czaswink
      • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:45
        Maseczkę dr. Jart w płachcie! Primula zrobiłam tę rozjaśniającą, jest jeszcze lepsza niż ceramidowa. Nie wierzyłam nigdy, że maski mogą zdziałać takie cuda! Po ile one u Was są, bo nie wiem czy polecać siostrze, czy kupić jej tutaj. U nas 5 masek w promocji za $8.
        • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:51
          Ha! A nie mówiłam!
          Po 16-20 pln za sztukę.
          • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:57
            No to u nas taniej. Znalazłam jeszcze z tej samej serii takie: zdjęcie. Próbowałaś którąś z nich?
            • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:26
              jakie one piękne!
              • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:28
                I naprawdę działają!
            • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:16
              Próbowałam ceramidin, brightening i vital hydra, świetne są.
        • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:21
          What??? Wyglada jak odlew big_grin

https://image.ceneostatic.pl/data/products/86035910/i-dr-jart-rubber-mask-bright-solution-maseczka-nawilzajaca-1-maseczka.jpg
          • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:27
            Nie! Te moje to chyba jakieś inne, nie z gumy.🤷🏻‍♀️
          • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:35
            Bright Lover…Borsuczyca, czy Ty widzisz te zboczeństwa, które midweek wrzuca??
            • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:39
              patrz na to - tu jest jeszcze coś COOL w ustach big_grin

https://www.sephora.pl/dw/image/v2/BCVW_PRD/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalog_Sephora/default/dw70083452/images/hi-res/SKU/SKU_1702/527635_swatch.jpg?sw=585&sh=585&sm=fitmagdallenac napisała:

• eglantine Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:49
      Zainspirowana garderobą Naomi Watts w Obserwatorze, jako żem też blondynka, postanowiłam pójść w beże i biele i obkupić się w Tatuum, gdzie mają akurat 40% obniżki. Już jakiś czas temu obczaiłam kolekcję, ale drogo było, a teraz do przełknięcia. Jeszcze tylko domku w miłym sąsiedztwie mi brakuje. 😉
      • viridiana73 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:06
        Dzięki za taki domek! A w ogóle blaty trzeba by od razu wymieniać, za dużo zamieszania😄
        Też mi się Watts ciuchowo podobała, takie niby nic, ale od razu widać że ma kasę i klasę😊
      • madame_edith Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:23
        Tez jestem zachwycona jej garderobą w tym serialu (a normalnie nie zwracam uwagi na ciuchy za bardzo)! Niestety trochę! się różnimy figurą 🤣
    • eliszka25 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 12:50
      Gratulacje z okazji załatwienia tej stresującej sprawy. Kocykuj i kanapuj na zdrowie. Należy ci się!

U mnie dziś z zakupów nici. Dzień mam zwariowany. Najpierw telefonowałam z serwisem mojego samochodu, potem nasiedziałam się u lekarza półtorej godziny, ale przynajmniej dowiedziałam się, że mam piękny kręgosłup 🤣. Na 15 mam jechać z samochodem do warsztatu, a na 18 mam pracową imprezę. Cały dzień w biegu i kupić już nic nie zdążę. Może jutro, bo w większości interesujących mnie sklepów jest black weekend, nie tylko sam piątek.
    • mama-ola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:06
      A ja sobie kupiłam wink W sumie spontanicznie (bo wczoraj jeszcze o tym nie wiedziałam), ale gdzieś tam to we mnie dojrzewało od dawna. Otóż maszynę do szycia! Lidl ma takie polecane, cena była 900 zł, pomyślałam, że sprawdzę, czy przecenili z okazji black friday. No i owszem, na 449 zł. To kupiłam wink
    • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:30
      U mnie czarny piątek rozpoczął się widowiskowo. 6 rano idę na dół, w jednej ręce komp w drugiej telefon. Kotu zebrało się na czułości i zaplątał mi się między nogi. Musiałam ratować sprzęt i runęłam jak długa na sam dół. Był taki huk jakbym się zabijała, potłukłam całą lewą stronę, ale sprzęt uratowałam!💪Polećcie mi księgarnie on line z największym asortymentem, pliz.
      • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:46
        O matko!
        Czy kto okazał chociaż skruchę?
        • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:53
          Przez hałas, który spowodowałam, unika mnie teraz jak ognia. Chyba się obraził.😞
          • eliszka25 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:24
            Bo też masz pomysły, żeby o 6 rano ze schodów spadać 🙄. Jak byś co najmniej do 8 nie mogła poczekać!
      • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:24

Nie tylko ceny poleciały w dół!
        Nic Ci nie jest?
      • eliszka25 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:25
        Mam nadzieję, że nic poważnego ci się nie stało?
        • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:34
          W pierwszym szoku, kiedy przerażony chłop zbierał mnie z podłogi wydawało mi się wszystko Ok. Teraz 1,5 godziny po, widzę i przede wszystkim czuję, że mam zdarty do krwi cały pośladek i udo, oraz oba łokcie. Cóż będzie piekło przez kilka dni. 🤷🏻‍♀️To co nas zdziwiło, to to, że przy tym piekielnym huku i moim krzyku, chłop zerwał się ze snu myśląc, że mnie znajdzie nieżywą pod schodami, a młoda nawet nie drgnęła. Jak to jest możliwe, że ta młodzież tak mocno śpi???
          • mid.week Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:36
            ty sie ciesz, ze nie dostałaś OPR za poranne huki smile
            • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:40
              Ja prdl…W nocy mogliby przyjść mordercy i włamywacze, a ta by nawet nie drgnęła!
              • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:43
                Tą akurat mam, ale nie wkładam tego patyka między zęby🤣
                • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:44
                  Źle się podpięłam, to ta adrenalina!
          • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:18
            Takie obrażenia miałam, kiedy dziewczę na skuterze wymusiło pierwszeństwo na mnie- rowerzystce. Cała lewa strona sponiewierana.
            No, o 6 rano to oni są w głębokiej faziewink
            • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:31
              Zgadza się, co niektórzy świeżo uśpieni.

Ale ten mąż też miał pobudkę. Pewnie jednym susem znalazł się przy ,, upadłej,, połowicy.
              Nigdy więcej takich lądowań prosimy !
              • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:34
                Po hałasie jaki spowodowałam, myślał, że to już mój koniec. Adrenalina mu tak skoczyła, że zamiast kawy zaparzył sobie zioła.🤣
                • gama2003 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:30
                  Bardzo go rozumiem, chyba po czymś takim uspokoiłabym się tylko skokiem na główkę do wanny z lodem.
                  Raz mi chłopina u zarania naszych dziejów tak wspaniale z łódki na Mazurach wypadł. W porcie. Trzeźwy jak niemowlę ☺ tylko w głupich sandałach ( a było nie nosić ) i jedna noga mu się do relingu sprzączką przypieła.
                  Tak łomotnął, że w sekundę umarłam i drugie wcielenie zaczęłam.
                  Sandały to zło a na łódce boso się chodzi.

Huk spadania ze schodów i okrzyk musiały być jeszcze gorsze. Pój tymi ziołami z tydzień nieboraka a on niech Ci rany opatruje 🍀
                  • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:37
                    Widzisz Magda, dobrze że Ty z łódki nie wypadłaśbig_grin
                    • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:53
                      Hmm, żeby to raz…Kiedy to się dzieje mój chłop reaguje maksymalnym wkurwem, a nie troską. Raz był taki zły, że mi rzucił koło i musiałam ich gonić wpław. Na łódce bowiem nie wolno zachowywać się nierozsądnie.🤷🏻‍♀️
                      • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 20:08
                        "Raz był taki zły, że mi rzucił koło i musiałam ich gonić wpław."

Musiałaś się zachować bardzo nierozsądniebig_grin
          • pade Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:25
            Boże...biedactwo
      • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:29
        1) oj, biedna Ty

2) Polskie książki? Dostawa w Polsce?
        • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:32
          1) Taki już los niezdary.

2) Tak. Polskie, w Polsce.
          • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:37
            Ja sobie załatwiłam laptopa jak mnie kołdra zaatakowała. I nawet kot mi do tego nie był potrzebny.
            Jeśli chodzi o księgarnię to ja polecam Świąt Książki. Bardzo duży wybór, możliwość zamawiania zapowiedzi chyba nawet i pod tym względem moim zdaniem przebija empik (często książki jeszcze nie ma w empiku, a już jest w świecie). Cenowo też wypada nieźle (czasem sobie porównuję koszyki). Bonito i Aros też są ok, ale moim zdaniem mają mniejszy wybór.
            • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:41
              Dzięki Daniela! A szybko dostarczają?
              • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:43
                Podam przykład: książka kupiona w przedsprzedaży miała się ukazać wczoraj i wczoraj mi ją dostarczyli. Szybko. Jeżeli jest dostępna od ręki to na ogół wysyłają w dniu zlozenia zamówienia, czasem następnego dnia.
                • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:51
                  Dzięki Daniela, idę zamawiać!
    • wapaha Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:34
      Ponoć nie ma przypadków-zostałam zmuszona do zakupu obuwia na zimę i..zakochałam się. Zostanę przy marce na dłużej
      Urzekły mnie wyglądem i..przylgnęły do stopy. Coś cudownego smile ( 27% taniej)

( a buty biegowe i tak musiałam kupić i tak prawda ? suspicious no, więc każde 40zł cieszy wink )

• mama-ola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 13:40
        Śliczne buty smile
      • aurinko Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:41
        Fajne!
      • panna.nasturcja Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:48
        Piękne!
        • wapaha Re: Wątek na czarny piątek 28.11.22, 20:33
          smile dzięki

z dnia na dzień lubię je bardziej

a dzisiaj znalazłam......zagubione, zaniedbane , leżące w kącie ( dostałam od kolezanki i zapomniałam) - trzy pary skórzanych kozaków w tym jedne tej samej firmy co te botki big_grin
    • arthwen Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:08
      Ja wiem co muszę kupić, bo właśnie mi blender wyzionął ducha (i musiałam ciasto na naleśniki mieszać ręcznie... dobrze, że nie przy biszkopcie...). Ale jeszcze nie wiem gdzie, bo zaraz muszę wyjść, więc będę szukać wieczorem.
    • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:38
      Jestem na stronie Zary (mają prawie wszystko 40% off) i nie potrafię zrozumieć dlaczego oni prezentują wszystko w taki sposób, aby jak najbardziej zniechęcić do kupowania???
      • pade Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:09
        aha, to u nas tylko to prawie jest off big_grin
        a tak serio to zła jestem, bo chciałam u nich kupić kurtkę, no i nie ma zniżki
        • magdallenac Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:27
          Pytałam kiedyś tutaj w Zarze, jak to jest możliwe, że w Europie Zara nie ma takich przecen jak w USA, przecież to bez sensu…Managerka mi powiedziała, że nie mają tego jak magazynować i bardziej im się opłaca wyprzedać wszystko za (pod koniec wyprzedaży) dosłownie centy niż odsyłać do magazynów w Europie. Nasza Zara w Minneapolis nie ma w ogóle powierzchni magazynowej, więc pod koniec stycznia wszystko w sklepie jest od $5.99- $9.99, w dodatku Zara jest tu mało popularna, więc ciuchy nie są przebrane i dostępne są wszystkie rozmiary. Kilka razy kupowałam siostrze ciuchy- u nas $10 w Polsce to samo 400 zł.
          • pade Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 17:05
            Zazdrosmile
      • daniela34 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 17:25
        Zara mnie w tym roku wkurzyła, bo u nas mało co jest off (nic z tego co mnie interesuje). W zeszłym roku mnie z kolei pozytywnie zaskoczyli, bo dużo było off. Z innych sieciowek- Reserved przeceniło wszystko, a Mohito (ten sam koncern)- niektóre rzeczy. Dziwna polityka.
    • abidja Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 14:48
      Gratulacje! Relaksuj sie do wypęku.
    • sandy_cheeks Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:02
      Byłam dziś tylko w lidlu i z promocyjnych przyborów kupiłam wielofunkcyjną tarkę za 19 zyla.
      Chwilę wcześniej musiałam pokroić cebulę i skończyło się na użyciu blendera 🙄
      • homohominilupus Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:19
        sandy_cheeks napisała:

> Byłam dziś tylko w lidlu i z promocyjnych przyborów kupiłam wielofunkcyjną tark
        > ę za 19 zyla.
        >

Jak czołg wygląda 🙃
        • panna.nasturcja Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:55
          Prawda? Myślałam, że to prezent dla chłopca pod choinkę smile
      • sandy_cheeks Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 17:31
        Przed chwilą dokupiłam jeszcze tickety do suntago 40% taniej…
    • jomarch Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:08
      Kupiłam buty synowi sporo przecenione (w sklepie widziałam je za ponad 500 zł, kupiłam za niecałą połowę tego). jeszcze przejrzę ofertę ebookową...
    • znowu.to.samo Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:11
      Już kupiłam: czapkę bluzę i spodnie do biegania 😁
    • madame_edith Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 15:25
      Czaję się na płaszcz w Mango, ale on akurat nie jest przeceniony. Trudno, w takim razie sie nie dogadamy 😁
    • szarmszejk123 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 16:28
      Borze, co się ze mną dzieje 🙈 kupiłam dżinsy mom I mi się podobają!
      • abasia0 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 17:29
        Sandały Ecco dla siebie i chłopa w bardzo dobrej cenie. Śnieg za oknem to trochę poczekają ...
    • aurinko Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:40
      Ja zamówiłam w chooj roślinek na mega wyprz, niektóre wcześniej upatrzone przecenione ma 7, 9 i 10zł. Część sobie do pracy wezmę bo mnie z domu wypiszą big_grin i tyle mi do szczęścia wystarczy. A córcia upolowała kaszmirowy szalik z 360pln na 120 przeceniony, wzdychała do niego od 2 mcy ale moje dziecko samo się ubiera i żal jej było tyle wydać. A tu pyk i się udało smile aż jej zazdroszczę smile i to tyle z szaleństwa wyprzedażowego .
    • milin94 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:43
      Kupiłam dziś kołdrę, poduszkę, dwa komplety pościeli, trzy zestawy kosmetyków, fotel dla syna, wiadro kapusty kiszonej, karnet na masaże, mięsną paczkę, dwie pary butów, narty, pizzę, dwie butelki wina, żel smakowy do oralu, odświeżacz powietrza "waniliowe ciasteczko" i "grzane wino", trzy pary rękawiczek, kartki świąteczne (piękne!), Białego Jelenia dla teściowej, lampki na choinkę. Po raz pierwszy w życiu tyle wydałam jednego dnia.
      • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:45
        milin94 napisała:

żel smakowy do oralu

Myślisz, że jak to wcisnęłaś gdzieś w środku listy, to borsuczyca przegapi..?
        • aurinko Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 18:53
          Hahaha 🤣🤣🤣
          Borsuczyca, zboczeństwa tu są! 🙄
          • ga-ti Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 19:43
            I to tak na jednym oddechu wypowiedziane big_grin
            • szarmszejk123 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 19:47
              A w ogóle to co to jest? Nie znaju, a może powinnam?
              • primula.alpicola Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 20:11
                Ja też nie znaju, ale też nie widzę zupełnie potrzeby? Po co to?
                • szarmszejk123 Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 20:13
                  I dla kogo? Polewa do loda?
                  • znowu.to.samo Re: Wątek na czarny piątek 29.11.22, 17:33
                    O kondomach smakowych słyszałam ale o takim żelu to nie, zacofana widać jestem
    • picathartes Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 19:51
      > pochwalę się, że zalatwiłam przed chwilą jedną stresującą mnie do wypęku, palpitacji i bezsenności sprawę.

Gratuluję!

Ja się obkupiłam, po raz pierwszy chyba od 5 lat, bo antykonsumpcyjna + skąpa jestem 🤣

A więc obkupiłam się w Sezane (nie wiem, która forumka ten sklep polecała, ale dziękuję!! Cuda tam mają) oraz zamówiłam rower stacjonarny.
      Ja, rower stacjonarny!🤪
      Ja nawet nie lubię pedałować, ale w ramach fizjoterapii chyba nie mam wyjścia, jeśli chcę półmaratony jeszcze biegać. Więc się szarpnęłam z założeniem, że 6 razy w tygodniu, przez okrąglutki rok, będę minimum 20min dziennie na rowerze kręcić. A po roku albo go sprzedam, albo zatrzymam, jeśli ja lub małż to ustrojstwo pokochamy 😂
      • znowu.to.samo Re: Wątek na czarny piątek 29.11.22, 17:34
        Pfff co to jest 20minut
        • picathartes Re: Wątek na czarny piątek 29.11.22, 17:40
          6x w tygodniu x20min = 120min (2h) tygodniowo.
          2h x 46 (bo odejmijmy tygodnie wakacyjne) = 92h pedałowania w roku. To dość dużo, c'nie? 😊

A inne sporty uprawiam obok tego; włącznie z jeżdżeniem ebajkiem do pracy.
    • jozefrobotnik Re: Wątek na czarny piątek 25.11.22, 20:10
      Kupiłam kilka książek. I skarpetybig_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka