04.12.22, 11:09
Ona chyba nie była taka koścista jeszcze niedawno?
Obserwuj wątek
    • ita.11 Re: Szok 😳 04.12.22, 11:11
      Kto to jest?
      • ita.11 Re: Szok 😳 04.12.22, 11:14
        A. Wyszkoni?
        • marzeka11 Re: Szok 😳 04.12.22, 11:23
          To ta modelka, od ciała chudego gorzej wygląda twarz.
        • pani_tau Re: Szok 😳 04.12.22, 11:24
          Powiedziałabym, że Anja Rubik, bo te charakterystycznie niedomknięte usta są jej znakiem rozpoznawczym.
          • evolventa Re: Szok 😳 04.12.22, 11:35
            I masz rację, gdzieś widziałam, ze imprezowała w takim właśnie looku
            • pani_tau Re: Szok 😳 04.12.22, 11:39
              Czyli jednaksmile. Mam kłopoty z rozpoznawaniem twarzy, ale Rubik ma zawsze rozchylone usta, które układają się w charakterystyczny sposób, kąciki jakoś tak lecą w dół, jakby ją coś bolało. Po tym ją rozpoznałam.
              • simply_z Re: Szok 😳 04.12.22, 13:36
                Wada zgryzu
    • nenia1 Re: Szok 😳 04.12.22, 11:38
      a co cię to obchodzi?
    • tryggia Re: Szok 😳 04.12.22, 11:39
      Akurat tu pięknie wygląda.
      • alina460 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:07
        Serio?
        • tryggia Re: Szok 😳 04.12.22, 16:47
          Tak.. Wysoka, opalona, posągowa. Sylwetka niedostępna dla większości kobiet.
          • kloi0505 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:24
            Większość kobiet nie chce takiej sylwetki.
            • figa_z_makiem99 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:58
              A ktoś cię zmusza do takiej sylwetki?
          • triss_merigold6 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:29
            Określenie posągowa ma inne znaczenie.
          • hanusinamama Re: Szok 😳 04.12.22, 18:15
            Jak zawsze uważałam, ze w dupie jestem za duża...tak już wolę swoją rzopę niż taką figurę.
            I dla jasnosci uwazam, ze jest fotogeniczna ale nie...to nie jest figura moich marzeń.
          • raczek47 Re: Szok 😳 05.12.22, 12:09
            Nie rozumiesz chyba pojęcia "posągowa". Sylwetka szkieletora nie wpisuje się w definicję tego określenia.
            • m_incubo Re: Szok 😳 06.12.22, 14:51
              Szkieletora, jak milutko. A spróbowałby ktoś cię nazwać tłuściochem, co?
            • magdallenac Re: Szok 😳 06.12.22, 17:02
              raczek47 napisała:

> Sylwetka szkieletora

Mam nadzieję, że nie masz córki…W ogóle, to mam nadzieję, że wszystkie, które tu tak uprzejmie komentują i prześcigają się w uprzejmościach typu: szkieletor, wieszak, czy inny kościotrup, mam nadzieję, że nie macie córek.
              • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 18:46
                Alez mają jak najbardziej.
    • sol_13 Re: Szok 😳 04.12.22, 11:40
      Zawsze była. Waży 47 przy 179 cm, to jak ma wyglądać.
      • eriu Re: Szok 😳 04.12.22, 12:13
        Cud, że ona jest w stanie funkcjonować. Tak jak uważam, ze robi wiele dobrego tak uważam, ze ta waga to koszmar przy takim wzroście.
        • nenia1 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:41
          eriu napisała:

> Cud, że ona jest w stanie funkcjonować. Tak jak uważam, ze robi wiele dobrego t
          > ak uważam, ze ta waga to koszmar przy takim wzroście.
          >

a jak powinni wyglądać ludzie robiący wiele dobrego?
          • kira02 Re: Szok 😳 04.12.22, 13:06
            Na pewno Nie jak chodząca reklama anoreksji czy innych zaburzeń 🙄
            • gr.ruuu Re: Szok 😳 04.12.22, 13:33
              Dlaczego uważasz, że jak ktoś jest chory czy zaburzony to jednocześnie reklamuje to zaburzenie? Osoba chora może pomimo swojej choroby robić wiele dobrego. Anna Dymna jest otyła - czy to odbiera sens temu, co robi?
              • kropkaa Re: Szok 😳 04.12.22, 17:29
                Co do Anny Dymnej, to w Krakowie często ją można (było) zobaczyć na jakieś ulicy, na Rynku, w Starym Teatrze i pamiętam, że zawsze się dziwiłam, że w tv wygląda tak grubo, bo w rzeczywistości wyglądała duuużo lepiej.
                O Anji Rubik nie piszę, bo gdy założyłam wątek po występie w sukience YSL w Cannes, gdy wyglądała jak Jezus w całunie, mało mnie nie zjedzono.
                Moim zdaniem choruje na anoreksję i krzywdę robi się przyszłym modelką publikując jej zdjęcia w takim stanie.
                • kropkaa Re: Szok 😳 04.12.22, 17:30
                  *modelkOM
                • jednoraz0w0 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:40
                  Da się chorować na anoreksję i tyle lat funkcjonować na topie w wymagającej profesji?
                  • fogito Re: Szok 😳 04.12.22, 17:44
                    Ona nie ma anoreksji. Ja też jestem tak wysoka i szczupla i jem praktycznie co 2h. Tak juz mam. Takie geny i nawet po menopauzie nie przytylam. Wrecz schudłam. Waze o 6kg mniej niz w liceum a wtedy tez szczupla bylam. Nie jem miesa i to na pewno wplywa na wage.
                    • eriu Re: Szok 😳 05.12.22, 13:39
                      Wg najnowszych wytycznych że bmi u dorosłej kobiety można anoreksję diagnozować już przy bmi 18,5, najważniejsze jest kryterium emocji obecnie a nie sama waga. Ale nikt mi nie wmówi, że bmi dla dorosłej kobiety 14,67 jest zdrowe. Przecież widać, że jest wychudzona i po prostu źle wygląda. Ona tak wygląda, że bym jej od razu podała kilka nutridrinków żeby uzupełniła kalorie i minerały oraz białko w organizmie.
                      • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 19:33
                        Kolejna puszysta?
                        • gr.ruuu Re: Szok 😳 05.12.22, 20:57
                          Puszysty to może być kotek. Nie trzeba być grubym, żeby widzieć poważną niedowagę. Tak samo jak otyłość jest widoczna.
                          • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 21:12
                            Jasne jasne
                            • gr.ruuu Re: Szok 😳 05.12.22, 21:15
                              Tak, jasne. W przypadku lekkiej niedowagi czy lekkiej nadwagi można mieć wątpliwości, bo przecież nie ma się wagi w oku, może ktoś waży trochę za dużo/za mało, a może jest w dolnej normie. Ale wychudzenie i otyłość nie budzą wątpliwości. Tak samo jak np. niskorosłość
                              • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 22:02
                                Jasne jasne. Tak to sobie tłumacz. Nie jesteś ani szczupła ani wysoka wiec nie pogadamy.
                                • gr.ruuu Re: Szok 😳 05.12.22, 22:07
                                  Masz rację, BMI 18,36 wskazuje, że jestem otyła big_grin
                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 07:04
                                    Nie jestes otyla ale wiotka trzcinka z Ciebie nie jest. Umieszczalas swoje zdjęcia więc wiem jaki masz typ figury. Mnie to obojętne, ale po co krytykować szczupłe i wysokie.
                                    • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 08:06
                                      A ja kogoś krytykuję? Napisałam tylko, że zarówno otyłość jak i wychudzenie są widoczne - to są fakty. Tak samo jak faktem widocznym dla otoczenia jest, czy ktoś jest wysoki czy niski. Do tego wystarczy mieć oczy, sylwetka patrzącego nie ma znaczenia.
                                      Ale po tym co napisałam, już rozumiem, na czym polega problem. Po prostu masz własne definicje słów. Jeśli osoba z lekką niedowagą nie jest dla Ciebie szczupła, to rzeczywiście - wychudzenie możesz nazywać szczupłością.
                                      • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 16:05
                                        Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
                                        • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 16:07
                                          Czyli będąc wysoką nie możesz napisać, że jestem niska, bo możemy stwierdzać u innych tylko te cechy, które sami posiadamy? big_grin
                                          • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 16:48
                                            Chyba nie zrozumialas.
                                            • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 16:56
                                              Czego nie zrozumiałam? Twierdzisz, że osoba, ktoś nie jest tak chuda jak X nie może powiedzieć, że X jest chuda. To logiczny wniosek z tego, że osoba, która nie jest tak niska jak X nie może powiedzieć, że X jest chuda. A otyłość mogą zauważać tylko otyli, bo szczupli nie mają oczu i jej nie widzą...
                                              • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 18:47
                                                Caly czas nie rozumiesz.
                                                • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 18:52
                                                  To wyjaśnij, dlaczego osoba bez BMI wskazującego na wychudzenie nie może stwierdzić, że ktoś jest wychudzony? I dlaczego w takiej sytuacji osoba szczupła może powiedzieć, że ktoś jest otyły?
                                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 18:53
                                                    Ja tego nie twierdzę. To twoja interpretacja.
                                                  • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 19:02
                                                    Ależ twierdzisz, że jak ktoś ma inną sylwetkę to nie może stwierdzić, że Rubik jest wychudzona, choć to pokazuje jej BMI
                                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 19:58
                                                    BMI to tylko wskaznik. Osoby pzy kosci zawsze wytykaja szczupłym chudosc. Patrza poprzez pryzmat swoich sylwetek.
                                                  • kura17 Re: Szok 😳 06.12.22, 20:18
                                                    > Osoby pzy kosci zawsze wytykaja szczupłym chudosc.

wg Twoich "norm" na pewno jestem "osoba przy kosci" (choc nie mam nadwagi) - i nigdy nie wytykam nikomu chudosci. powinnas uwazac, co mowisz/piszesz.
                                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 20:33
                                                    Nigdy kura? Aby na pewno?
                                                  • kura17 Re: Szok 😳 06.12.22, 20:34
                                                    > Nigdy kura? Aby na pewno?

aby na pewno.
                                                  • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 20:32
                                                    W przypadku otyłości to też "tylko wskaźnik"?
                                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 20:34
                                                    Tak to zawsze tylko wskaznik.
                                        • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 16:09
                                          A co do punktu widzenia - pewne fakty są obiektywne, gdziekolwiek siedzisz to np. Dominika Gwit jest osobą otyłą. Witalij Kliczko jest wysoki. A Anja Rubik ma dużą niedowagę.
                                          • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 16:50
                                            Ona nie ma niedowagi. Po prostu nie miesci sie w standardzie ludzi bardziej zaokraglonych.
                                            • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 16:54
                                              Masz rację, powiedzieć że ma niedowagę to jak powiedzieć, że Ryszard Kalisz ma lekką nadwagę... BMI poniżej 15 to jest stan wygłodzenia. To są wskaźniki medyczne. Możesz zaklinać rzeczywistość, ale to tylko dowodzi, że jesteś ostro zaburzona
                                              • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 18:48
                                                Sama jestes zaburzona.
                                                • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 19:04
                                                  Ja nie mam problemu z adekwatną oceną rzeczywistości. Ty uważasz, że osoba z lekką niedowagą nie jest szczupła, za to wygłodzona ma normalną masę ciała i to szczupłość. To tak samo jak ci co ważą 150 kg i mówią, że świetnie się czują i ich sylwetki jest zdrowa.
                                            • m_incubo Re: Szok 😳 06.12.22, 16:54
                                              Może się podobać/nie podobać, ale nie bredź, że nie ma niedowagi, bo jesteś mało poważna w tej chwili.
                                              • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 16:59
                                                Ona nie jest mało poważna, tylko ma dysmorfofobię
                                                • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 18:53
                                                  Ojojoj specjalistka na forum 🤣
                                              • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 18:52
                                                Kazdy mierzy swoja miarą Ja jestem szczupła i wysoka jak Rubik. Co rok robie badania i zawsze mam idealne. Niektorzy lekarze sie dziwia ze z wynikow wychodzi, ze dobrze sie odzywiam. Stereotypy maja sie dobrze.
                                                • gr.ruuu Re: Szok 😳 06.12.22, 19:01
                                                  Nie każdy mierzy swoją miarą, bo to są wskaźniki medyczne i obiektywne. Z jakiegoś powodu lekarza też dziwi, że masz dobre wyniki badań, pomimo BMI wskazującego na to, że ważysz za mało. Tyle, że to są dwie różne kwestie. Osobą otyłą, która ma dobre wyniki badań nadal jest otyła. Osoba wychudzona z dobrymi wynikami jest wychudzona. I nie ma znaczenia, jak wygląda ktoś, kto to mówi.
                                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 19:59
                                                    Aha
                                                • m_incubo Re: Szok 😳 06.12.22, 19:32
                                                  Ja nie jestem wysoka jak Rubik, bo mam tylko 170 cm wzrostu, ważę 54 kg.
                                                  Całe życie mam lekką niedowagę zupełnie nic w tym kierunku nie robiąc i jedząc sporo, w tym słodycze.
                                                  Rubik ma BARDZO dużą niedowagę, ale to jej sprawa i jej ciało, nikomu nic do tego.
                                                  • fogito Re: Szok 😳 06.12.22, 20:00
                                                    Niedowage? Przy tym wzroście? A ktoz ci to wmowil 😳
                                                  • m_incubo Re: Szok 😳 06.12.22, 20:47
                                                    *52
                  • kropkaa Re: Szok 😳 04.12.22, 18:08
                    Nie choruje "od zawsze", kiedyś była bardzo szczupła, teraz jest wychudzona. Jakoś ostatnio rzadko ją widuję w mediach, po dłuższej przerwie zobaczyłam zdjęcia z Cannes i dla mnie wygadała jak osoba chora na anoreksję.
                    Ona już chyba nie chodzi po wybiegach, poza tym.
            • nenia1 Re: Szok 😳 04.12.22, 13:34
              kira02 napisał(a):

> Na pewno Nie jak chodząca reklama anoreksji czy innych zaburzeń 🙄
              >
              rozumiem, czyli osoby robiące dobre rzeczy nie powinny mieć widocznych zaburzeń.
              Jeśli są otyłe powinny schudnąć, jeśli chude przytyć. Owsiak, który się jąka i nosi okulary też średnio
              się nadaje.

• mebloscianka_dziadka_franka Re: Szok 😳 05.12.22, 12:56
          Ja do 20-stki ważyłam maks 49 kg przy wzroście niewiele niższym niż Rubik. Byłam zdrowa, nei miałam anemii, miałam regularne miesiączki.
          • ichi51e Re: Szok 😳 05.12.22, 21:10
            czyli ważyłas więcej a byłaś niższa i do tego byłaś nastolatka? z czym do ludzi?
    • pani_tau Re: Szok 😳 04.12.22, 11:43
      Wydaje mi się, że zawsze była taka szczupła. Widziałam jakiś wywiad, w którym śmiała się, że wystarczy, że kichnie i już traci kilogram.
      Znam kobietę, która ma identycznie smile, nawet z urody jest podobna, dobiega pięćdziesiątki, ma troje dzieci, zdrowa, energiczna kobieta.
      • princesswhitewolf Re: Szok 😳 04.12.22, 12:07
        >zawsze była taka szczupła.

Chuda a nie szczupla.

Szczupla to ladna zdrowa sylwetka. Chuda to z niska iloscia tkanki tluszczowej
      • panna.nasturcja Re: Szok 😳 04.12.22, 17:05
        Ona nie jest szczupła, to jest poważnie niedożywienie.
        • eriu Re: Szok 😳 05.12.22, 13:40
          Ten komentarz najlepiej oddaje. Poważne niedożywienie. Zgadzam się w pełni.
      • kropkaa Re: Szok 😳 04.12.22, 17:31
        Taaa, i musi ćwiczyć jogę, bo jak nie ćwiczy, to chudnie.
    • abidja Re: Szok 😳 04.12.22, 11:56
      Swietny stroj, i kolor.
      Anna Rubik zawsze byla b.szczupla. Taka jej uroda.
      • princesswhitewolf Re: Szok 😳 04.12.22, 12:07
        Chuda. Szczupla to nie synonim slowa chuda.
        • kicifura Re: Szok 😳 04.12.22, 17:55
          "bardzo szczupły" to dosłownie definicja słowa "chudy"

sjp.pwn.pl/szukaj/chudy.html
          • princesswhitewolf Re: Szok 😳 06.12.22, 01:19
            Troche jak szczuplo otyly lol
    • m_incubo Re: Szok 😳 04.12.22, 12:04
      Była.
      Zmartwiona jesteś czy o co ci chodzi?
      • kot_filemon88 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:08
        Nie była. Tu ma ewidentnie większe nogi.
        • tanebo001 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:14
          Ładna kiecka
        • m_incubo Re: Szok 😳 04.12.22, 12:34
          To jest stare zdjęcie.
          W starterze padło stwierdzenie, że ostatnio chyba nie była tak chuda.
          No więc owszem, była, i to od dobrych już kilku lat.
        • kura17 Re: Szok 😳 04.12.22, 13:24
          jakie ona ma sliczne piersi!
          • mayaalex Re: Szok 😳 04.12.22, 14:13
            tak, tez na piersi od razu zwrocilam uwage, przepiekne!
          • snakelilith Re: Szok 😳 04.12.22, 17:47
            Miała. Ona tego biustu już dawno nie ma.
        • maslova Re: Szok 😳 04.12.22, 17:01
          Przecież na pierwszym zdjęciu nogi ma zasłonięte sukienką, więc skąd wiesz, czy są "większe" czy "mniejsze"?
          • damartyn Re: Szok 😳 06.12.22, 16:35
            Tu akurat wyglada świetnie.
    • tanebo001 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:13
      cocaine chic?
      • pitupitt Re: Szok 😳 04.12.22, 17:03
        Stuknij się...🙄
    • bywalec_hoteli Re: Szok 😳 04.12.22, 12:14
      brzydka
      • bywalec_hoteli Re: Szok 😳 05.12.22, 08:23
        ale szczupła
    • iuscogens Re: Szok 😳 04.12.22, 12:20
      Na forum to raczej kojarze zachwyt sylwetka Anji. Ogolnie to wszystkich skrajnie wychudzone osoby maja bardzo podobne figury, zanikaja biodra a najszersza czescia ciala staja sie kosciste ramiona. Na dole jst zdjecie Anji z wybiegu, tam widac Jakie ma naturalnie ladne proporcje. Teraz jest tylko szczupla niteczka I duze ramiona.
      • m_incubo Re: Szok 😳 04.12.22, 12:33
        Akurat ona ma zdecydowanie szerokie biodra, nawet będąc tak szczupła jak teraz.
        Nigdy mnie nie zachwycała, ale nie widzę też powodów do fałszywej troski o jej wygląd.
        • gr.ruuu Re: Szok 😳 04.12.22, 12:34
          Fałszywa troska jest dopuszczalna tylko w przypadku otyłych
          • m_incubo Re: Szok 😳 04.12.22, 12:37
            Fałszywa troska o cudzą dupę jest zbędna w każdym przypadku.
            • koko8 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:52
              ta jest!
        • iuscogens Re: Szok 😳 04.12.22, 12:41
          No na tych zdjeciach to ja absolutnie nie widze szerokich bioder 🕵️🕵️🕵️
          • iuscogens Re: Szok 😳 04.12.22, 12:45
            Tu zdjecie
          • m_incubo Re: Szok 😳 04.12.22, 12:51
            Ta sukienka akurat jest dość nieszczęśliwa.
            Ona sama wielokrotnie mówiła, że nie lubi pozować w bieliźnie przez swoje nieproporcjonalne biodra.
            • iuscogens Re: Szok 😳 04.12.22, 13:00
              Ale ja sie zgadzam, ze ona naturalnie ma biodra I dzieki temu ladne proporcje. Tylko teraz chyba dodatkowo schudla I praktycznie ich nie widac.
              • veryvery Re: Szok 😳 04.12.22, 13:33
                Przecież z kości nie da się schudnąć a Anja ma szeroki rozstaw kości biodrowych, zawsze będzie je widać.
                Tak w ogóle to ona ma kompleksy na punkcie swoich bioder, raz widziałam jakis program z nią, w którym pokazywała jak pozować, jak się ustawić żeby wizualnie je zmniejszyć. Stąd też pewnie ta jej chudość, aby jak najmniej mięsa na jej biodrach było
                • iuscogens Re: Szok 😳 04.12.22, 13:42
                  veryvery napisała:

> Przecież z kości nie da się schudnąć a Anja ma szeroki rozstaw kości biodrowych
                  > , zawsze będzie je widać.
                  > Tak w ogóle to ona ma kompleksy na punkcie swoich bioder, raz widziałam jakis p
                  > rogram z nią, w którym pokazywała jak pozować, jak się ustawić żeby wizualnie j
                  > e zmniejszyć. Stąd też pewnie ta jej chudość, aby jak najmniej mięsa na jej bio
                  > drach było

No to wlasnie o tym pisze przeciez.
                  To pierwsze zdjecie to ona? Nie poznalabym.
              • m_incubo Re: Szok 😳 04.12.22, 17:43
                Nie, to przez tę sukienkę. Nie da się schudnąć z szerokich kości miednicy smile
      • figa_z_makiem99 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:36
        Niektóre kobiety mają wąskie biodra i szczupłe nogi i zawsze będą tak miały, nawet gdy dorobią się otyłości, wejdzie im w brzuch.
    • koko8 Re: Szok 😳 04.12.22, 12:51
      Ładna, jak zawsze.
      Poza tym porządny człowiek, wiele dobrego zrobiła i dalej robi dla dzieciaków, baz względu na to ile waży.
      Wieć sprdj z tym nienawistnym postem.
      • kot_filemon88 Re: Szok 😳 04.12.22, 13:27
        Przecież ja jej nie nienawidzę.
        • abecadlowa1 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:05
          Tak, tak, body shaming uprawiamy wobec osób, które szczególnie cenimy i szanujemy.
          • kabaret234 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:14
            CZy każdą krytykę trzeba zaszufladkować? Czy w ogóle wolno mieć jakiekolwiek odmienne zdanie na jakikolwiek temat?
            Czy stwierdzenie prawdy dopiero wówczas jest stwierdzeniem prawdy, a nie "body shaming" jak grubas zajmuje dwa fotele lotnicze, chociaż zapłacił za jeden
            • abecadlowa1 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:35
              A cóż wartościowego i wartego wyartykułowania stoi za krytyką czyjejś cielesności?
        • figa_z_makiem99 Re: Szok 😳 04.12.22, 17:45
          Taa, a jakby wstawić zdjęcie grubej aktorki i rozkminiac jej fałdy, cellulit i zwisy, ubolewać nad jej brzydotą i życzyć schudnięcia, to byłby obrzydliwy body shaming. Ta fałszywa troska o wygląd innych kobiet, pochodzi w 99% od kobiet.
          • fogito Re: Szok 😳 04.12.22, 17:49
            Dokladnie. Bez przerwy ktos mi chudosc wytyka. Ciekawe co by bylo gdybym ja czyjeś faldy wytykala.
            • figa_z_makiem99 Re: Szok 😳 04.12.22, 18:05
              Tak, w realu jest tak samo, jak jesteś szczupła to wypatrują każdej niedoskonałości i zmarszczek, nawet tam gdzie ich nie ma i rzucają teksty, niby z troską, niby żarciki. A gdybyś odpowiedziała grubej koleżance tym samym, to byłoby już chamstwo. I robią to tylko kobiety. Body shaming działa w obie strony, niech każdy będzie taki jaki jest i g...no innym do tego.
              • fogito Re: Szok 😳 04.12.22, 21:10
                Tak. To kobiety takie przytyki robią. Jakos facetom moja szczuplosc nie przeszkadza. Kobieta kobiecie wilkiem.
              • taki-sobie-nick Re: Szok 😳 04.12.22, 23:07
                Zarówno spora nadwaga/otyłość, jak i niedowaga jest szkodliwa dla organizmu.
                • figa_z_makiem99 Re: Szok 😳 05.12.22, 03:45
                  I ty będziesz to oceniać i dawać komuś rady?
                  • taki-sobie-nick Re: Szok 😳 05.12.22, 21:05
                    Nie, to jest wiedza ogólna. Co się rzucasz?
                • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 07:38
                  Wcale nieprawda. Szczupli żyją dluzej. Ja mamwyniki idealne zawsze. Czy bede dlugo zyc to nie wiem, ale na L4 nie chodze jak niektore moje puszyste koleżanki.
                  • kropkacom Re: Szok 😳 05.12.22, 08:29
                    Puszyste koleżanki. Koniecznie. Niby chcesz aby ludzie byli neutralni odnośnie figury ale tylko jak widać twojej. Ty już nie musisz.
                    • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 08:35
                      A sa neutralni? Zabolalo cie puszysta? Do mnie wala alez jestes chuda bez kozery.
                      • kropkacom Re: Szok 😳 05.12.22, 09:06
                        To chcesz aby byli neutralni, czy nie?
                        • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 19:35
                          Jest mi obojetne doskonale, bo wiem ze to z zazdrosci te komentarze
                  • kura17 Re: Szok 😳 05.12.22, 08:39
                    > Wcale nieprawda. Szczupli żyją dluzej. Ja mam wyniki idealne zawsze. Czy bede
                    > dlugo zyc to nie wiem, ale na L4 nie chodze jak niektore moje puszyste koleżanki.

no jednak badania naukowe pokazuja inaczej. najlepszym zdrowiem ciesza sie kobiety (zwlaszcza od, powiedzmy, wieku sredniego), ktore maja lekka nadwage, taka do BMI okolo 27. byly tu na forum cytowane/przytaczane wiele razy.
                    • bywalec_hoteli Re: Szok 😳 05.12.22, 09:00
                      Mi się jednak podobają te szczupłe a nie te z lekką nadwagą, o dużej nadwadze nie wspominając big_grin
                      • abidja Re: Szok 😳 05.12.22, 09:13
                        bywalec_hoteli napisał:

> Mi się jednak podobają te szczupłe a nie te z lekką nadwagą, o dużej nadwadze n
                        > ie wspominając big_grin

Nikogo nie interesuje kto ci sie podoba bardziej lub mniej.
                        • bywalec_hoteli Re: Szok 😳 05.12.22, 09:29
                          Nie opowiadaj, że nikogo, gdyż te dziewczyny, którym się podobam, interesuje czy one podobają się mi. Nie przepadam za paniami z nadwagą.
                          • bywalec_hoteli [...] 05.12.22, 09:31
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 19:35
                      Aha
                    • nenia1 Re: Szok 😳 06.12.22, 16:30
                      kura17 napisała:

> no jednak badania naukowe pokazuja inaczej. najlepszym zdrowiem ciesza sie kobi
                      > ety (zwlaszcza od, powiedzmy, wieku sredniego), ktore maja lekka nadwage, taka
                      > do BMI okolo 27. byly tu na forum cytowane/przytaczane wiele razy.
                      >
                      chyba ogólnie ta lekka nadwaga wyszła na lepsze u ludzi starszych, bo im częściej z powodu
                      różnych chorób i pobytów w szpitalu grozi niedożywienie.
                  • chatgris01 Re: Szok 😳 05.12.22, 12:57
                    fogito napisała:

> .Szczupli żyją dluzej.

Ale najdluzej (100+ to zyja osoby z niewielka (pare kilo) nadwaga tongue_out
                    • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 19:36
                      Wizialam kilku 100+ w TV i oni szczuplusi byli
                      • chatgris01 Re: Szok 😳 05.12.22, 20:34
                        Cale zycie? wink
                        • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 21:15
                          W naszej rodzinie chudzielcow mamy 101 latke, 100 latke i 98 latke.
                          • chatgris01 Re: Szok 😳 05.12.22, 21:17
                            Ale jedna rodzina nie czyni reguly.
                            • m_incubo Re: Szok 😳 06.12.22, 14:56
                              Moja osobista babcia dożyła w całkiem niezłej formie 94 lat, nie wiem ile dokładnie ważyła, ale raczej nigdy nie przekroczyła 45 kg wink
                              Wszystkie okrągłe ciotki odpadły przed 70 niestety.
                          • kura17 Re: Szok 😳 05.12.22, 22:00
                            > W naszej rodzinie chudzielcow mamy 101 latke, 100 latke i 98 latke.

a moja babcia z nadwaga (cale zycie miala nadwage) ma 95 lat. wiecej tak wiekowych kobiet w rodzinie nie ma

i czego niby dowodza te pojedyncze przyklady? czy ludzie nie wiedza, co to jest statystyka i badania naukowe??
                            • fogito Re: Szok 😳 05.12.22, 22:05
                              Statystyka.... statystycznie to jestesmy juz otylym narodem ale ja nie jestem.
                              • kura17 Re: Szok 😳 05.12.22, 22:12
                                > Statystyka.... statystycznie to jestesmy juz otylym
                                > narodem ale ja nie jestem.

no i w czym tu widzisz sprzecznosc??

... IQ tez sie statystycznie rozklada ...
                            • al_sahra Re: Szok 😳 06.12.22, 00:47
                              kura17 napisała:

> czy ludzie nie wiedza, co to jest
                              > statystyka i badania naukowe??

Nowa na forum?
              • gr.ruuu Re: Szok 😳 05.12.22, 21:00
                Masz specyficzne chamskie środowisko. To te żony marynarzy takie bez kultury?
    • zerlinda Re: Szok 😳 04.12.22, 13:57
      Jest modelka i jest chuda. Juz daruj sobie fałszywą troskę o szczupła, sławną kobietę.
      • kot_filemon88 Re: Szok 😳 04.12.22, 18:01
        A gdzie u mnie ta troska? Wstawiłam zdjęcie i dorabiacie historię, że się martwię albo jej nie cierpię, a nawet nie wiecie jak sama wyglądam.