Dodaj do ulubionych

Napadało 😁😁😁

05.12.22, 08:56
Zobaczcie jak pięknie💙💙
Podniecam się jak dziecko, od ładnych kilku lat nie widziałam te śniegu 😁
Szkoda, że pewnie zaraz stopnieje, ale lepsze to niż nic :p
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 09:01
      Ślicznie!
      U mnie zaczęło padać w piątek. Dojechałam na imprezę "czarnymi" drogami, w trakcie wydawało mi się, że chyba pada, ale uznałam, że to z ekranu (wyświetlał swiąteczne teledyski) rzuca poświatę na okna, a powrót już miałam w śniegu. Tak mocno padało, że po przejściu z parkingu do bloku musiałam płaszcz odwiesić, żeby się wysuszył, bo po wierzchu był wilgotny od śniegu. Ale było bajkowo. Niestety dziś już z powrotem czarno.
      • ajaksiowa Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 09:04
        A dlaczego piesior tylko na 2 fotach??🤓
        • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 09:16
          Masz jeszcze jedno:p
          • ajaksiowa Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 09:25
            Jużem usatysfakcjonowana😁😁😁
      • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 10:06
        Moja młoda nigdy nie widziała śniegu, droga do szkoły zajęła nam dziś nieco dłużej niż zwykle, bo musiała poczyścić samochody wszystkim sąsiadom 🤣
    • piataziuta Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 10:27
      bleeeeeeee
      białe guuuufno!
      • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 10:27
        Gupia
        • snakelilith Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 10:36
          Ale ma rację. Jest śnieg i śnieg. To co akurat pada u ciebie (i u mnie) to mokre gufno. Na jutro zapowiedziane są 3 stopnie, więc nie ma szans by to się utrzymało. Już wieczorem ma zacząć padać deszcz. A jak będzie w dzień topnieć, a zimą marznąć, to mamy parszywą ślizgawkę, a nie ładną zimę. Ja tam chcę by było w końcu normalnie, czyli typowy grudzień z plus 10 stopniami.
          • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 10:47
            Ja wiem że ma rację, ale i tak się cieszę z tego goofna :p
            • snakelilith Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 11:22
              Jak tak siedzę sobie w ciepłym domu i patrzę na okna, to mogę znaleźć nawet pewny estetyczny aspekt w tym gufnie, ale mój mąż poszedł dziś do biura, pierwszy raz od 10 dni i do tego w pełnym rynsztunku czyli garnitur, wyjściowe buty, broń Boże żadnej czapki, by nie było na łbie przyklapu, bo ma ważny reprezentacyjny termin i wiem, ża jak wróci, to będzie klnął, że trafiło mu się to akurat dzisiaj. Idę piec ciasto. big_grin
    • feniks_z_popiolu Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 10:56
      Pięknie.
      Miałam dziś sen, że napadło mnóstwo śniegu. I tak się cieszyłam, że wreszcie śnieg, że nie będzie suszy. Ale niestety za oknem ani grama śniegu.W sobotę trochę prószyło ale temperatury dodatnie więc za dwie trzy godziny już czarno. Szkoda sad
    • kaki11 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 16:15
      Zazdroszczę! Czekam na śnieg! smile
      • igge Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 00:03
        Też zazdroszczę, faktycznie na fotach biało i
        czekam.
        U mnie leje deszcz, cały dzień, przez chwilę tylko było pięknie kiedy śnieg chwilę takimi dużymi płatkami wolniutko dostojnie spadał. Potem znów lało.
        Po psim spacerze psy wyglądają " niepowtarzalnie". Brud, syf, nasączone wilgocią jak gąbki. Tradżedia.
        Mąż je zamyka do wysuszenia w kennelu, żeby nie brudziły i to niestety trwa.
        Wolę śnieg i mróz.
        • igge Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 00:06
          Chcę śnieg i chcę, żeby sąsiedzi wywiesili kolorowe lampki wreszcie.
          Na razie ładuję świecące obroże. Czerwoną, żółtą i zieloną, takie kolory tylko ostały się na wieszaku w maxizoo.
    • taki-sobie-nick Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 21:17
      U nas ani śladu.

Jak jest śnieg, to dni są jaśniejsze.
      • taki-sobie-nick Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 21:17
        Dosłownie, światło się odbija.
        • eliszka25 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 22:54
          Nie tylko dni, noce też są jaśniejsze.
    • eliszka25 Re: Napadało 😁😁😁 05.12.22, 22:58
      Ładnie macie. Tak trochę bajkowo i tajemniczo z tą mgłą. U nas zima nie może się zdecydować. Z okna widzę śnieg, a u nas nie chce padać! Za to widoki śmieszne, bo jest jednocześnie jesień i zima. Wyższe góry wyglądają, jak by je ktoś dorysował od czapy 😄
      • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 07.12.22, 09:13
        O kurde, ale zajebiście! Tam już zima a tu jeszcze zielono, cudo! Ty powinnaś te fotki do kalendarzy sprzedawać:p
        • piataziuta Re: Napadało 😁😁😁 07.12.22, 09:48
          i jeszcze śmie sobie kpić "ładnie macie"
          pfff
          • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 07.12.22, 09:59
            No nie?🤣
          • eliszka25 Re: Napadało 😁😁😁 07.12.22, 10:21
            To nie żadne kpiny! Klimat ze zdjęć w poście startowym mi się autentycznie podobał, a ja bym chciała w końcu zimę. Zwłaszcza, że mam ją niemalże na wyciągnięcie ręki, a do nas nie chce przyjść, małpa jedna!
        • eliszka25 Re: Napadało 😁😁😁 07.12.22, 10:18
          U nas tak co roku, a właściwie 2 razy w roku, bo wiosną będzie podobnie. U nas wiosna, a tam jeszcze zima. Zdjęcia robione telefonem do sprzedaży się raczej nie nadają, ale mam trochę fotek, które chcę wywołać w dużym formacie na płótnie i porozwieszać w domu jak obrazy. Widziałam coś takiego i mi się bardzo podoba ta koncepcja.
          • igge Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 00:30
            W pięknym miejscu mieszkasz.
            • eliszka25 Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 09:42
              Mnie się ono też bardzo podoba, dlatego mam tyle fotek, bo wciąż obfotografowuję okolice ☺️.
              • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 09:52
                Też mam całą masę fotek że Szwajcarii, i też sobie chce kilka wywołać w dużym formacie:p
                Przepiękne miejsce, tylko kurde, 6€ za espresso , nawet z widokiem, to trochę dużo 🤣
                • eliszka25 Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 10:00
                  Ja nie piję kawy, więc oszczędziłam już niezłą fortunę 🤣

Szwajcaria jest droga, nie da się ukryć, ale jak się tu mieszka i tu zarabia, to te ceny nie są już takie porażające. No i ma to taką zaletę, że dla nas wakacje właściwie wszędzie są tanie 😁.
    • rosapulchra-0 Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 00:27
      To ten sam park, który jeszcze niedawno pobudzał mnie optymistycznie do życia swoją intensywną zielenią?
      Pies, jak zwykle cudowny 😍😍😍
      • szarmszejk123 Re: Napadało 😁😁😁 08.12.22, 09:06
        Ten sam. Teraz jest tam błoto po kolana :p

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka