Dodaj do ulubionych

Prezent dla 10-latki pomocy

08.12.22, 17:31
Dostałam w tym roku parkę wnuczek. Co do sześciolatki to mam pomysł ale zupełnie nie mam pojęcia co by mogło ucieszyć dziesięciolatkę, na oko niesmiałą. Fakt niedawno się poznałyśmy i miała prawo być wobec mnie nieśmiała ale mam wrażenie, że jeszcze ma mentalność bardziej dziecka niż nastolatki. Nie mam zbyt wielkich możliwości finansowych ale chciałam dziewczynkom sprawić przyjemność na święta i tu potrzebuję pomocy. Nie wiem czy zabawki to jeszcze dobry prezent czy poszukać np. jakiegoś zestawu do włosów , jakiś ciuszek..?
Obserwuj wątek
    • memphis90 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 18:13
      >jeszcze ma mentalność bardziej dziecka niż >nastolatki.
      Może dlatego, ze 10latka to nie nastolatka…?

Dowolny zestaw DIY - świeczki, mydełka, bransoletki, pierdoletki, slime brokatowy - się sprawdzi.
      • powodzenia_juno Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 18:16
        Tak, to już panienka. Zabawki ryzykowne, jeśli nie znasz dziecka. Chyba że lubi lego. Wiele dziewczynek docenia dziecięce kosmetyki, jakieś do kąpieli czy pielęgnacyjne pomadki, takie tam, wody toaletowe...
      • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 18:49
        Hmm, mnie już interesowały w tym czasie ciuszki choć to były lata 70-te , marzyłam o bluzeczka elastycznej z reklamowym rękawkiem, ktorej nogdy nie dostalam. Też myślałam o czymś upiekszajacym lub poprawiający urodę co tu poprawiać wink
        • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 18:50
          Raglanowym rękawkiem
          • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:27
            Mama, choć miała ich naście olała temat. Tato postarał się i kupił.. ale dziecięcą w stylu A ja marzyłam o takiej kobiecej, którą można było już kupić
            • memphis90 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 21:23
              No to kup kobiecą bluzkę, skoro uważasz, ze o tym marzy 10 latka.
              • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 23:43
                Toż ze ja o tym marzyłam nie znaczy, zleconą musi ale stąd wiem, że 10latka niekoniecznie musi mieć typowo dziecięce marzenia. A bluzka była wzorowana na kobiecych ale w rozmiarze dziecięcym i szcześciary, moim zdaniem, je nosiły. Były dostępne w modzie polskiej, pewexie i na tzw ciuchach. Czasem w normalnym handlu ale nieliczne. Jak pisałam ojciec się starał ale nie czuł niuansów. Choć miałam tylko 10 lat doceniłam i z dumą nosiłam .. ale gdybym dziś trafiła na taką bluzeczkę to bym sobie kupiła
    • sweterwkrate Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 18:46
      Fajne są gry książkowe, dla 10latki jak najbardziej.
      • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 18:52
        Nie znam tematu. Co to? Generalnie myślałam o sprawienie nowej rodzinie gier planszowych bo to fajnie integruje ale o grach książkowych nic nie wiem
        • sweterwkrate Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 21:59
          Wydana jak książka, zależnie jakie wybierzesz rozwiązanie odsyła cię do danej strony. Ciekawa odskocznia od komputera jeśli ktoś lubi gry.
          Przy nast podejściu, jeśli wybierzesz inną opcję , zakończenie jest całkiem inne.
          • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 23:35
            O,! To może być fajne, poszukam
    • bi_scotti Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:07
      A nie mozecie sie jeszcze zabawic razem w quick letter/email to Santa? Niech obie dziewuszki napisza o czym marza, Santa uruchomi Elves & slowo stanie sie cialem w postaci paczek pod choinka zawierajacych to, co bylo na liscie. Po co sobie utrudniac jesli mozna ulatwic? wink
      No idea jaki address ma polski Santa, u mnie jest: Santa Claus, North Pole, H0H 0H0, Canada & email: santa@officialsantaemail.com
      Good luck smile Cheers.
    • dreg13 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:07
      Zestaw czarnych pisaków Micron, od 0,003 do 0,8, kilka sztuk w paczce. Na alle cos kolo 70 zl.
      • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:15
        Cena do przełknięcia tylko nie wiem co moze z tym zrobic
    • mia_mia Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:15
      Córkę siostry w zeszłym roku cieszyły i zabawki np. lol, obrazy do malowania po numerkach, modne ciuchy i kosmetyki i biżuteria. W tym roku koleżankom syna kupowałam różne kosmetyki do kąpieli (galaretki, perełki, ciastoliny i nie wiem co jeszcze), świecące puzzle,
      • mia_mia Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:23
        gry, kosmetyczki, błyszczyki, kolczyki z koniami, psami czy co tam która lubi (w Aparcie można dostać oczopląsu) w dziale z kolczykami i biżuterią dla dziewczynek. Faktem jest, że to taki wiek, kiedy jedne dzieci jeszcze siedzą głęboko w zabawkach, a inne to mentalne nastolatki.
    • babcia47 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:18
      Dla uzupelnoenia danych. Mam dwóch synow i dwóch nastoletnich wnukow w kwestii dziewczynek zadnego doswiadczenia poza własnymi wspomnieniami ale te juz mocno archaiczne.
    • mia_mia Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:27
      Jeśli chodzi o ciuchy to córka siostry, chociaż ma możliwość kupowania wszędzie (siostra siedzi w modzie) to często stawia na HM, shein i sklepy typu sinsay.
    • kropkaa17 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:27
      U mojej 10-latki to: laleczka lol, lego friends, komiks paragrafowy. Ale też świeczki zapachowe, kosmetyki (perfumy, pomadki, kule/płyny do kąpieli, kremy do rąk), biżuteria ( np wisiorek z sinsaya). Artykuły plastyczne ( wszelkie długopisy żelowe, markery, kredki, kolorowanki dla dorosłych).
    • baatexja Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 19:44
      Bransoletki Lego Dots.
      • smoczy_plomien Re: Prezent dla 10-latki pomocy 09.12.22, 00:00
        Szanuję ich koncepcję, ale niestety elementy odczepiają się, łatwo zgubić. Nie nadają się do wyjścia z domu sad
    • 18lipcowa3 Re: Prezent dla 10-latki pomocy 08.12.22, 21:44
      Mam 10 latke. List do mikołaja pełen fantazji był ale ogólnie : lalki lol, rainbow high, bony do parku trampolin, wszystkie te ręczne gniotki, slime i LEGO

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka