Dodaj do ulubionych

Chirurgia ogólna Wrocław

25.04.24, 11:43
Mam coś do wycięcia 🥴 może któraś z was korzystała we Wrocławiu i może polecić gdzie się udać?
Obserwuj wątek
    • tol8 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 11:50
      Nie na Borowską.
      • wiosennedni5 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 11:51
        Ok😃
      • wiosennedni5 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 11:52
        Dzięki za doradę.
        • katarrynka Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 11:56
          A ja akurat wycinalam pęcherzyk na Borowskiej i było super i to jeszcze w czasie pandemii, mogę doradzić lekarza, który mi wykonywał operację.
          • engine8t Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 20:06
            katarrynka napisał(a):

            > A ja akurat wycinalam pęcherzyk na Borowskiej i było super i to jeszcze w czasi
            > e pandemii, mogę doradzić lekarza, który mi wykonywał operację.

            Popieram.
            Bo dlaczego nie?
            To w koncu na kim sie maja studenci uczyc? Na tych co maja bardzo powazne operacje czy tez na tych co maja "cos do wyciecia"?
            Znam wiele osob co mialy tam operacje i wiekszosc przezyla.
            • ewa_2009 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 22:23
              No właśnie, większość tylko....
          • imponderabilia20 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 20:08
            Bo to chyba zależy od lekarza, a nie od tego gdzie pracuje.
    • premeda Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 12:09
      Ja też nie polecam Borowskiej, za to dobra jest w Świdnicy.
      • wiosennedni5 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 12:34
        A która?
        • premeda Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 13:23
          W Latawcu.
    • havena Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 13:58
      Moze sprobuj w Orthosie w Komorowicach?
    • imponderabilia20 Re: Chirurgia ogólna Wrocław 25.04.24, 19:45
      Mnie cieli na Kamieńskiego. Co prawda nie na ogólnej, ale nadal żyje.
    • babsee Re: Chirurgia ogólna Wrocław 26.04.24, 09:06
      Na Kamińskiego mamy za sobą ginekologię, ortopedię i kardiologie-wszedzie bylo baaardzo ok więc sądze, ze chirurgia ogólna tez jest ok.
      Borowskiej nie cierpie za permanentne odwoływanie terminów operacji-jedziesz na wyznaczony termin, w pracy sie szykujesz, ze Cie nie bedzie, dom szykujesz, obidy gotujesz na zaś, jedziesz...a oni mowią,. ze przesuwją Cie na termin za 2 miesiące. NIKT nie dzwoni w tej sprawie-i tak mnie to wku..ia ze szok. Ale to sa właśnie Kliniki, zawsze mieli w dupie człowieka.Moja noga tam nie stanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka