palacinka2020 Re: Taka sytuacja 08.05.25, 11:13 U mnie przyszli raz z dzieckiem ale na chwle. Pięciolatek z dumą przeszedł się po podwórku niosąc jedną cegłę. Poprosiłam, by tego nie robili, bo zaraz moje dzieci będą chciały pomagać i nosić cegly i będzie przedszkole zamiast budowy. Chłopca zaprosiłam do środka, nie chciał. Odpowiedz Link Zgłoś
trut_u Re: Taka sytuacja 08.05.25, 11:28 Nie. Jeśli można jednocześnie pracować i zajomiwac się dzieckiem, to niech to robi ten facet. Ja nie mam takich umiejętności Na pewno wpuściłaby do domu, udostępniła kanapę, zabawki swoich dzieci, kuchnię. Ale już podawanie zupy czy martwienie sie, ze po 30 minutach zabawa sie znudziła- nie po mojej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
turbinkamalinka Re: Taka sytuacja 08.05.25, 11:33 Ale pan przyjechał z dzieckiem i poprosił cię o opiekę? Czy ty masz wyrzuty sumienia bo dzieciak się nudzi przy tacie? No i jaki to przedszkolak? Bardziej 3latek czy 5latek? Ja to pewnie biorę dzieciaka, daję klocki, włączam bajkę i zajmuję się swoimi sprawami. Odpowiedz Link Zgłoś