nieobiektywnie 04.06.26, 09:43 Co to za ustrojstwo ? Czy ktoś to ma? Idę na badanie jest wzroku i zaproponowano mi również przemierzenie okularów AI. Dowiem się wkrótce ale ciekawa jestem czy ematki coś takiego próbowały ? Co to jest i co to robi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bene_gesserit Re: Okulary AI 04.06.26, 10:02 Jakikolwiek model ci zaproponują, z pewnością będzie to coś, co trzeba ładować. A pewnie też będzie wydzielało ciepło. Odpowiedz Link Zgłoś
nieobiektywnie Re: Okulary AI 04.06.26, 16:36 Byłam, przymierzyłam . Generalnie nic specjalnego, taka zabawka. 😅 Można przez nie słuchać muzyki, łączyć się z aplikacjami w telefonie, robić zdjęcia i nagrywać wideo… Oprawki są toporne, a żeby z nimi cokolwiek zrobić, trzeba gadać do siebie 🙈. Czyli efekt szalenca w metrze. Bateria trzyma krótko i trzeba ładować co kilka godzin. Spodziewałam się czegoś ciekawszego. Odpowiedz Link Zgłoś