Dodaj do ulubionych

a teraz filmy warte polecenia :))

23.04.05, 11:26
pojawialy sie w watku o najgorszych Waszych, wiec jesli komus sie chce to
moze wpisac swoje smile
ja mam kilka, ale pierwszy jaki w ogole baaardzo dawno temu zrobil na mnie
wrazenie to "co gryzie gilberta grape`a". di caprio powinien oscara za to
dostac smile)
no i kocham trylogie "wladce pierscieni", ale to juz, jak ktos wczesniej
napisal, dla wielbicieli gatunku smile)
Obserwuj wątek
    • seerce Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 13:38
      1 Bezsenność w Seatle (mie wiem jak sie pisze)
      2. Masz wiadomość
      3. Forres Gump
      • redmiss Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 13:45
        "Życie jest piękne" - żaden narazie nie wywarł na mnie takiego wrażenia;
        "Piękny umysł", "Piła", "Podziemny krąg";
        ostatnio oglądałam Hitcha, też fajny, taki luzacki i jest kilka fajnych scenek.
        • kalina_p Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 14:41
          -"Underground" i ten najnowszy Kusturicy
          -Ten, w ktorym ten wloski aktor wolał "buo giorno principessa", byl Żydem, z
          synkiem znalazl sie w obozie i udawal,że to zabawa - wspanialy film
          - "Prosta historia"
          - "Frida"
          • redmiss Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 15:23
            kalina_p napisała:

            > -"Underground" i ten najnowszy Kusturicy
            > -Ten, w ktorym ten wloski aktor wolał "buo giorno principessa", byl Żydem, z
            > synkiem znalazl sie w obozie i udawal,że to zabawa - wspanialy film
            > - "Prosta historia"
            > - "Frida"

            to właśnie jest "Zycie jest piękne" smile o tym Żydzie big_grin
            • kalina_p O! no właśnie! 23.04.05, 15:25
              a ten nowy Kusturicy w takim razie "Życie jest cudem" czy jakos tak. Polecam.
              tez wspanialy, 3 dni nie moglam dojśc do siebie a ile optymizmu w nim..!
          • edytaon Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 26.04.05, 03:32
            kalina dopisuje sie
            edyta
          • kasia.perkowska Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 27.04.05, 22:41
            > -Ten, w ktorym ten wloski aktor wolał "buo giorno principessa", byl Żydem, z
            > synkiem znalazl sie w obozie i udawal,że to zabawa - wspanialy film
            TO FILM PT:"ZYCIE JEST PIĘKNE" .... NIESAMOWITY FILM
    • sowa_hu_hu ZNAMIE dziś o 20.10 na tvp1 23.04.05, 14:51

      • joanna266 Re: ZNAMIE dziś o 20.10 na tvp1 23.04.05, 15:02
        "spacer w chmurach'ten film zawsze poprawia mi nastroj.jest po prostu super.a i
        poplakac sie mozna.bardzo fajny jest tez taki troche z pogranicza fantasy film
        z johnem travolta.chyba "fenomen".
        • joanna266 super filmy 23.04.05, 15:02
          poprzednio nie zmienilam tytulu;-0000
          • renka14 Re: super filmy 23.04.05, 15:13
            "Lepiej być nie może" z Jackiem Nicholsonem i Helen Hunt
      • kalina_p mało nie umarłam!!! 24.04.05, 22:03
        Mąz oglądał z zaparm tchem a ja ponad polowe filmu w przedpokoju spedzilam
        zerkając zza framugi.
        Boje sie takich rzeczy strrrrasznie. Uprzedaj, sowa, na przyszlośc. Jak
        film "do bania sie" to ja dziękuje.
    • buzinka1 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 15:13
      1. "Piękny umysł"
      2. "Zielona mila" z Tomem Hanksem
      3. "Przeminęło z wiatrem"
      • kalina_p Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 15:14
        tak!
        Zielona Mila!
        • renka14 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 15:19
          "Pokój z widokiem"
          "Rozważna i romantyczna"
          "Zakochany Szekspir"
          "Hair"
          • kalafior_tez_kwiat Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 20:46
            "Inni" (tak zaskakujący, że nie mogłam spać)
            "Filadelphia" zawsze płaczę jak bóbr
            • agamama123 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 21:51
              "INNI" i "Zielona mila"
            • kalafior_tez_kwiat Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 24.04.05, 20:26
              No i jakże mogłam zapomnieć - AMELIA
    • mufka51 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 22:20
      "Skazani na Shawshank","Czekolada" z Juliette Binoche .
    • edzia73 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 22:53
      Ja jestem nadal pod urokiem filmu "Wiele hałasu o nic" na podstawie komedii
      niejakiego pana W.S. Reżyseruje znakomity Kenneth Branagh (również odtwórca
      jednej z głównych ról). Występuje Emma Thompson, Michael Keaton, Denzel
      Washington i inni. Ummm dla mnie to perełka i ubaw do łez.
    • zona_mi Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 23:02
      "Dziewczyny do wzięcia" Janusza Kondratiuka. OBOWIĄZKOWO!!!
      • maxim31 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 23:17
        Z kręgu horroru:
        1. "Lśnienie" z Jackiem Nocholsonem - b. dobry!!!
        2. "Egzorcysta"
        3. "Klątwa"
        Ostatnio , w świeta, był film z lat 70-tych o czwórce kumpli, którzy zrobili
        sobie spław rzeką. Niestety, zapomniałam tytułu.
        Lubię "Bezsennośc", "Kasyno", "Imię róży", "Diabolique"(uznany za słaby - mnie
        sie podobał.
        "Alternatywy", "Nie ma róży bez ognia", "Miś" Barei.
      • married Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 23.04.05, 23:19
        do śmiania: American Pie wszystkie trzy części, do płakania: Czułe słówka z
        Jackiem Nicholsonem i "Kolor purpury" z Whoopi Goldberg. Ostatnio oglądałam "Ja
        robot", "Król Artur" i "Pojutrze". Wszystkie godne polecenia!!!
      • mamulka-kubulka Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 24.04.05, 22:21
        Dom dusz
        Wichrowe wzgórza
        Ludzie i myszy
        Inni
        lepiej byc nie moze

    • anfaneczka Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 24.04.05, 01:58
      Na mnie ostatnio wrażenie zrobiła ,Rzeka tajemnic" z S. Pennem, T. Robinsonem -
      warto obejrzeć. I prawie wszystkie filmy wyżej wymienione. Od kiedy mam
      dzidziaczka, nie bardzo mam czas na oglądanie filmów smile, więc z nowości prawie
      nic nie oglądałam ( Oprócz ,,Władcy..")
    • edyta785 Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 24.04.05, 20:37
      1.Noc w Roxbery
      2.Joe Black
    • agmusz Porozmawiaj z nią- Almodovara 24.04.05, 22:08
      Pokój z widokiem
      Życie jest piękne
    • hawan Woody Allen 24.04.05, 23:30
      - Tajemnica morderstwa na Manhattanie
      - Wszystko co chcielibyscie wiedziec o seksie, ale boicie sie zapytac
      - Annie Hall

      Poza tym:
      - Dersu Uzata (Kurosawa)
      - Purpurowe skrzypce (Girard)
      - Prosta historia (Lynch)
      - bawi mnie humor Monty Pythona
    • goelka Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 24.04.05, 23:34
      Moje propozycje: "Ukryte pragnienia", "matrix", "Gosford Park" i coś z nowości -
      "Closer" z rewelacyjnym C. Owen'em, "Rey" i "Dom z piasku i mgły".
      • goelka Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 24.04.05, 23:35
        I jeszcze "Zapach kobiety"...
    • aglesnik Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 25.04.05, 08:49
      'Gwiezdne Wojny", "Melinda, Melinda", "21 gramów" "Czekolada", "Wpadka" i jest
      jeszcze kilka w zalezności od nastroju!!
      • mama.krzysia.kacperka Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 25.04.05, 09:01
        "Pożegnanie z Afryką"
        "Żądło"
        "Thelma i Luise"-nie wiem czy dobrze napisałam
        "Konsul" ,"Va Bank"i pewnie jeszcze wiele innych.
    • umasumak Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 25.04.05, 09:01
      Podaje link forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=20054984&a=20058093
      • babsee Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 25.04.05, 09:25
        Wszystkie z De Niro...
        Ale najbardziej"Casino"
        oraz baskie.na poprawę nastroju:
        "spacer w chmurach"-cudo absolutne,wzrusza mnie każdorazowo
        "kiedy mężczyzna kocha kobiete"-rycze każdorazowo
        "zmowa pierwszych żon"-śmieje sie każdorazowo
        ponadto,filmy które robią wrażenie:
        "Pianista"
        "Cube"
        "Zycie jest piękne"
        "Monsunowe wesele"
        Prócz tego,kocham Woody Allena i Bereję.
        A "inni"obejrzalam do polowy i tydzień zasnąć nie mogłam.
        • kkatie Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 25.04.05, 09:55
          monsunowe wesele - dla mnie rewelacja, baardzo mi sie podobal smile)
          inni - ogladalam kilka razy,
          zmowa pierwszych zon - ogladalam na wyrywki, jakos tak wyszlo, ale bardzo
          chcialabym w calosci, bo normalnie ryczalam momentami ze smiechu
          kiedy mezczyzna kocha kobiete - tez uwielbiam, wzruszajacy i... niezwykle
          prawdziwy
    • dagmara.magda Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 25.04.05, 17:41
      1. Władca Pierścieni
      2. Bravehart
      3. Piękna i Bestia (Disney)
      4. Piraci z Karaibów
      5. Wiele hałasu o nic
      6. Pod słońcem Toskanii
      7. Spiderman
      8. Gwiezdne wojny
      9. Matrix
      10. Zakochany Shakespeare
    • vvega Wszystkie poranki świata! 26.04.05, 11:19
      .....i filmy Almodowara (szczególnie Wszystko o mojej matce), Lyncha
      (szczególnie Blue velvet i Zaginiona autostrada), Być jak John Malkovic,
      Zostawić Las Vegas (strasznie dołujący), Adaptacja, Dzień świra, filmy
      Kolskiego, a z tych "kasowych" to zdecydowaniae Władca pierscieni
      ... i wiele innychsmile
      • e_madziq Re: Wszystkie poranki świata! 26.04.05, 11:28
        Właśnie wczoraj oglądałam SLICZNY film "Notebook", jest mi tak strasznie
        bliski.... Celowo wyłączyłam w trakcie, żeby nie poznać zakończenia bo dziś
        zabieram się za książkę "Pamiętnik" na podst. której film został zrealizowany.
        Mam mnustwo ulubionych filmów, ale od wczoraj nie mogę przestać myślec o tej
        pięknej miłości....

        bardzo polecam
        • e_madziq Re: Wszystkie poranki świata! 26.04.05, 12:30
          Boze, sorry za byka MNÓSTWO, MNÓSTWO, MNÓSTWO...itd
    • adsa_21 a ja polecam 26.04.05, 13:04
      Pianiste, wszystkie czesci WLadcy, niekonczaca sie Opowiesc, Wichry
      Namietnosci, stalowe Magnolie, Preety woman, Dirty Dancing, 6 zmysl, Duch, Park
      Jurajski..narazie nic innego mi do glowy nie przychodzismile
    • married "Miasto Aniołów" z Meg Ryan i Nicholasem Cage'm 27.04.05, 15:06

    • ivonna Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 27.04.05, 15:57
      Polecam przepiękny film "Spragnieni miłości" (In the mood for love), wkrótce ma
      lecieć w Ale Kino. Poza nim uwielbiam jeszcze "Wiek niewinności".
      • anusiamilusia Re: a teraz filmy warte polecenia :)) 27.04.05, 22:48
        Moi faworyci to:
        1. "Sekretne okno" z Johnnym Deepem, trzyma w napięciu a to lubię
        2. "Requiem dla snu"............
        3. "Nieodwracalne", byłam po nim chora, ale i tak uważam że bardzo dobry
        4. "Dzień Świra" to moje życie... buhahahaha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka