pojawialy sie w watku o najgorszych Waszych, wiec jesli komus sie chce to
moze wpisac swoje

ja mam kilka, ale pierwszy jaki w ogole baaardzo dawno temu zrobil na mnie
wrazenie to "co gryzie gilberta grape`a". di caprio powinien oscara za to
dostac

)
no i kocham trylogie "wladce pierscieni", ale to juz, jak ktos wczesniej
napisal, dla wielbicieli gatunku

)