iwonapa 18.02.06, 17:56 nalezy wymienić zwierzę lub ptaka z "ż" lub "rz" wszystkie propozycje mile widziane, mamy już sporo nazw ale może ktoś jeszcze coś wymyśli No to start! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciociapolcia Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:00 rzekotka, zyrafa, zaba, zolw, zbik, zuraw... Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: ciocia :) 18.02.06, 18:05 Ale gupia jezdem . Mialy byc z "z" lub "rz" a nie zaczynajace sie na... Szybsza, ale gupia Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: ciocia :) 18.02.06, 18:07 A ptak to nie zwierze? Juz nic nie wiem, glupieje, ide pobawic sie z poczwara Odpowiedz Link Zgłoś
zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:00 gżegżółka jastrząb piżmak bażant Odpowiedz Link Zgłoś
koleandra Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:01 ale zaczynające się na ż lub rz czy w środku wyrazu też może być? i czy gady i płazy też? grzechotnik gżegżółka bażant Odpowiedz Link Zgłoś
iwonapa Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:09 koleandra napisała: > ale zaczynające się na ż lub rz czy w środku wyrazu też może być? i czy gady i > płazy też? > grzechotnik > gżegżółka > bażant W środku też może być Gady, płazy, owady, ptaki Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:16 Stżyrzyk, pokrzywnica, bialorzytka, trzcinniczek, dzierzba, rzepoluch, krzyzodziub, trznadel (takiego zjadly moje koty), potrzeszcz, sniezka, orzechowka, pokrzewka, trzciniak, brzegowka, żołna, jerzyk, grzywacz - takie mi obsrywaja wiosna balkon , wydrzyk, zwirowiec, jarzabek, orzel, orzelek, jastrzab, trzmielojad, ogorzalka, rozeniec, burzyk... Uwielbiam obserwowac ptaki Odpowiedz Link Zgłoś
iwonapa Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:16 dzieki i prosze o jeszcze my mamy: nosorozec, zmija,żuraw, grzechotnik Odpowiedz Link Zgłoś
edytkus Re: pomóżcie nam w zadaniu 19.02.06, 04:35 nietoperz, borzoj, pizmak, ujezdzony kon (przewalskiego) ) i kurze jajo ) Odpowiedz Link Zgłoś