Dodaj do ulubionych

pomóżcie nam w zadaniu

18.02.06, 17:56
nalezy wymienić zwierzę lub ptaka z "ż" lub "rz"
wszystkie propozycje mile widziane, mamy już sporo nazw ale może ktoś jeszcze
coś wymyśli
No to start!
Obserwuj wątek
    • edycia274 Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 17:57
      Zuczek,żaba,żubr,
    • ciociapolcia Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:00
      rzekotka, zyrafa, zaba, zolw, zbik, zuraw...
      • edycia274 ciocia :) 18.02.06, 18:01
        wyprzedziłas mnie buuuuuuuuuuuu
        • ciociapolcia Re: ciocia :) 18.02.06, 18:05
          Ale gupia jezdem wink. Mialy byc z "z" lub "rz" a nie zaczynajace sie na...
          Szybsza, ale gupia wink
          • ciociapolcia Re: ciocia :) 18.02.06, 18:07
            A ptak to nie zwierze? Juz nic nie wiem, glupieje, ide pobawic sie z poczwara wink
    • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:00
      gżegżółka
      jastrząb
      piżmak
      bażant
    • edycia274 Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:00
      żyrafa,żuraw,żbik,żólw
    • koleandra Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:01
      ale zaczynające się na ż lub rz czy w środku wyrazu też może być? i czy gady i
      płazy też?
      grzechotnik
      gżegżółka
      bażant
      • iwonapa Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:09
        koleandra napisała:

        > ale zaczynające się na ż lub rz czy w środku wyrazu też może być? i czy gady
        i
        > płazy też?
        > grzechotnik
        > gżegżółka
        > bażant
        W środku też może być
        Gady, płazy, owady, ptaki
        • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:11
          orzeł
          trzmiel
          wazka
          tchórz
    • misiak36 Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:11
      jeż
    • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:16
      czyżyk
      jezozwierz
    • ciociapolcia Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:16
      Stżyrzyk, pokrzywnica, bialorzytka, trzcinniczek, dzierzba, rzepoluch,
      krzyzodziub, trznadel (takiego zjadly moje koty), potrzeszcz, sniezka,
      orzechowka, pokrzewka, trzciniak, brzegowka, żołna, jerzyk, grzywacz - takie mi
      obsrywaja wiosna balkon wink, wydrzyk, zwirowiec, jarzabek, orzel, orzelek,
      jastrzab, trzmielojad, ogorzalka, rozeniec, burzyk...
      Uwielbiam obserwowac ptaki wink
      • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:19
        chrząszcz
      • zona_mi Stżyrzyk??? 18.02.06, 18:59
        Może o czyżyka chodziło?
        • zona_mi Re: Stżyrzyk??? 18.02.06, 19:01
          Strzyżyk - czeski błąd wink
          • ciociapolcia Re: Stżyrzyk??? 18.02.06, 19:37
            Tak, tak smile. Strzyzyk.
    • iwonapa Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:16
      dzieki i prosze o jeszcze
      my mamy: nosorozec, zmija,żuraw, grzechotnik
    • lola211 Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 18:45
      jerzyk
      jeż
      • karmazynowa_dama Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 19:57
        dżdżownicasmile
    • ciociapolcia Re: pomóżcie nam w zadaniu 18.02.06, 20:00
      Mąż tongue_out
    • edytkus Re: pomóżcie nam w zadaniu 19.02.06, 04:35
      nietoperz, borzoj, pizmak, ujezdzony kon (przewalskiego) wink) i kurze jajo wink)
    • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 19.02.06, 11:52
      przepiórka
      • wegatka Re: pomóżcie nam w zadaniu 19.02.06, 12:21
        Przdżoła wink))
        • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 19.02.06, 12:35
          kurza twarz wink)!!
    • zonazona Re: pomóżcie nam w zadaniu 19.02.06, 12:39
      hehehe wieprz wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka