zaneta11113
28.10.06, 09:15
Hej j/w prasuje od bielizny,skarpetek po pościel i ręczniki,a moja
przyjaciółka uważa że to głupota.Ja uważam inaczej miło ubierać się w rzeczy
wyprasowane jak jest u was??Mam nadzieje, że mnie nie uważacie za dziwoląga.
Pozdrawiam