Gość: Justyna IP: *.* 02.05.01, 20:38 Mój 4-miesięczny syn bardzo często ma czkawkę (czasem nawet 6 razy dziennie). Czy powinnam się tym martwić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: Czkawka IP: *.* 04.05.01, 14:49 Witaj, Justyno! Myślę, że czkawka, nawet częsta, nie jest powodem do zmartwień. Moje dzieci miewały częste czkawki już w moim brzuchu, potem im to zostało i minęło z wiekiem (tzn. dość szybko, bo nadal są malutkie, Zosia ma półtora roczku). Jedyne, co mnie wówczas martwiło (a raczej denerwowało) to ciągłe komentarze teściowejosiusiała się! Zimno jej, ubierz jej skarpetki (30 stopni w cieniu!!!). W końcu, gdy sama dostałam czkawki, skomentowałam głośno, patrząc mojej teściowej głęboko w oczy: Chyba się posiusiałam! Załatwiło sprawę na zawsze. Pozdrawiam, Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kacha Re: Czkawka IP: *.* 04.05.01, 14:52 Genialne, szkoda ze czkawki nie dostala tesciowa, wtedy to jej mozna by bylo zasugerowac to i owo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka_Sz Re: Czkawka IP: *.* 15.05.01, 13:27 Myślę, że martwić się nie ma czym, jednak jest to kłopotliwe. W przypadku mojego synka Kubusia (obecnie 1,5 roku) pomagało gdy np.: w czasie zmiany pieluszki przykrywało mu się ciemiączko. Czkawka szybciej mija gdy przyłoży sie rękę do ciemiączka i ogrzeje je. Wiem, że to śmiesznie brzmi ale sprawdziłam i czasami pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Czkawka IP: *.* 15.05.01, 21:19 Odkąd byłam maleńka dostawałam czkawki, jak się śmiałam. Tak mi zostało i teraz przeszło na moich synów. Jest to trochę męczące, ale wystarczy napić się trochę wody i przechodzi.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalina Re: Czkawka IP: *.* 17.05.01, 09:19 W ciazy brzuch podskakiwał mi rytmicznie gdzies tak 18 razy na dobe, a przeciez tam nie mogło byc zimno.Teraz Oleńka rowniez ma czesto czkawkę,im starsza tym rzadziej. Mysle ze nie ma sie czym przejmowac. Taka juz urodza naszych pociech. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elik Re: Czkawka IP: *.* 23.05.01, 09:20 Moja córcia podobie, już w brzuchu miała skłonnośc do czkawki, czsem kilka razy dziennie, tera rzeczywiści jej się to zdarza trochę rzadziej, ale komentarze teściwej o siusianiu i pewnie jej zimno znam bardzo dobrze, czasami próbował je cytować mój ślubny, ale strasznie mnie to irytowało więc przestał. Ja też mam skłonnośc do czkawki, z wiekim coraz mniejszą, hi,hi. Są jednak dni, że zdara mi się to kilka razy na dobę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gośka Re: Czkawka IP: *.* 28.05.01, 00:52 Mój Kuba (6 miesięcy) miał czkawkę już w moim brzuchu. Zostało mu do tej pory. Nic na to nie robię. U mnie o rodzinne. Mój ojciec, ja, a teraz Kubuś mamy czkawkę, która po prostu musi przejść. Nie pomagają żadne sposoby. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś