Gość: guest
IP: *.*
03.09.01, 09:23
czesc! czy ktoras z was dostawala zastrzyki na poprawienie pluc dziecka( dexacoś), slyszalam ze potem dzieci maja wiele problemow i potrzebne sa rehabilitacje, czy to prawda ? aha i czy bolaly was potem dlugo posladki?