Gość: guest
IP: *.*
06.09.01, 15:20
Kiedys jak byłam bardzo młoda popalałam sama ale jakoś się z tym nie obnosiłam i zmądrzałam - rzuciłam palenie. W mojej firmie jest całkowity zakaz palenia (wynikający ze swiadomosci złych skutków zdrowotnych) więc wszyscy wychodzą na dymka przed budynek firmy. Często razi mnie widok grupki atrakcyjnych i eleganckich kobiet w oparach dymu z papierosem w ustach . I jakoś mi to nie pasuje.Tak samo razi mnie widok kobiety z papierosem na ulicy.Wiadomo że palenie tytoniu jest niezdrowe dla wszystkich ale zwłaszcza jesli o kobietę chodzi to jakoś nie wygląda to dobrze choćby ze względów estetycznych. Spotkałam się z opinią wielu niepalących mężczyzn, którzy mówią że odrzuca ich paląca kobieta. Nie wiem czy to jest jakieś straroświeckie co mówię, czy po prostu jestem nietolerancyjna. Co o tym sądzicie?Pozdrawiam Anja