Gość: guest
IP: *.*
27.09.01, 13:18
Witam, czy któraś z Was skusiła się na zakup "Układanek- Nauczanek" firmowanych przez te firmę? (kartki z cyframi, rysunkami i podpisami pod nimi).Całość zestawu, opłacana miesięcznie po 14,90zł., kosztowałaby ok.290zł. Zastanawiam się czy to jest warte tej forsy. Z niecierpliwością czekam na opinie. Pozdrawiam Asiak.