Dodaj do ulubionych

Kolekcja DeAgostini

IP: *.* 27.09.01, 13:18
Witam, czy któraś z Was skusiła się na zakup "Układanek- Nauczanek" firmowanych przez te firmę? (kartki z cyframi, rysunkami i podpisami pod nimi).Całość zestawu, opłacana miesięcznie po 14,90zł., kosztowałaby ok.290zł. Zastanawiam się czy to jest warte tej forsy. Z niecierpliwością czekam na opinie. Pozdrawiam Asiak.
Obserwuj wątek
    • Gość: IZA-mamaBARTKA Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 27.09.01, 13:30
      Dzisiaj wysłałam zamówienie. Jak dostaniemy przesyłkę to ocenię i podzielę się opinią. Z tego co przeczytałam na ulotce informacyjnej to w każdej chwili możesz przerwać zbieranie.Będzie mniej, ale taniej.POZDRAWIAM. Iza
      • Gość: guest Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 27.09.01, 13:35
        Izuś, zwróć uwagę, że niektóre obrazki składają się z trzech części np. ogrodnik. Może być tak, że jeżeli jest więcej takich połączonych obrazków, to można zostać z "kawałkiem" człowieka...Asiak
    • Gość: guest Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 27.09.01, 13:32
      Ja sie skusilam. Moje dziecko mialo wtedy jakies pol roku i pomyslalam sobie ze jak wszystko uzbieram to ona bedzie na tyle duza ze sie tym pobawi. A ze placilam z pewnym opoznieniem zaczeli mi przysylac upomnienia, kiedy uregulowalam oni dalej przysylai upomnienia a skontaktowac sie z nimi nie sposob. Przestali mi teraz w ogole wysylac ,tak ze mam niepelny wlasciwie bezuzyteczny komplet.Moje dziecko jest nadal na to za male, nie wiem wiec jaka jest przydadnosc tych ukladanek, czy to w ogole dzieci interesuje. Mojej Monice za to bardzo podoba sie pudelko, a kaseta z piosenkami jest do kitu.
    • Gość: IZA-mamaBARTKA Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 27.09.01, 13:41
      No cóż, zobaczymy! Jak będzie badziewie, to odeślę!!! PA. Iza
    • Gość: guest Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 27.09.01, 13:56
      No to i ja sie wypowiem na temat tej kolekcji1. piszą ze kartki sa dziecioodporne -a nie są, nie są wcale grube, tekturowe, tylko takie cos jak papier kredowy2.Za pierwsze karteczki płaci sie rzeczywiście 15,99 ale potem juz za bzdurne pare karteczek w kopercie 49 zł a to juz spora sumka (mozna za nią kupić niezła kasete, płytę czy książkę dla dzieciaczka)3.Ola (18 mcy) uwielbia ogladac te obrazki, przekladac ukladac, zginać też niestety, moze je ogladac godzinamiMamy niezła kolekcję, dostalismy chyba z 9 przesyłek z czego połowa za 40 parę złotych.Przez miesiąc probowałam sie z nimi skontaktować, az wreszcie udało sie, po usłyszeniu ze do konca kolekcji zostalo drugie tyle zrezygnowalismy.Kalina
      • Gość: IZA-mamaBARTKA Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 27.09.01, 14:52
        OJ!!!Poszukam chyba czegoś podobnego w normalnym sklepie! Iza
        • Gość: guest Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 02.10.01, 15:04
          My też mamy te układanki. Są rzeczywiście stosunkowo drogie, ale bardzo różnorodne tematycznie i nie ma znaczenia, czy przerwie się kolekcję, bo w paczkach wysyłane są całości tematyczne (tzn. cały ogrodnik). My też przerwaliśmy, bo uznaliśmy, że już i tak jest tego za dużo, ale podobają się Gai - rysunki są wyraźne, ładne, są gry typu: memo, poszukaj różnic pomiędzy dwoma obrazkami, jaka rzecz nie pasuje do całości. Muszę przyznać, że nie znalazłam podobnej gry w sklepie, trzeba byłoby kupić kilka, ale i tak nie mających tych wszystkich elementów.Pozdrawiam
    • Gość: guest Re: Kolekcja DeAgostini IP: *.* 03.10.01, 16:46
      Hej, zaczęłam kupować tę kolekcję, kiedy Kuba miał 2 latka i zbieramy ją do dziś. Zestaw powiększony, tzn. składający się z 3 kompletów kosztuje teraz 39,90zł.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Wszystko jest ciekawe i rozwijające. Synek nauczył się dzięki temu kolorów i niektórych literek i cyfr.Dzwoniłam do redakcji parę razy i dodzwoniłam się bez problemu.Miarka, puzzle i kaseta jest super! Kuba zna wszystkie piosenki. Pozdrawiam i polecam! Monika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka