Dodaj do ulubionych

J. Kaczyński i historia

18.11.07, 13:49
"B. premier, prezes PiS Jarosław Kaczyński ma nadzieję, że historycy
docenią, a Bóg "wybaczy" koalicję z Samoobroną i LPR. "

Ciekawe, czy kot p. Kaczynskiego przejdzie do historii tak, jak
Kasztanka Marszałka...
Oczami wyobrazni widzę pomnik pt "J.Kaczyński wierzchem jedzie..."
heheh
sorki
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4682800.html
Obserwuj wątek
    • mor_lena Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 13:53
      Nie może być!! Na kocie??!! big_grinDD
      • rita75 Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 13:58
        > Nie może być!! Na kocie??!! big_grinDD

        hehehehehehesmile))))))
      • dlania Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 13:59
        Na kocie, a na czym. Kucyk Pony mógłby byc za wysoki i premier majtałby biedny
        nóżkami, nie mogąc do strzemion dosięgnąć.
        • dorcia1234 Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 14:04
          a mamusia gdzie?? też musi być na owym pomniku smile
        • mor_lena Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 14:05
          Wyobraziłam sobie b. premiera na kucyku pony, różowiutkim z
          błyszczącą grzywą i brokatowym ogonem... Nie, faktycznie, na kocie
          dużo godniej by wyglądał. smile
          • dlania Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 14:07
            Mamusia trzyma bedzie trzymac lejce, a braciszek worek z obrokiem przy pysku kota.
            • mor_lena Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 14:09
              A przystawki gdzie będą?
              • rita75 albo moze poza na wzór rzymskiego patrycjusza 18.11.07, 14:14
                e.pardon.pl/pa655/0d3f8722001bf9ad46658bf3
                mamy juz pewien przedsmak tego, jakby to moglo wygladac...
              • dorcia1234 Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 14:19
                a czy przypadkiem nie powinno się teraz pisać raczej Jarosław K. - już nie jest osobą publiczną.
                • rita75 Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 14:22

                  > a czy przypadkiem nie powinno się teraz pisać raczej Jarosław K. -
                  już nie jest
                  > osobą publiczną.

                  przestal byc politykiem i prezesem drugiej, najbardziej popieranej
                  partii w Polsce?
            • demarta Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 15:02
              a pani szczypińska worek z drugiej strony kota. na odchody znaczy
              się. a nuż sie ktoś przyczepi, ze ów kot paskudzi niczym dornowy
              pies.
    • fergie1975 Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 15:08
      > Oczami wyobrazni widzę pomnik pt "J.Kaczyński wierzchem jedzie..."

      na kocie ? big_grinD
    • kali_pso Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 15:09
      A cóż ma mówić?winkP
      Naród głupi i potrzeby zawiązania tej koalicji nie zrozumiał i nie
      wybaczył..może chociaż wyższa instancja da rozgrzeszenie a historia
      znajdzie usprawiedliwienie?winkP
    • agao_72 Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 15:37
      a co mają biedni ateiści w związku z tym zrobić, jak nie wierzą w
      istnienie ponadnaturalnej sily wybaczającej glupotę? e?

      ale gratuluję umiejętności myślenia życzeniowego. coś tak, jak moja
      córa, która od rana łazi po domu z glutem do pasa i cieszy się, że
      wieczorem będzie "kapi - kapi" (czyli kąpiel). ten sam poziom, ale
      Zo ma jeszcze przynajmniej z 10 lat na zmądrzenie, a zjawisko
      biologiczne chyba już powinno być mądre.
    • reteczu Re: J. Kaczyński i historia 18.11.07, 15:41
      Znajdzie się pewnie jakiś historyk-oszołom,który "doceni".
      Mało to głupków na tym ziemskim padole?Daruję sobie podawanie
      przykładów...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka