morgen_stern 26.11.07, 12:56 wiadomosci.onet.pl/1647456,16,item.html Phi - jak dla mnie może być, tylko czemu tego nie dożyję? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
demarta Re: Ród męski zanika :P 26.11.07, 13:22 morgen jak się weźmiesz intensywnie za studiowanie reinkarnacyj...... dożyjesz, tylko pytanie w jakiej formie: liścia? pająka? Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Ród męski zanika :P 26.11.07, 13:27 Wędrówka bytów, powiadacie, koleżanko? Wolałabym machinę przenoszącą w czasie Wyobraź sobie - ja, jakaś miła koleżanka i nasze rozkoszne stadko krętowłosych dziewuszek poczętych metodą partenogenezy... Odpowiedz Link Zgłoś
raxa.avra Re: Ród męski zanika :P 26.11.07, 15:33 Obiecująca wizja Ale oni (mężczyźni) na bank coś wymyśla żeby zatrzymać ten piękny proces..niestety, w rzeczywistości to znowu my będziemy na przegranej pozycji, he he Odpowiedz Link Zgłoś