Dodaj do ulubionych

Ród męski zanika :P

26.11.07, 12:56
wiadomosci.onet.pl/1647456,16,item.html

Phi - jak dla mnie może być, tylko czemu tego nie dożyję? wink
Obserwuj wątek
    • demarta Re: Ród męski zanika :P 26.11.07, 13:22
      morgen jak się weźmiesz intensywnie za studiowanie
      reinkarnacyj...... dożyjesz, tylko pytanie w jakiej formie: liścia?
      pająka? wink
      • morgen_stern Re: Ród męski zanika :P 26.11.07, 13:27
        Wędrówka bytów, powiadacie, koleżanko?
        Wolałabym machinę przenoszącą w czasie wink
        Wyobraź sobie - ja, jakaś miła koleżanka i nasze rozkoszne stadko
        krętowłosych dziewuszek poczętych metodą partenogenezy...
        big_grin
    • raxa.avra Re: Ród męski zanika :P 26.11.07, 15:33
      Obiecująca wizja wink
      Ale oni (mężczyźni) na bank coś wymyśla żeby zatrzymać ten piękny
      proces..niestety, w rzeczywistości to znowu my będziemy na przegranej pozycji, he he

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka