abremer 03.05.08, 17:54 dla klubiku malucha. Myślę i myślę i ... chciałbym coś z "aniołkami". Tyle wiem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blanka_32 Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:07 Jak dasz mi kase, to ci nawet 50 takich nazw wymysle Odpowiedz Link Zgłoś
delecta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:08 Jezu, w życiu "z aniołkami!" Kojarzy się z "...powiększył grono aniołków." Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi "Grono aniołków"? 03.05.08, 18:40 Ładnie. Srebrzysty napis na jakimś wytwornym, ciemnym tle. Odpowiedz Link Zgłoś
mearulezz Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:08 moze : klub pod patronatem Stanislawa Aniola z Alternatywy 4- z tego co pamietam w tym serialu mieli fajny klubik i spiewali i tanczyli , duzo sie dzialo Odpowiedz Link Zgłoś
arioso1 Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:09 nie dawałabym nazwy z aniołkami- gdyż mnie sie kojarzy raczej ze zmarłymi dziecmi. Ale mnie naprzykład podoba się nazwa-"dom pełen skrzatów" lub cos w tym stylu Odpowiedz Link Zgłoś
betty_julcia Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:33 Ja też ci radzę raczej unikać tych aniołków. Jak to przeczytałam to mi tez przed oczami jeden obraz aniołka stanął przed oczami-na nagrobku. Odpowiedz Link Zgłoś
bea.bea Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:37 klub z anielską cierpliwością..... Odpowiedz Link Zgłoś
abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:43 kurcze, sama jestem mamą 2letniego dzieciątka i nie wpadłabym na to, że aniołki tak kiepsko się kojarzą. Cóż, trzeba zmienić koncepcję. A co do zapłaty ... kochana, biednej koleżance nie pomożesz? Może jakis barter? Odpowiedz Link Zgłoś
nutka07 hmm aniolek 03.05.08, 18:45 czasami tak mowie do mojego dziecka. Szczerze mowiac to dlaczego 'aniolek' ma okreslac tylko strate dziecka. Cos ze skrzatami to tez fajny pomysl. Odpowiedz Link Zgłoś
s.z-n Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 20:57 Aniolek dyskwalifikuje wejscie dla mojej corki Odpowiedz Link Zgłoś
duveen Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 21:31 łe aniołek, co aniołek moze byc? lepiej jakas mysia nora,dzungla,lesna polana,cos ze zwierzetami... albo z tym skrzatem niegłupie tez.. Odpowiedz Link Zgłoś
s.z-n Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 21:54 duveen napisała: > łe aniołek, co aniołek moze byc? Aniolek moze byc np garbaty. Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 22:19 Może jeszcze być aniołek z ciepłą dupką. Odpowiedz Link Zgłoś
taylorhayes Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 22:26 Aniołek zjadł także rosołek. Tylko po rosołku to dupcia nie tyle ciepła się staje co nieco brudna. W tym sensie jej anielskość zatraca się. Poważnie: aniołek odpada z wiadomych mało wesołych względów. Zresztą dzieci z aniołkami mają tyle wspólnego co teściowe z boginiami. Konstuktywnych pomysłów chwilowo nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:15 A co powiecie na "zakątek kotka Tete" {kotek o takim imieniu funkcjonuje w realu - należy do mojej córci), albo "Akademia Fajnych Dzieci", a może "Zaczarowany Ogródek" ... które z nich fajne. I proszę Was, więcej kreatywności, kooobiiity Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:19 abremer napisała: > I proszę Was, więcej kreatywności, kooobiiity Tii, ale wiesz, że za wymyślenie strategii nazwy-marki-brandu itp. to się płaci grube pieniądze? ))) A co do meritum - "Zaczarowany Ogródek" wydaje mi się najbardziej ok z tych propozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:32 Wiem (pracowałam nawet w agencji, która się tym zajmowała). Strategie mam juz opracowaną, także, to na szczęście mam z głowy. A chciałbym wiedzieć co się mamom podoba, a nie fachowcom wydaje Brałam wielokrotnie udział w brainstormingu i przy kreatywnej ekipie to co tyle kosztuje zajmuje jakies 15 min. No to może pomyslimy o jakimś barterku? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:37 A - czyli brainstorming już był, a teraz jest research To nie każ nam być kreatywnymi, tylko podawaj, a my będziemy mówić, czy nam się podoba, czy nie A tak serio, to mam takie spostrzeżenie - w przypadku wszelakich klubików malucha itp. rzadko używa się nazwy, czyli rzadko sie mówi "idziemy do Chatki Puchatka", prędzej mówi się po prostu "idziemy do klubu" Podobnie jest z nazwami przedszkoli, też raczej mówi się zwyczajnie "idziemy do przedszkola", niż "idziemy do Zakątku Kotka Tete". Nota bene nazwa z kotkiem Tete zgrzyta w zębach, wymów ją sobie kilka razy głośno i szybko, to zobaczysz ) Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:31 najmniej mi się podoba ta akademia... myśle, że operujesz taką dziecinną manierą zbytnio. bo mi by się zupełnie inaczej skonstruowane nazwy podobały, ale zapewne tylko mi, a większosci raczej nie ) "wyspa pożyczalskich" ("pożyczalscy na wyspie") "ulica czereśniowa" ("marry poppins") "mugole" (ale to chyba niezbyt pozytywne, hehe) "zagajnik" nie, no skłamałam, nie wszystkie powyżej mi się podobają ) Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:36 "w plastusiowym piórniku" albo hardcorowo: "u golarza filipa" )) Odpowiedz Link Zgłoś
abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:36 demarta napisała: bo mi by się zupełnie inaczej > skonstruowane nazwy podobały, ale zapewne tylko mi, a większosci > raczej nie ) > > "mugole" (ale to chyba niezbyt pozytywne, hehe) Mój mąż wymyslił jeszcze lepiej "trole" To by Ci się pewnie spodobało )))) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:38 abremer napisała: > demarta napisała: > > bo mi by się zupełnie inaczej > > skonstruowane nazwy podobały, ale zapewne tylko mi, a większosci > > raczej nie ) > > > > "mugole" (ale to chyba niezbyt pozytywne, hehe) > > Mój mąż wymyslił jeszcze lepiej "trole" To by Ci się pewnie > spodobało )))) Ychhh... moje dzieci zrymują to momentalnie z "głupole". To taki niewielki szczegół, ale może przydatny przy weryfikacji tej nazwy )) Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:42 dla mnie to i "głupole" mogłyby być, ja bym chciała należeć do małych głupoli "trole" też super! tak samo jak "kaczki dziwaczki" np. bo po co cały czas zdrabniać i rozdrabniać? właśnie to mnie w nazwach drażni. ale ja patologiczna jestem, nie wolno się moim zdaniem w takich kwestiach przejmować Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:48 Tiii, to my dwie patologiczne. Ja mam alergię na słodkie nazwy, wolę takie zadziorne i przekorne. Poniekąd jednak wiem, że moje dzieci nie chciałyby należeć do małych "głupoli", bo ten "głupol" to jednak jedna z obelg większego kalibru w przedszkolu. To nam się takie nazwy podobają, a dzieciom hmm, różnie. Ale co tam, i tak nikt tej nazwy nie będzie używać, nooo Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:57 no to może chociaż "rózice" by przeszły, co? pliiiis Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:04 demarta napisała: > no to może chociaż "rózice" by przeszły, co? pliiiis Mam! Moje ostatnio śpiewały piosenkę własnej produkcji, treści: "My jesteśmy małe dupki, małe dupki sralalupki" na melodię "my jesteśmy tanie dranie". Może taak? ;> Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:07 mama_kotula napisała: > Mam! Moje ostatnio śpiewały piosenkę własnej produkcji, treści: > "My jesteśmy małe dupki, małe dupki sralalupki" na melodię "my jesteśmy tanie > dranie". > Może taak? ;> > i w szatni rządkiem by ze dwadzieścia nocniczków stało, przed wejściem każde dziecko musiałoby udowodnić, że sie do "dupek sralalupek" naprawdę nadaje Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:37 a chociaż wiesz, kto jest twoim klientem?? wiesz jakie są twoje silne i słabe strony? jakie szanse i zagrożenia?? oszacowałaś sektor?? bo strategię to się pod klienta robi..i pod możliwości w sektorze..... a nie tak ad hoc, jak tu niektóre osoby sugerują... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronkowa Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:45 U mnie w mieście jest "Mrówkolandia" i bardzo mi się podoba ta nazwa. Myślą przewodnią są oczywiście wszędzie wymalowane kolorowe i wesołe mrówki. Może pójść tym tropem i kombinować coś z ...landią ? Łatwo mówić: "Idziemy do Mrówkolandii" - prosto i pomysłowo. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
croyance Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 08.05.08, 00:19 A moze cos ze Smerfami? Smerfowisko? Odpowiedz Link Zgłoś
joaz Re: proponuję "siódme niebo" 08.05.08, 08:47 Może bez aniołków w nazwie, ale dla aniołów odpowiednie ) Odpowiedz Link Zgłoś
przeciwcialo Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 08.05.08, 09:02 koszałek- opałek i ładnie zilustrowac to krasnalem. Aniołki nie kjarza mi sie najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
taylorhayes Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 08.05.08, 11:16 Klub Wesołego Malucha Bawialnia Zaczarowany Ogród Chatka na Kurzej Stopce Klub Zabawka Wyspa Skarbów Skarbonka (oby nie...) Smerfowa Dolina Gumisiowy Dwór Mrowisko Kraina Czarów Odpowiedz Link Zgłoś