Dodaj do ulubionych

pomóżcie znaleźc fajną nazwę ...

03.05.08, 17:54
dla klubiku malucha. Myślę i myślę i ... chciałbym coś
z "aniołkami". Tyle wiem smile
Obserwuj wątek
    • blanka_32 Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:07
      Jak dasz mi kase, to ci nawet 50 takich nazw wymysle
    • delecta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:08
      Jezu, w życiu "z aniołkami!" Kojarzy się z "...powiększył grono
      aniołków."
      • zona_mi "Grono aniołków"? 03.05.08, 18:40
        Ładnie.
        Srebrzysty napis na jakimś wytwornym, ciemnym tle.
        • sir.vimes :))))))))))))))))))) 03.05.08, 20:58
    • mearulezz Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:08
      moze : klub pod patronatem Stanislawa Aniola z Alternatywy 4- z tego co pamietam
      w tym serialu mieli fajny klubik i spiewali i tanczyli , duzo sie dzialowink
    • arioso1 Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:09
      nie dawałabym nazwy z aniołkami- gdyż mnie sie kojarzy raczej ze
      zmarłymi dziecmi.
      Ale mnie naprzykład podoba się nazwa-"dom pełen skrzatów" lub cos
      w tym stylu
      • betty_julcia Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:33
        Ja też ci radzę raczej unikać tych aniołków. Jak to przeczytałam to
        mi tez przed oczami jeden obraz aniołka stanął przed oczami-na
        nagrobku.
        • bea.bea Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:37
          klub z anielską cierpliwością.....

          • abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 18:43
            kurcze, sama jestem mamą 2letniego dzieciątka i nie wpadłabym na to,
            że aniołki tak kiepsko się kojarzą. Cóż, trzeba zmienić koncepcję. A
            co do zapłaty ... kochana, biednej koleżance nie pomożesz? Może
            jakis barter? smile
    • nutka07 hmm aniolek 03.05.08, 18:45
      czasami tak mowie do mojego dziecka.
      Szczerze mowiac to dlaczego 'aniolek' ma okreslac tylko strate dziecka.
      Cos ze skrzatami to tez fajny pomysl.
    • s.z-n Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 20:57
      Aniolek dyskwalifikuje wejscie dla mojej corki big_grin
    • duveen Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 21:31
      łe aniołek, co aniołek moze byc?
      lepiej jakas mysia nora,dzungla,lesna polana,cos ze zwierzetami...
      albo z tym skrzatem niegłupie tez..
      • s.z-n Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 21:54
        duveen napisała:

        > łe aniołek, co aniołek moze byc?


        Aniolek moze byc np garbaty.
        • zona_mi Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 22:19
          Może jeszcze być aniołek z ciepłą dupką.
          • taylorhayes Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 03.05.08, 22:26
            Aniołek zjadł także rosołek. Tylko po rosołku to dupcia nie tyle
            ciepła się staje co nieco brudna. W tym sensie jej anielskość
            zatraca się.

            Poważnie: aniołek odpada z wiadomych mało wesołych względów. Zresztą
            dzieci z aniołkami mają tyle wspólnego co teściowe z boginiami.
            Konstuktywnych pomysłów chwilowo nie mam.
    • abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:15
      A co powiecie na "zakątek kotka Tete" {kotek o takim imieniu
      funkcjonuje w realu - należy do mojej córci), albo "Akademia Fajnych
      Dzieci", a może "Zaczarowany Ogródek" ... które z nich fajne. I
      proszę Was, więcej kreatywności, kooobiiity smile
      • mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:19
        abremer napisała:
        > I proszę Was, więcej kreatywności, kooobiiity smile

        Tii, ale wiesz, że za wymyślenie strategii nazwy-marki-brandu itp. to się płaci grube pieniądze? wink)))

        A co do meritum - "Zaczarowany Ogródek" wydaje mi się najbardziej ok z tych propozycji.
        • abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:32
          Wiem (pracowałam nawet w agencji, która się tym zajmowała).
          Strategie mam juz opracowaną, także, to na szczęście mam z głowy. A
          chciałbym wiedzieć co się mamom podoba, a nie fachowcom wydaje smile
          Brałam wielokrotnie udział w brainstormingu i przy kreatywnej ekipie
          to co tyle kosztuje zajmuje jakies 15 min. No to może pomyslimy o
          jakimś barterku? smile
          • mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:37
            A - czyli brainstorming już był, a teraz jest research smile
            To nie każ nam być kreatywnymi, tylko podawaj, a my będziemy mówić, czy nam się
            podoba, czy nie tongue_out

            A tak serio, to mam takie spostrzeżenie - w przypadku wszelakich klubików
            malucha itp. rzadko używa się nazwy, czyli rzadko sie mówi "idziemy do Chatki
            Puchatka", prędzej mówi się po prostu "idziemy do klubu" smile
            Podobnie jest z nazwami przedszkoli, też raczej mówi się zwyczajnie "idziemy do
            przedszkola", niż "idziemy do Zakątku Kotka Tete".
            Nota bene nazwa z kotkiem Tete zgrzyta w zębach, wymów ją sobie kilka razy
            głośno i szybko, to zobaczysz smile)
      • demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:31
        najmniej mi się podoba ta akademia... myśle, że operujesz taką
        dziecinną manierą zbytnio. bo mi by się zupełnie inaczej
        skonstruowane nazwy podobały, ale zapewne tylko mi, a większosci
        raczej nie wink)

        "wyspa pożyczalskich" ("pożyczalscy na wyspie")
        "ulica czereśniowa" ("marry poppins")
        "mugole" (ale to chyba niezbyt pozytywne, hehe)
        "zagajnik"

        nie, no skłamałam, nie wszystkie powyżej mi się podobają wink)
        • demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:36
          "w plastusiowym piórniku"
          albo hardcorowo: "u golarza filipa" wink))
        • abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:36
          demarta napisała:

          bo mi by się zupełnie inaczej
          > skonstruowane nazwy podobały, ale zapewne tylko mi, a większosci
          > raczej nie wink)
          >
          > "mugole" (ale to chyba niezbyt pozytywne, hehe)

          Mój mąż wymyslił jeszcze lepiej "trole" smile To by Ci się pewnie
          spodobało smile))))
          • mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:38
            abremer napisała:

            > demarta napisała:
            >
            > bo mi by się zupełnie inaczej
            > > skonstruowane nazwy podobały, ale zapewne tylko mi, a większosci
            > > raczej nie wink)
            > >
            > > "mugole" (ale to chyba niezbyt pozytywne, hehe)
            >
            > Mój mąż wymyslił jeszcze lepiej "trole" smile To by Ci się pewnie
            > spodobało smile))))

            Ychhh... moje dzieci zrymują to momentalnie z "głupole".
            To taki niewielki szczegół, ale może przydatny przy weryfikacji tej nazwy wink))
            • demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:42
              dla mnie to i "głupole" mogłyby być, ja bym chciała należeć do
              małych głupoli wink

              "trole" też super!

              tak samo jak "kaczki dziwaczki" np. bo po co cały czas zdrabniać i
              rozdrabniać? właśnie to mnie w nazwach drażni. ale ja patologiczna
              jestem, nie wolno się moim zdaniem w takich kwestiach przejmować smile
              • mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:48
                Tiii, to my dwie patologiczne.
                Ja mam alergię na słodkie nazwy, wolę takie zadziorne i przekorne.
                Poniekąd jednak wiem, że moje dzieci nie chciałyby należeć do małych "głupoli",
                bo ten "głupol" to jednak jedna z obelg większego kalibru w przedszkolu.
                To nam się takie nazwy podobają, a dzieciom hmm, różnie.


                Ale co tam, i tak nikt tej nazwy nie będzie używać, nooo tongue_out
                • demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 22:57
                  no to może chociaż "rózice" by przeszły, co? pliiiis wink
                  • mama_kotula Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:04
                    demarta napisała:

                    > no to może chociaż "rózice" by przeszły, co? pliiiis wink

                    Mam! Moje ostatnio śpiewały piosenkę własnej produkcji, treści:
                    "My jesteśmy małe dupki, małe dupki sralalupki" na melodię "my jesteśmy tanie
                    dranie".
                    Może taak? ;>
                    • demarta Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:07
                      mama_kotula napisała:

                      > Mam! Moje ostatnio śpiewały piosenkę własnej produkcji, treści:
                      > "My jesteśmy małe dupki, małe dupki sralalupki" na melodię "my
                      jesteśmy tanie
                      > dranie".
                      > Może taak? ;>
                      >
                      i w szatni rządkiem by ze dwadzieścia nocniczków stało, przed
                      wejściem każde dziecko musiałoby udowodnić, że sie do "dupek
                      sralalupek" naprawdę nadaje wink
                      • doral2 Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:37
                        a chociaż wiesz, kto jest twoim klientem?? wiesz jakie są twoje silne i słabe
                        strony? jakie szanse i zagrożenia?? oszacowałaś sektor??

                        bo strategię to się pod klienta robi..i pod możliwości w sektorze.....

                        a nie tak ad hoc, jak tu niektóre osoby sugerują...
    • biedronkowa Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 07.05.08, 23:45
      U mnie w mieście jest "Mrówkolandia" wink i bardzo mi się podoba ta
      nazwa. Myślą przewodnią są oczywiście wszędzie wymalowane kolorowe i
      wesołe mrówki. Może pójść tym tropem i kombinować coś z ...landią ?
      Łatwo mówić: "Idziemy do Mrówkolandii" - prosto i pomysłowo.
      Pozdrawiam.
      • croyance Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 08.05.08, 00:19
        A moze cos ze Smerfami? Smerfowisko?
    • joaz Re: proponuję "siódme niebo" 08.05.08, 08:47
      Może bez aniołków w nazwie, ale dla aniołów odpowiednie smile)
    • przeciwcialo Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 08.05.08, 09:02
      koszałek- opałek i ładnie zilustrowac to krasnalem.
      Aniołki nie kjarza mi sie najlepiej.
    • taylorhayes Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 08.05.08, 11:16
      Klub Wesołego Malucha
      Bawialnia
      Zaczarowany Ogród
      Chatka na Kurzej Stopce
      Klub Zabawka
      Wyspa Skarbów
      Skarbonka (oby nie...)
      Smerfowa Dolina
      Gumisiowy Dwór
      Mrowisko
      Kraina Czarów
      • abremer Re: pomóżcie znaleźc fajną nazwę ... 10.05.08, 14:38
        dziéki taylorhayes wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka