kotbehemot6 13.06.08, 14:30 To trochę luziku proponuję-antygwałaty do sandałków, nosić czy nie. Niby nieesteycznie,ale w stopę zimno, więc...gołe paluchy w biurze tez nie za bardzo,a zakryte buty za gorąco... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moofka Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:32 o fuj no co ci do glowy przyszlo Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:36 No co, same marihuany, aborcje, za poważnie się zrobiło. a antygwałty to poważny temat bo mam ładne sandałki, a zimno mi w stopy.... Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:36 nie ma takiej pory roku ani takich butów do ktorych nosilabym antygwałtkowskie podkolanówki Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 jak nie widac tych nieszczesnych opasek.... 13.06.08, 14:38 pod kolanami to noś na zdrowie Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: jak nie widac tych nieszczesnych opasek.... 13.06.08, 14:41 a,tam pasków po kolanem nie widać-to już przesada...ale kurczę te paski przy paluchach-też masakra...ale ciepło moich stópek priorytetem chyba)))) A czy faceci noszą jeszce podwiązki do skarpetek-pamiętam profesora starej daty, z 15 lat temu, zasaiadał, noga na nogę i ukazywał się obrazek rodem z XIX wieku-ale przynajmniej skarepty se nie rolowały) Istnieje cos takiego teraz????? Odpowiedz Link Zgłoś
onlypas Re: jak nie widac tych nieszczesnych opasek.... 13.06.08, 14:43 Do sandałków????? Okropność Błeeee(( Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 A joanno 266???????? 13.06.08, 15:06 jest za ciepło na rajstopy pod spodniami, a masz spodnie ippółbuty,taka wiosenna pogoda...to yeż masz gołą stopę???????/ Odpowiedz Link Zgłoś
bea116 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:40 antygwałty są niedobre dla krążenia, to już lepiej pończochy, i seksowniej Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:42 bea116 napisała: > antygwałty są niedobre dla krążenia, to już lepiej pończochy, i seksowniej pod spodnie?????się ugutuję dla odmioany))))) Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:44 bea116 napisała: > antygwałty są niedobre dla krążenia, to już lepiej pończochy, i seksowniej a tam bez przesady chyba ze bys je mocowala gumka od sloika normalna podkolanowka trzyma z taka moca mniej wiecej nogi jak majtki bioder to co z majtek tez zrezygnowac? Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:45 to ze stanika też..pełna wolność))))) Odpowiedz Link Zgłoś
bea116 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:47 tak twierdzą tzw. fachowcy czyli chirurdzy naczyniowi Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:57 Wystarczy wybrac bezuciskowe. Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:41 obciach tandeta i kurde wiesniactwo, to pierwsze okreslenia jakie przychodza mi na mysl jak widze babe w sandalach z odkrytymi palcami z ktorych wystaje stopa odziana w rajstopy/stopki/ antygwaltki/... przeciez to koszmar jakis.... praca w biurze wymaga zakrytego obuwia to sie w nim chodzi a nie wymysla takie rozwiazanie jest chyba bardziej nieestetyczne niz kurde nie wiem zolta pieta popekana... brrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:54 elza78 napisała: > obciach tandeta i kurde wiesniactwo, to pierwsze okreslenia jakie przychodza mi > na mysl jak widze babe w sandalach z odkrytymi palcami z ktorych wystaje stopa > odziana w rajstopy/stopki/ antygwaltki/... > przeciez to koszmar jakis.... no bez przesady, jezeli miałyby tylko szycie delikatne na palcach, bez tego takiego paska pogrubiającego, to spod spodni czy długiej spódnicy nie widac czy to są ponczochy czy antygwałty, chyba, ze sprawdzasz co kobitki mają??? Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:59 Do sandałkow TYLKO goła stopa, to nie chodzi o to, jak daleko to cos na nodze sie konczy, tylko ze STOPA w sandałkach jest odziana.Cos jak skarpety do sandałow na meskich stopach.OKROPNOSC. Odpowiedz Link Zgłoś
kiraout Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 15:00 A widziałyście takie cienkie skarpetki (pokolanówki) do japonek? Z przedziałkiem na jeden palec? To jest dopiero hard core! no taka błona rajstopowa...i japonki., matko i córko )) Odpowiedz Link Zgłoś
truscaveczka Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 18:32 Takich to nie widziałam, ale dostałam z Japonii bawełniane skarpetki, białe, z takim przedziałkiem Są elementem tradycyjnego stroju japońskiego - męskiego i damskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:28 nie nie sprawdam jak pisz enizej lola, cokolwiek na stopie w sandalach to kicha i kaszana i wyglada wiesniacko i obciahcowo... jesli praca tego wymaga chodzi sie do niej w zakrytych butach sandaly = gola stopa Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 15:06 Nie nosic, bo to obciach. Lekkie półbuty, takie z wycieciem na 1 palec, sa idealne - stopa ma przewiew, a jednoczesnie palce nie marzna. Pierwszy z brzegu przyklad www.cogdziezaile.pl/index.php?p=1797 Odpowiedz Link Zgłoś
b.bujak Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 22:55 a takie z wycięciem na jeden palec nosi się na gołą stopę, czy na jakąś pończochę ? sandały z rajstopami rzeczywiście wyglądają nieciekawie, ale zauważcie, że ostatnio medialne babki (aktorki, piosenkarki itp) często występują w sandałakach z odkrytymi palcami i - o zgrozo! - w grubych rajstopach!! koszmar.... Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Antygwałty do sandałków 15.06.08, 09:20 > a takie z wycięciem na jeden palec nosi się na gołą stopę, czy na > jakąś pończochę ? Sa specjalne rajstopy bez wzmocnienia na palce, ale ja uzywam tylko na gola stope. > często występują w sandałakach z odkrytymi palcami i - o zgrozo! - w > grubych rajstopach!! koszmar.... Taki trend w modzie- i o ile cala kreacja za tym przemawia, to jestem ZA.Natomiast nie dotyczy to zwyklego ubioru, przypadkowo dobranych sandalow i zwyklych rajstop- to juz jest przejaw braku gustu. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:12 Nie znoszę określenia "antygwałty". Że niby takie okropne rajtki, że nikt mnie NAWET nie zgwałci? Pomijając bezsens tego stwierdzenia (akurat gwałcicielowi robi wielką różnicę, co tam masz pod kiecką, rajtki czy pończochy), to co to niby jest, ten gwałt, jakiś przywilej? Że tak fajnie wyglądam, że można mnie zgwałcić? No po prostu zaszczyt wielki.. Czasem trzeba się trochę zastanowić, zanim powtórzy się takie pozornie niewinne określenie.. Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:14 dajze spokój, nazwa głupia ale nie badżmy tak strsznie serio w stosunku do podkolanówek rajstopowych)))) Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:15 Jestem cholernie serio w związku z bagatelizowaniem słowa "gwałt". Odpowiedz Link Zgłoś
jomamma Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:16 A ja je znam jako "świńskie nóżki". Tyz piknie Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 17:08 morgen antygwalty wlasnie dlatego maja taka nazwe ze wyglada sie w nich tak beznadziejnie ze nie jest to w zaden sposob prowokujace (obroncy gwalcicieli zawsze probuja uderzyc w klimat ze babka prowokowala strojem np) wrecz odwrotnie babka w tych podkolanowkach wyglada tka odpychajaco ze nie zostanie posadzona o prowokacje meskiej czesci widowni... ktos kiedys wymyslil okreslenie no i tka juz zostalo czy to dobrze czy zle ja tma nei oceniam, juz nawet to nie jest smieszne tylko przeszlo w rutyne ze podkolanowki a'la rajty nazywa sie w ten sposob... Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 17:17 elza78 napisała: > morgen antygwalty wlasnie dlatego maja taka nazwe ze wyglada sie w nich tak > beznadziejnie ze nie jest to w zaden sposob prowokujace (obroncy gwalcicieli > zawsze probuja uderzyc w klimat ze babka prowokowala strojem np) wrecz odwrotni > e > babka w tych podkolanowkach wyglada tka odpychajaco ze nie zostanie posadzona o > prowokacje meskiej czesci widowni... Sorry, elza, ale argument beznadziejny i nielogiczny - gwałciciel to zapewniam cię, nie koneser rajstopowy (chyba że fetyszysta do tego). I doprawdy, jeśli ktoś cię bardzo chce zgwałcić to i burka nie pomoże. Poza tym ja rozumiem, skąd wzięła się ta nazwa, nie musisz mi tłumaczyć. I właśnie wielka szkoda, że "przeszło w rutynę". Odpowiedz Link Zgłoś
inia33 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 20:28 nazwa "antygwałty" też mi się nie podoba, zresztą na forach gazetowych pierwszy raz się z nią spotkałam ja mówię "seksapilki" Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 20:40 ja wiem ze to beznadziejny i nielogiczny argument, ale to trzeba by bylo powiedziec temu co wymyslil ta nazwe a ze przeszlo w rutyne, coz, jest i odejdzie niebawem w zapomnienie pewnie (i oby) wraz z moda na podkolanowki Odpowiedz Link Zgłoś
fergie1975 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 17:17 można kupic takie bez paska na palcach, albo kabaretki, ale sandaly do biura nie pasują Odpowiedz Link Zgłoś
andaba Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 19:00 Jaka ja się światowa kobita robię po lekturze tego forum... Ale podkolanówki i tak bedę nosić, bo mi sie nogi w sandałkach odparzają (a w sandałkach chodzę, bo jak mi nogi spuchną to nic innego nie włożę). Odpowiedz Link Zgłoś
fajka7 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 20:38 Nosic koniecznie, ale kot bez przesady, az tak zimno nie jest, nos te takie krotkie na same stopy, co w obuwniczych daja do przymiarek. Odpowiedz Link Zgłoś
szyszunia11 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 13:52 pierwszy raz słyszę takie okreslenie. czy chodzi o podkolanówki?? i dlaczego??? Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 14:02 Chodzi o podkolanółki rajstopowe-nazwa miała byc żartobliwa, nie moja, ale spotyka sie ze sprzeciwem-skądinąd słusznym,patrz posty triss Odpowiedz Link Zgłoś
logineczka Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 14:04 jk jest chłodniej, to zakładam kryte butki, nie ugotujesz się w nich, zaręczam. Ja osobiście mam klime w pracy wię nawet wolę kryte(mam jedne na przebranie) bo inaczej marzną mi kopyta Odpowiedz Link Zgłoś
anias29 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 20:26 Do sandałków tylko bose stopy A na te podkolanówki to my mówimy "antyseksy" ;P Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 22:33 jeśli jest zimno w stopy to nie zakłada się sandałków... ale wczoraj widział jeszcze coś gorszego.. //// sandałki i do nich antygwałtki (albowiem tak działają na mężczyzn, to ich określenie) BEZ palców.... ///// nie wiem jaki jest sens zakładania do sandałów czegoś w rodzaju getrów, tyle że rajstopowych .... może mi ktoś to wytłumaczyć?? Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: Antygwałty do sandałków 15.06.08, 13:20 Nieważne, czy antygwałckie podkolanówki, seksowne pończochy, czy neutralne (a może też antygwałckie?) rajstopy - jak jest sandał, to stopa ma być bosa. Odpowiedz Link Zgłoś