Dodaj do ulubionych

Antygwałty do sandałków

13.06.08, 14:30
To trochę luziku proponuję-antygwałaty do sandałków, nosić czy nie. Niby
nieesteycznie,ale w stopę zimno, więc...gołe paluchy w biurze tez nie za
bardzo,a zakryte buty za gorąco...
Obserwuj wątek
    • moofka Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:32
      o fuj
      no co ci do glowy przyszlo smile
      • kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:36
        No co, same marihuany, aborcje, za poważnie się zrobiło. a antygwałty to poważny
        temat bo mam ładne sandałki, a zimno mi w stopy....
      • joanna266 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:36
        nie ma takiej pory roku ani takich butów do ktorych nosilabym
        antygwałtkowskie podkolanówki
        • joanna266 jak nie widac tych nieszczesnych opasek.... 13.06.08, 14:38
          pod kolanami to noś na zdrowiesmile
          • kotbehemot6 Re: jak nie widac tych nieszczesnych opasek.... 13.06.08, 14:41
            a,tam pasków po kolanem nie widać-to już przesada...ale kurczę te paski przy
            paluchach-też masakra...ale ciepło moich stópek priorytetem chybasmile))))
            A czy faceci noszą jeszce podwiązki do skarpetek-pamiętam profesora starej daty,
            z 15 lat temu, zasaiadał, noga na nogę i ukazywał się obrazek rodem z XIX
            wieku-ale przynajmniej skarepty se nie rolowałysmile) Istnieje cos takiego teraz?????
          • onlypas Re: jak nie widac tych nieszczesnych opasek.... 13.06.08, 14:43
            Do sandałków????? Okropnośćsad Błeeeesad((
        • kotbehemot6 A joanno 266???????? 13.06.08, 15:06
          jest za ciepło na rajstopy pod spodniami, a masz spodnie ippółbuty,taka wiosenna
          pogoda...to yeż masz gołą stopę???????/
    • bea116 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:40
      antygwałty są niedobre dla krążenia, to już lepiej pończochy, i seksowniejwink
      • kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:42
        bea116 napisała:

        > antygwałty są niedobre dla krążenia, to już lepiej pończochy, i seksowniejwink

        pod spodnie?????się ugutuję dla odmioanysmile)))))
      • moofka Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:44
        bea116 napisała:

        > antygwałty są niedobre dla krążenia, to już lepiej pończochy, i seksowniejwink

        a tam bez przesady
        chyba ze bys je mocowala gumka od sloika
        normalna podkolanowka trzyma z taka moca mniej wiecej nogi jak majtki bioder
        to co z majtek tez zrezygnowac?
        • kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:45
          to ze stanika też..pełna wolnośćsmile)))))
        • bea116 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:47
          tak twierdzą tzw. fachowcy czyli chirurdzy naczyniowi
      • lola211 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:57
        Wystarczy wybrac bezuciskowe.
    • elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:41
      obciach tandeta i kurde wiesniactwo, to pierwsze okreslenia jakie przychodza mi
      na mysl jak widze babe w sandalach z odkrytymi palcami z ktorych wystaje stopa
      odziana w rajstopy/stopki/ antygwaltki/...
      przeciez to koszmar jakis....
      praca w biurze wymaga zakrytego obuwia to sie w nim chodzi a nie wymysla
      takie rozwiazanie jest chyba bardziej nieestetyczne niz kurde nie wiem zolta
      pieta popekana...
      brrrrrr
      • beata985 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:54
        elza78 napisała:

        > obciach tandeta i kurde wiesniactwo, to pierwsze okreslenia jakie
        przychodza mi
        > na mysl jak widze babe w sandalach z odkrytymi palcami z ktorych
        wystaje stopa
        > odziana w rajstopy/stopki/ antygwaltki/...
        > przeciez to koszmar jakis....

        no bez przesady, jezeli miałyby tylko szycie delikatne na palcach,
        bez tego takiego paska pogrubiającego, to spod spodni czy długiej
        spódnicy nie widac czy to są ponczochy czy antygwałty, chyba, ze
        sprawdzasz co kobitki mają???
        • lola211 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 14:59
          Do sandałkow TYLKO goła stopa, to nie chodzi o to, jak daleko to cos
          na nodze sie konczy, tylko ze STOPA w sandałkach jest odziana.Cos
          jak skarpety do sandałow na meskich stopach.OKROPNOSC.
        • kiraout Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 15:00
          A widziałyście takie cienkie skarpetki (pokolanówki) do japonek? Z
          przedziałkiem na jeden palec? To jest dopiero hard core! no taka
          błona rajstopowa...i japonki., matko i córko smile))
          • truscaveczka Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 18:32
            Takich to nie widziałam, ale dostałam z Japonii bawełniane skarpetki, białe, z
            takim przedziałkiem smile Są elementem tradycyjnego stroju japońskiego - męskiego i
            damskiego.
        • elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:28
          nie nie sprawdam jak pisz enizej lola, cokolwiek na stopie w sandalach to kicha
          i kaszana i wyglada wiesniacko i obciahcowo...
          jesli praca tego wymaga chodzi sie do niej w zakrytych butach
          sandaly = gola stopa
    • lola211 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 15:06
      Nie nosic, bo to obciach.
      Lekkie półbuty, takie z wycieciem na 1 palec, sa idealne - stopa ma
      przewiew, a jednoczesnie palce nie marzna.
      Pierwszy z brzegu przyklad

      www.cogdziezaile.pl/index.php?p=1797
      • kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 15:07
        hmmm ładniutkiesmile))))
      • b.bujak Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 22:55
        a takie z wycięciem na jeden palec nosi się na gołą stopę, czy na
        jakąś pończochę ?
        sandały z rajstopami rzeczywiście wyglądają nieciekawie, ale
        zauważcie, że ostatnio medialne babki (aktorki, piosenkarki itp)
        często występują w sandałakach z odkrytymi palcami i - o zgrozo! - w
        grubych rajstopach!! koszmar....
        • lola211 Re: Antygwałty do sandałków 15.06.08, 09:20
          > a takie z wycięciem na jeden palec nosi się na gołą stopę, czy na
          > jakąś pończochę ?

          Sa specjalne rajstopy bez wzmocnienia na palce, ale ja uzywam tylko
          na gola stope.
          > często występują w sandałakach z odkrytymi palcami i - o zgrozo! -
          w
          > grubych rajstopach!! koszmar....

          Taki trend w modzie- i o ile cala kreacja za tym przemawia, to
          jestem ZA.Natomiast nie dotyczy to zwyklego ubioru, przypadkowo
          dobranych sandalow i zwyklych rajstop- to juz jest przejaw braku
          gustu.
    • morgen_stern Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:12
      Nie znoszę określenia "antygwałty". Że niby takie okropne rajtki, że
      nikt mnie NAWET nie zgwałci? Pomijając bezsens tego stwierdzenia
      (akurat gwałcicielowi robi wielką różnicę, co tam masz pod kiecką,
      rajtki czy pończochy), to co to niby jest, ten gwałt, jakiś
      przywilej? Że tak fajnie wyglądam, że można mnie zgwałcić? No po
      prostu zaszczyt wielki.. Czasem trzeba się trochę zastanowić, zanim
      powtórzy się takie pozornie niewinne określenie..
      • kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:14
        dajze spokój, nazwa głupia ale nie badżmy tak strsznie serio w stosunku do
        podkolanówek rajstopowychsmile))))
        • morgen_stern Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:15
          Jestem cholernie serio w związku z bagatelizowaniem słowa "gwałt".
          • jomamma Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 16:16
            A ja je znam jako "świńskie nóżki". Tyz piknie smile
      • elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 17:08
        morgen antygwalty wlasnie dlatego maja taka nazwe ze wyglada sie w nich tak
        beznadziejnie ze nie jest to w zaden sposob prowokujace (obroncy gwalcicieli
        zawsze probuja uderzyc w klimat ze babka prowokowala strojem np) wrecz odwrotnie
        babka w tych podkolanowkach wyglada tka odpychajaco ze nie zostanie posadzona o
        prowokacje meskiej czesci widowni...
        ktos kiedys wymyslil okreslenie no i tka juz zostalo czy to dobrze czy zle ja
        tma nei oceniam, juz nawet to nie jest smieszne tylko przeszlo w rutyne ze
        podkolanowki a'la rajty nazywa sie w ten sposob...
        • morgen_stern Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 17:17
          elza78 napisała:

          > morgen antygwalty wlasnie dlatego maja taka nazwe ze wyglada sie w
          nich tak
          > beznadziejnie ze nie jest to w zaden sposob prowokujace (obroncy
          gwalcicieli
          > zawsze probuja uderzyc w klimat ze babka prowokowala strojem np)
          wrecz odwrotni
          > e
          > babka w tych podkolanowkach wyglada tka odpychajaco ze nie
          zostanie posadzona o
          > prowokacje meskiej czesci widowni...


          Sorry, elza, ale argument beznadziejny i nielogiczny - gwałciciel to
          zapewniam cię, nie koneser rajstopowy (chyba że fetyszysta do tego).
          I doprawdy, jeśli ktoś cię bardzo chce zgwałcić to i burka nie
          pomoże.
          Poza tym ja rozumiem, skąd wzięła się ta nazwa, nie musisz mi
          tłumaczyć.
          I właśnie wielka szkoda, że "przeszło w rutynę".
          • inia33 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 20:28
            nazwa "antygwałty" też mi się nie podoba, zresztą na forach
            gazetowych pierwszy raz się z nią spotkałam
            ja mówię "seksapilki"wink
          • elza78 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 20:40
            ja wiem ze to beznadziejny i nielogiczny argument, ale to trzeba by bylo
            powiedziec temu co wymyslil ta nazwe wink
            a ze przeszlo w rutyne, coz, jest i odejdzie niebawem w zapomnienie pewnie (i
            oby) wraz z moda na podkolanowki wink
    • fergie1975 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 17:17
      można kupic takie bez paska na palcach, albo kabaretki, ale sandaly do biura nie
      pasują smile
      • andaba Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 19:00
        Jaka ja się światowa kobita robię po lekturze tego forum...
        Ale podkolanówki i tak bedę nosić, bo mi sie nogi w sandałkach odparzają (a w sandałkach chodzę, bo jak mi nogi spuchną to nic innego nie włożę).

    • fajka7 Re: Antygwałty do sandałków 13.06.08, 20:38
      Nosic koniecznie, ale kot bez przesady, az tak zimno nie jest, nos
      te takie krotkie na same stopy, co w obuwniczych daja do przymiarek.
    • szyszunia11 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 13:52
      pierwszy raz słyszę takie okreslenie. czy chodzi o podkolanówki?? i dlaczego???smile
      • kotbehemot6 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 14:02
        Chodzi o podkolanółki rajstopowe-nazwa miała byc żartobliwa, nie moja, ale
        spotyka sie ze sprzeciwem-skądinąd słusznym,patrz posty triss
        • logineczka Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 14:04
          jk jest chłodniej, to zakładam kryte butki, nie ugotujesz się w nich, zaręczam. Ja osobiście mam klime w pracy wię nawet wolę kryte(mam jedne na przebranie) bo inaczej marzną mi kopytasmile
        • kotbehemot6 Przepraszam nie triss a morgen, sorry:) 14.06.08, 14:16
    • anias29 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 20:26
      Do sandałków tylko bose stopysmile
      A na te podkolanówki to my mówimy "antyseksy" ;P
      • doral2 Re: Antygwałty do sandałków 14.06.08, 22:33
        jeśli jest zimno w stopy to nie zakłada się sandałków...

        ale wczoraj widział jeszcze coś gorszego.. uncertain////

        sandałki i do nich antygwałtki (albowiem tak działają na mężczyzn, to ich
        określenie) BEZ palców.... uncertain/////

        nie wiem jaki jest sens zakładania do sandałów czegoś w rodzaju getrów, tyle że
        rajstopowych .... może mi ktoś to wytłumaczyć??
    • driadea Re: Antygwałty do sandałków 15.06.08, 13:20
      Nieważne, czy antygwałckie podkolanówki, seksowne pończochy, czy neutralne (a
      może też antygwałckie?) rajstopy - jak jest sandał, to stopa ma być bosa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka