dirgone Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:22 Ja jestem chiba przeciw gębulkom. Oczami wyobraźni widzę już same gębulki zastępujące tekst lub tekst chowający się między gębulkami. Lub gębulki piorące się po pyskach. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:24 dirgone napisała: > Oczami wyobraźni widzę już same gębulki zastępujące tekst lub > tekst chowający się między gębulkami. Lub gębulki piorące się po > pyskach. Do sygnaturki chcę, chcę, chcę, mogem? Odpowiedz Link Zgłoś
dirgone Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:27 Zezwalam (i tu gębulka radosna) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:36 Sękju Ostatnio staram się być bardzo trędi, mając czyjeś wypowiedzi w sygnaturkach. I trafiają mi się prawdziwe perełki <radosna gębulka z błyskami w łoczętach> Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:36 aniazm, no o tym nie wiedziałam Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:38 kotula, jestes pierwsza na jematce z kolorową gebulka od szesciu lat na to wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula O matko 23.09.08, 18:48 wyłączam je z powrotem <zgroza i panika> są okropne Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: O matko 23.09.08, 18:55 na jematke proponuje emotke specjalna :tesciowa: Odpowiedz Link Zgłoś
aniazm Re: O matko 23.09.08, 18:56 nooo, furorę by zrobiło, taka wściekła baba z siekierą albo tasakiem! Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: O matko 23.09.08, 19:02 A emotka :naucz się czytac ze zrozumieniem: jak wygląda? A :patologia: ? A :chyba cię mąz nie zaspokoił: ? A :masz PMS: ? Te emotki to sa dla 7-letnich dzieci, w ogóle nie przystosowane do poważnych dyskusji dorosłych kobiet, niech se je wsadzą w :zad: Odpowiedz Link Zgłoś
mor_lena Re: O matko 23.09.08, 21:01 Brakuje emotki: wspułczuje twojim dziecią: Takie smutne gębule dzieciów powinny być... Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: O matko 23.09.08, 19:32 moofka napisała: > na jematke proponuje emotke specjalna :tesciowa: oraz :mąż idiota: o! na gg jest taka: :jestem z głupkiem: Odpowiedz Link Zgłoś
skarolina Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:25 Niestety, jak zabrali te 6 lat temu, to do dziś nie oddali, więc pewnie i nie oddadzą, a szkoda, taka fajna wysadzająca się w powietrze była jedna. Odpowiedz Link Zgłoś
aniazm Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:30 nie, no moofka, będą gębulki, jak sobie w ustawieniach włączysz "zawsze". może suwaczków nie być, ale one, to rozumiem, bo by tekstu widać nie było, jakby każda sobie suwaczki adekwatnie do ilości posiadanych dzieci walnęła. Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:43 Próba mord: Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:45 Udało mi sie - normalnie szok, aż nie wiem, jaka emotke wsadzić Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:43 hm, bo juz nic nie rozumiem jak sobie dam zawsze to u wszystkich gebulki widze?? Odpowiedz Link Zgłoś
aniazm Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:48 tak, moofeczko Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:50 :rzyg: :dupa: :sex: ..phi, moje ulubione nie działają Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:52 rzyga tez lubie a ten usmiech deeli :F to pewnie tesz nie wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola O czym wy do jasnej anielki mówicie?? 23.09.08, 19:46 Brałyście coś?? Niech zgadnę... grzybki??? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula jak to o czym 23.09.08, 19:50 o tym: a bbcode też tu działa...? test: mathiola żarła grzybaski Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola ????????????????????????????????? ????????????????? 23.09.08, 19:57 ????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:11 aaaaaaaaaaaaa, doszłam!!!!!!! Już wiem ))))))))))))) no fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:21 mathiola napisała: > aaaaaaaaaaaaa, doszłam!!!!!!! Paczpani, do czego kilka emotek może doprowadzić... Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:30 Liczyłam na taką odpowiedź ;P Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:31 oo, a to języka nie ma w emotkach? Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:38 Jest, kochana, tylko tera trzeba być dokładnym: jak język to bez mrugania oczkiem Odpowiedz Link Zgłoś