Dodaj do ulubionych

na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)nt

23.09.08, 18:15
Obserwuj wątek
    • dirgone Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:22
      Ja jestem chiba przeciw gębulkom. Oczami wyobraźni widzę już same gębulki
      zastępujące tekst lub tekst chowający się między gębulkami. Lub gębulki piorące
      się po pyskach.
      • mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:24
        dirgone napisała:

        > Oczami wyobraźni widzę już same gębulki zastępujące tekst lub
        > tekst chowający się między gębulkami. Lub gębulki piorące się po
        > pyskach.

        Do sygnaturki chcę, chcę, chcę, mogem? smile
        • dirgone Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:27
          Zezwalam (i tu gębulka radosna)
          • mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:36
            Sękju smile
            Ostatnio staram się być bardzo trędi, mając czyjeś wypowiedzi w sygnaturkach. I
            trafiają mi się prawdziwe perełki <radosna gębulka z błyskami w łoczętach>
            • moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:36
              aniazm, no o tym nie wiedziałam wink
            • moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:38
              kotula, jestes pierwsza na jematce z kolorową gebulka od szesciu lat na to
              wychodzi piwo
              • mama_kotula O matko 23.09.08, 18:48
                wyłączam je z powrotem <zgroza i panika>
                są okropne
                • aniazm Re: O matko 23.09.08, 18:53
                  no co ty, kolorowo jest wink
                  • moofka Re: O matko 23.09.08, 18:55
                    na jematke proponuje emotke specjalna :tesciowa:
                    • aniazm Re: O matko 23.09.08, 18:56
                      nooo, furorę by zrobiło, taka wściekła baba z siekierą albo tasakiem! big_grin
                      • moofka Re: O matko 23.09.08, 18:59
                        na cipie powinna funkcjonowac :fasolka:
                        • iwles Re: O matko 23.09.08, 19:06

                          a na małym dziecku :przekŁute uszko
                    • dlania Re: O matko 23.09.08, 19:02
                      A emotka :naucz się czytac ze zrozumieniem: jak wygląda?
                      A :patologia: ?
                      A :chyba cię mąz nie zaspokoił: ?
                      A :masz PMS: ?
                      Te emotki to sa dla 7-letnich dzieci, w ogóle nie przystosowane do poważnych
                      dyskusji dorosłych kobiet, niech se je wsadzą w :zad:
                      • mor_lena Re: O matko 23.09.08, 21:01
                        Brakuje emotki: wspułczuje twojim dziecią:
                        Takie smutne gębule dzieciów powinny być...
                        • mama_kotula Mor_lena 23.09.08, 21:06
                          i jeszcze emotki

                          :rozica:
                          • mor_lena Re: Mor_lena 23.09.08, 21:08
                            Tak, to byłaby taka przykurzona gębula.
                    • mama_kotula Re: O matko 23.09.08, 19:32
                      moofka napisała:

                      > na jematke proponuje emotke specjalna :tesciowa:

                      oraz :mąż idiota:
                      o! na gg jest taka: :jestem z głupkiem:
                      wink
    • mama_kotula I całe szczęście :P:P 23.09.08, 18:23

    • skarolina Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:25
      Niestety, jak zabrali te 6 lat temu, to do dziś nie oddali, więc pewnie i nie
      oddadzą, a szkoda, taka fajna wysadzająca się w powietrze była jedna.
    • aniazm Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:30
      nie, no moofka, będą gębulki, jak sobie w ustawieniach włączysz "zawsze". może
      suwaczków nie być, ale one, to rozumiem, bo by tekstu widać nie było, jakby
      każda sobie suwaczki adekwatnie do ilości posiadanych dzieci walnęła.
      • dlania Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:43
        Próba mord:
        smile
        smile
        smile
        sad
        sad
        sad
        wink
        wink
        big_grin
        big_grin
        tongue_out
        tongue_out
        kiss
        kiss
        surprised
        surprised
        uncertain
        uncertain
        indifferent
        indifferent
        smirk
        shock
        angry
        confused
        crying
        devil
        cool
        piwo
        kwiat
        • dlania Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:45
          Udało mi sie - normalnie szok, aż nie wiem, jaka emotke wsadzić shock
    • moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:43
      hm, bo juz nic nie rozumiem confused
      jak sobie dam zawsze to u wszystkich gebulki widze??
      • aniazm Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:48
        tak, moofeczkosmile
      • mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:50
        :rzyg:
        :dupa:
        :sex:

        ..phi, moje ulubione nie działają sad
        • moofka Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 18:52
          rzyga tez lubie
          a ten usmiech deeli :F to pewnie tesz nie wyjdzie
    • mathiola O czym wy do jasnej anielki mówicie?? 23.09.08, 19:46
      Brałyście coś??
      Niech zgadnę... grzybki??? ;D
      • mama_kotula jak to o czym 23.09.08, 19:50
        o tym:
        tongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out
        tongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out

        a bbcode też tu działa...?
        test:
        mathiola żarła grzybaski
        • mathiola ????????????????????????????????? ????????????????? 23.09.08, 19:57
          ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
          ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
          ?????????????????????????????????????????????????????????????????????
    • mathiola Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:11
      aaaaaaaaaaaaa, doszłam!!!!!!! Już wiem smile))))))))))))) no fajnie smile
      • mama_kotula Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:21
        mathiola napisała:
        > aaaaaaaaaaaaa, doszłam!!!!!!!

        Paczpani, do czego kilka emotek może doprowadzić... suspicious
        • mathiola Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:30
          Liczyłam na taką odpowiedź ;P
          • mathiola Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:31
            oo, a to języka nie ma w emotkach?
            • dlania Re: na jematce nie bedzie kolorowych gębulek? :)n 23.09.08, 20:38
              Jest, kochana, tylko tera trzeba być dokładnym: jak język to bez mrugania oczkiem
              tongue_out
              tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka