dlania
04.01.09, 19:47
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6119628,Kazik_pisze_do_Wolskiego_w_sprawie_szopki.html
A tak ogóle po co ten chłam, tę rzeczywiście szopkę, która może była zabawna
w pierwszych latach wolności (choc dla mnie nigdy), nadal sie robi?