Dodaj do ulubionych

Szopka noworoczna

04.01.09, 19:47
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6119628,Kazik_pisze_do_Wolskiego_w_sprawie_szopki.html
A tak ogóle po co ten chłam, tę rzeczywiście szopkę, która może była zabawna
w pierwszych latach wolności (choc dla mnie nigdy), nadal sie robi?
Obserwuj wątek
    • guderianka Re: Szopka noworoczna 04.01.09, 19:54
      Bo są tacy, którym ten chłam się podoba?
      Np. ja wink
      • dlania Re: Szopka noworoczna 04.01.09, 19:58
        A co Ci sie podoba? marionety? Głupawe żarciki? Prymitywne docinki polityczne
        skierowane w PO?
        Czy tez klimat i czar, którego ja, maluczka, nie jestem w stanie wychwycić?wink
        • guderianka Re: Szopka noworoczna 04.01.09, 20:03
          Wszystko w zasadzie
          Zwłaszcza po 0,5 l wink
          W tegorocznej rżałam najbardziej z Obamasong
          Ale ja taka płytka widocznie jestem wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka