Dodaj do ulubionych

kaziu kochasz mnie???

20.02.09, 23:19
duzo juz o tym bylo, ale chce wam to puscicsmile
bardzo mnie to rozsmieszyło w pierwszej chwili a pozniej poczulam
zazenowanie.zreszta ogladajcie:
tiny.pl/bhzx
bardzo prosciutka ta mloda dama...
Obserwuj wątek
    • mami2 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:20
      hehe widze ze popularne jest, mój wątek jest niżej o tym samymsmile
      Czajka skasuj któryssmile
      • mearuless Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:21
        osz koorfasmile
        no trudnosmile
        ale mamy podobne ....zainteresowaniasmile
        • emigrantka34 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:22
          jak to widze, to sie utwierdzam w przekonaniu, ze wiem, dlaczego ten facet od
          samego poczatku dzialal mi na nerwy.....
          • mama-maxa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:23
            dopisz do watku nie lubie, nie cierpięwink o kuźwa tragikomedia jakaś
        • mami2 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:23
          albo mamy podzielną uwagę i oprócz pisania na forum oglądamy w
          międzyczasie szkło kontaktowetongue_out
          ale poszli po bandzie IMO- wygląda że Kazik z leksza zażenowany
          • mearuless Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:29
            ja to z onetu mam
            szkla nie ogladam, wkurza mnie wink
    • mama-maxa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:23
      prościutka??? ona jest baaaardzo głupiutka, widac że języka polska
      byc dla niej trudna języka i jedyne słowo to no ej, no ej... o jezu
      ile ona ma lat? 16?
      • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:25
        Ale on ja wzrokiem pożerał ,az mu szczęka chodziła smile
        • mama-maxa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:26
          babowa, bo pewnie on jej sprawił ta no ej fajną koszuleczkę i te
          kozaczki...obiecała mu chyba coś w zamianbig_grin
          • mami2 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:28
            własnie, napisałam wyżej ze on zazenowany był, ale teraz jak na to
            patrze to on napalony był a nie zazenowany, ale na mnie od jakiegos
            czasu juz nikt nie leci, to mi sie pomyliło hehe
          • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:28
            tylko ciekawe co ją bardziej cieszyło?
            kozaczki czy cena za kozaczki?
            a on głupi, stary cap i tyle
            nie tą głową myśli
            • babcia47 Re: kaziu kochasz mnie??? 23.02.09, 01:01
              hmm znam taki dowcip..
              -Maryna choc na sianko bedziemy sie kochać
              -nie pójdem toż ja jeszcze cnotliwa jestem...
              - no choć, nowe kierpce ci kupie..
              - no to pójdem
              Rano:
              -e Maryna taka cnotliwa to ty nie byłaś jos mówiła
              -no co ty gadasz?
              -a bo takie figurecki wyczyniałaś jak kochaliśmy sie na sianie..
              -jakie figurecki?.. ino se nowe kierpce oglądałam!!
        • cielecinka Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:30
          bardzo, bardzo szczeka mu chodzila, a mnie szczeka opadla. Cos ostatnio nie
          jestem w temacie, chyba trzeba zaczac na biezaco sledzic zycie kraju i zagranicy.
      • czar_bajry Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:28
        ło matko żenada, a Kazio miał taka minę jakby w studio chciał ja przeleciećsmilea
        panna prosta bardzo oj bardzosmile
        • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:31
          szkoda żony i dzieciaków Kazia
        • emigrantka34 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:31
          On zawsze mial co patologicznego w oczach;
          • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:33
            i jakiś napalony na popularność
            te jego yes,yes tez durne było
            jeszcze sie doczekamy jego gorących wakacji z laską na pól nago
            w "faktach"
        • mearuless Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:31
          no !!! ja tez to zauwazylam.
          patrzyl jakby chcial ja na tym stole bzyknac.
          macho kurna jego mac!!!!
          a taki byl swietojebliwy!!!!
          no wyszedl z niego demon sexusmile
          • emigrantka34 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:33
            E, on dla mnie to nigdy nie byl swietojebliwy, tylko na tyle glupi, zeby
            zaprzeczyc temu wizerunkowi ukutemu przez Pisory.
            Dla mnie to zawsze kretyn byl
          • czar_bajry Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:34
            oczy mu pi... zarosły jak miała w zwyczaju mawiać moja niedoszła teściowasmile
          • hellious Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 08:54
            mearuless napisała:

            >
            > no wyszedl z niego demon sexusmile

            haha, no demon jak sie patrzy big_grinDD
      • madameblanka Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:33
        o rany mówiła normalnie, przecież w pieleszach domowych nie mówimy jak Miodek,
        nie? Zwłaszcza że była w studio, stresior troche dał znać. Po drugie powiedziała
        przyciszonym głosem, czy ją kocha. A nie musiała go ściszać. To świadczy o
        skromności albo niepewności /miejsca/. Dla mnie git.
        • magiczna_marta Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:48
          stwierdzam ze ona mu czegos do kawy musi dosypywac, albo oboje sie
          czyms szprycuja bo to normalne nie jest
          • madameblanka Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:20
            ale co normalne nie jest? Słyszałaś jak on powiedział "kocham"?? Wiele kobiet
            chciało by usłyszeć tak wypowiedziane "kocham". Dosadnie i bez cienia wątpliwości.
            • maga_luisa Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:43
              No klasa sama w sobie, takt i miejsce odpowiednie do wyznań miłosnych wink
        • graue_zone Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 17:23
          Nie, nie mówiła normalnie. Ja nie używam "e, tan tego, noooo". Umiem się
          wysłowić poprawnie bez takich wstawek. Taka sobie dziewczynina, tylko, że od
          żony młodsza i nowość go pociągnęła. Żenujące.
    • mami2 hehe 20.02.09, 23:31
      Jaki Sarkozy taka Carla Brunibig_grin
      poległam....
      • babowa Re: hehe 20.02.09, 23:34
        Bo wszystkie świetojebliwe z tego pokolenia są takie same
        Kuźwa zakłamanie i tyle
      • emigrantka34 Re: hehe 20.02.09, 23:34
        To porownanie nie jest takie zle.....
      • angazetka Re: hehe 21.02.09, 11:24
        > Jaki Sarkozy taka Carla Brunibig_grin

        Celne! Brawo! Czegoś mi brakowało w określaniu Marcinkiewicza i jego
        Izabel - Ty utrafiłas w samo sedno smile
    • mearuless Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:35
      no a najwieksza zenua to to jej pytanie "kochasz mnie??" i jego odpowiedz " bardzo"
      i tak mi kurna zal jego zony, bo pewnie zaraz ktos jej to pusci.....

      nie chcialabym byc na jej miejscu...
      • mami2 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:39
        mam wrazenie ze akcja z pełną premedytacją zrobiona jest- pytanie
        tylko po co? az takie parcie na szkło?

        • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:42
          nie sądzę ze to było rozmyslnie robione
          Goowniara cieszy sie tym całym zamieszaniem,medialną nagonką dla
          niej to taki kolorowy ,niedostepny przedtem świat i tyle
          goopia jak but
        • emigrantka34 Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:43
          to kretyn jest
          a zona moze nie jest taka gUpia....
          kto wie, moze nawet czuje ulge.....
          wizerunek medialny "pary" zazwyczaj rozni sie od tego rzeczywistego....
          • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:44
            myślę , ze żona to czuje wstyd i upokorzenie
            • mama-maxa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:45
              że się wcześniej nie kapła jaki z niego idiota... no to tez bym
              czuła wstyduncertain
              • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 20.02.09, 23:49
                moze sie i kapła ale co miała robic?
                takie sprawy to kazdy najchetniej po cichu załtwia
                a ze nasz drogi pan ma wyczucie jak h....j to cóż?
                • mearuless jeszcze jedno napisze i ide spac:) 20.02.09, 23:58

                  ja myslalam ze on wyrwal jakas mloda laske ale do tego powazna, delikatna,
                  wyksztalcona np. jakas rozchwytywana prawniczke mlodego pokolenia.
                  a ta na filmiku to katastrofa, zwykla glupia cizia- typ[ kelnerki, bleeeeeeeee
                  KAŹMIRZ!!! NA COS TY POLECIAŁ?????????????
                  • emigrantka34 Re: jeszcze jedno napisze i ide spac:) 21.02.09, 00:02
                    Moja droga
                    Prawniczki mlodego pokolenia
                    siedza w Strasbourgu, Brukseli, Hadze, Wiedniu. W Londynie to chyba bardziej
                    ekonomistki smile
                    Niewazne - prawniczka czy ekonomistka - facet ten to fJut
                    Dobranoc dziewczeta.
                    Cmok
                  • czar_bajry Re: jeszcze jedno napisze i ide spac:) 21.02.09, 00:50
                    na młodą du...
                    Dobranocsmile
                    • denea Dzień dobry :) 21.02.09, 09:09
                      Właśnie, też miałam takie wyssane z palca wrażenie. Czy może
                      przekonanie raczej. Że skoro chłop sobie karierę ruinuje i wystawia
                      się na pośmiewisko, to w pannie COŚ musi być...
                      Raanyy, ależ opad szczęki !

                      "No i dobrze, bo mam <mlask, mlask> eeeee, nooooo, tąąąą... <mlask,
                      mlask>.... eeeee... koszulkę taką ładną <mlask>.
                      Boszz, to znajome dyskotekowe gimnazjalistki mają więcej w głowach
                      O_O

                      Żenada. No żeby ona miała pickę ze złota, brylantami wysadzaną -
                      żenada potworna.
                  • hellious Re: jeszcze jedno napisze i ide spac:) 21.02.09, 09:11
                    mearuless napisała:

                    typ[ kelnerki, bleeeeeeeee
                    >
                    O przepraszam, nasz cos do kelnerek?tongue_out Swego czasu tak zarabialamsmile
                  • kkokos Re: jeszcze jedno napisze i ide spac:) 21.02.09, 09:56
                    mearuless napisała:

                    >
                    > ja myslalam ze on wyrwal jakas mloda laske ale do tego powazna, delikatna,
                    > wyksztalcona np. jakas rozchwytywana prawniczke mlodego pokolenia.
                    > a ta na filmiku to katastrofa, zwykla glupia cizia- typ[ kelnerki, bleeeeeeeee
                    > KAŹMIRZ!!! NA COS TY POLECIAŁ?????????????


                    no dokładnie tak samo sobie myślałam
                    w końcu żona w tym gorzowie cały czas, on od kilku lat w zupełnie innym świecie
                    żyje, tu rząd, tu londyn, tu rozgrywki wewnątrzpartyjne, rozumiem doskonale, że
                    mogli stracić wspólny język i oddalić się od siebie na tyle, że stadło już nie
                    miało sensu
                    ale właśnie myślałam, że znalazł sobie jakąś londyńską, może niekoniecznie od
                    razu wschodzącą gwiazdę, ale po prostu dziewczynę wykształconą i tam osadzoną, z
                    którą może mieć wspólne priorytety i rozumieć się mogą nawzajem. a tu po prostu
                    podstarzały lowelas, który zgłupiał na punkcie młodego ciałka o umysłowości i
                    zachowaniu 14-latki...
                    nigdy nie uważałam marcinkiewicza za mędrca, ale nie przypuszczałam, że to aż
                    taki kretyn
    • wespuczi Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 00:59
      o fak
      ale wiocha

      zona niech sie ciesz ze pozbyla sie takiego balastu tongue_out
      • guderianka Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 08:46
        Mam pytanie-czy prostactwo tej pani jest oceniane na podstawie tego
        co mówi i jak mówi ?
        Bo cholera głośniki mi nie działają i nie mam foni a tylko wizję-a z
        wizji widaże ona zjada ją wzrokiem i jest napalony jak kocur na
        wiosnę a ona radosna jak ptaszek i..dżizass..myślałam że jest
        starsza (?)
        • jowita771 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:38
          > Bo cholera głośniki mi nie działają i nie mam foni

          Żałuj, cymesik Ci umyka.
          ktoś napisał (moofka chyba), że wyobrażał sobie panią z klasą. Ja też myślałam,
          że pani jest młoda, ale wykształcona i na poziomie. Zaskoczona jestem bardzo.
          Matko boska elektryczna, czy temu Kazimierzowi całkiem odebrało rozum?
          • jowita771 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:40
            Nie moofka, tylko mearuless. (tez na M jak miłość)
            • guderianka Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 17:13
              No kurka wodna żałuję..
    • hellious Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 08:50
      Eh, zal tego Kazia. Pajacuje z ta swoja panienka strasznie...
      Bardzo prosciutka i baardzo mlodziutkasmile Ile ona ma lat? Chyba nie wiecej niz ja.
      • czar_bajry Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:22
        ona starsza od Ciebiesmile
    • lubie_gazete Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 08:53
      Super laska! A lat ma chyba 29 ,tyle gdzieś pisało,śliczna,mniam,mniam!
      A kobiety zazdrosne-podświadomie boją się,że i one mogą być porzucone dla takiej
      ślicznej kobiety jak ona,więc piszą głupoty.
      Bardzo ładna i fajna laska,a to nagranie-jestem pewien,że ona celowo się tak zgrywa.
      • hellious Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 08:54
        Ja tam sie nie boje. Jestem mlodsza i fajniejszatongue_out
        • lubie_gazete Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:16
          hellious napisała:

          > Ja tam sie nie boje. Jestem mlodsza i fajniejszatongue_out

          Jeżeli zdjęcie w wizytówce jest faktycznie Twoje to tylko pierwsza część powyższego zdania się zgadza tongue_out.
          • hellious Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:18
            Kwestia gustu, a akurat twoj malo mnie obchodzismile
          • liwilla1 Re: hehe 21.02.09, 09:21
            a od kiedy to amator odkurzacza zna sie na kobiecej urodzie? wink
    • liwilla1 Re: wniosek jest jeden 21.02.09, 09:06
      nie pierwszy i nie ostatni raz premier RP okazal sie cieciem. rany, ta kobieta
      jest prosta jak linijka. mlaszcze glosniej niz nasz kochany prezio.
    • setia Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:07
      boszz co za idiotka. zaczynam myśleć, że ktoś specjalnie ukartował ten romans,
      żeby Kazia ostatecznie skompromitować.
      • oli.nek Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:18
        kurczę, ale między nimi różnica... żadnej miłości nie widzę za to duuuuuuuuużo
        sexu. ona się nim bawi, on myśli, że jest macho. współczuję żonie, że musi na to
        patrzeć i że widzi to cała polska.
        • zales239 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:23
          Ale dlaczego faceci dają się tak podejśc i manipulować przez
          młodzież.
          Ta dziewczyna nie jest ani ładna ani subtelna ani mundra,ale za to
          ma młode ciałkosmile
          Dlaczego faceci w średnim wieku myślą tą mniejszą główką-chyba sobie
          zdają sprawę,że to ich ostatnie podrygiwink
          • hellious Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:25
            zales239 napisała:

            >
            > zdają sprawę,że to ich ostatnie podrygiwink

            Za piec lat to kylo blekitna pigolka pomozetongue_out
            • hellious Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:26
              hellious napisała:

              > zales239 napisała:
              >

              >
              > kylo-tylko... mlody dodal cos od siebietongue_out
    • morgen_stern Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 09:27
      Po pierwsze odczepić mi się od kelnerek smile
      Po drugie proszę mi już nie puszczać takich filmików, na których się za kogoś
      muszę wstydzić, strzeliłam buraka przed komputerem z żenady wink
      • jowita771 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:44
        Morgen, ja też z tych, co się wstydzą za innych. I dlatego mam problem z
        oglądaniem różnych popisów, głupio mi jak cholera.
    • minkapinka Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:19
      wiedzę, ze na wszystkich wystapienie Kazia i Izabell zrobiło wielkie
      wrażenie. Zenada - stary pryk manipulowany przez małolatę.
    • emigrantka34 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:34
      Już wiosna podrosła i bzami tchnie
      Kaziu, Kaziu, Kaziu zakochaj się
      bez rosy po nocy i listek schnie
      Kaziu, zakochaj się
    • syriana Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:39
      a ja nie wiem

      pierwsze wrażenie rzeczywiście niskie, ale biorę dużą poprawkę na to, że to były
      takie wygłupy we dwoje
      pewna jestem, że sama mam na koncie niejedną taką bzdurną konwersację z facetem

      ich pech i głupota ciągle i wciąż, że nie umieją w ogóle rozegrać tej sprawy
      medialnie i pewnie nie jedną taką wpadkę zaliczą nie chcąc przyjąć do
      wiadomości, że są towarem, z którym dla show dziennikarze zrobią wszystko
      • morgen_stern Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:45
        Syriana, ale o to właśnie chodzi. Każda z nas ma takie wygłupy na koncie smile ale
        oni zdając sobie sprawę, że są na medialnym świeczniku powinni się trochę
        przyhamować. Małolata młoda i durna, ale dorosły facet powinien ją ciut
        przytemperować, choć z drugiej facet z kryzysem wieku średniego jest czasem nie
        do opanowania wink
        • croyance Re: kaziu kochasz mnie??? 23.02.09, 00:18
          Jestem od niej tylko 2 lata starsza, wiec starsznie cieszy mnie, ze
          w tym wieku mozna jeszcze zostac nazwna 'mloda i glupiutka' big_grinDD Ja
          juz bym potraktowala to jako komplement.

          A o Marcinkiewiczu nie wiem nic, nawet nie wiedzialam, ze bym
          premierem.
      • beata985 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 10:56
        NO, ZE JA WCZORAJ SZKŁO odpusciłamsad(( no nie wybaczę sobiesad((

        szkoda gadać. To oni nie wiedzieli, że operatorzy nie przepuszczą
        takiej perełki???

        co jeszcze zauważyłam w JEGO oczach...strach??? czy cos w tym
        stylu..w momencie kiedy mówili o szczerości.
        • syriana Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:03
          strach, duma, radość, spełnienie, chcica, zaskoczenie że tak można, zaskoczenie
          że jestem taki fajny, i chciałbym ale trochę się jeszcze boję

          czego tam nie było?

          kurcze, aż mi się żal faceta zaczyna robić, że tyle lat pewnie na
          emocjonalno-seksualnych co najmniej równinach przebywał, a teraz w Himalaje bez
          maski tlenowej się wybrał wink
          • croyance Re: kaziu kochasz mnie??? 23.02.09, 00:22
            Facet zachlysnal sie wielkim swiatem, mozliwosciami, wolnoscia.
            Marian Keynes w ktorejs ksiazce uzywa takiego porownania: 'jak
            mlodzi zakochani, ktorzy wychodza z restauracji przed czasem by
            pojsc do domu i uprawiac seks, i nie dbaja o to, jak niekulturalnie
            to wyglada, przy czym nie zostawiaja nawet wystarczajacej ilosci
            pieniedzy na pokrycie kosztow kolacji, bo zakladaja, ze wszyscy
            ciesza sie ich szczesciem i sa rownie podekscytowani jak oni' (pisze
            z glowy, nie cytuje dokladnie, ale sens ten sam).
      • czar_bajry Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:32
        syriana ja wiem że każda z nas ma takie wygłupy na koncie ale raczej kameralne a
        nie medialne, jeżeli wiedzą że są pod lupą mediów i opinii publicznej to moim
        zdaniem można by spodziewać się większej klasy, a szczególnie po człowieku który
        przez jakiś czas był premierem europejskiego państwa.
        Jak tak patrzę na te wyczyny podstarzałego i wyliniałego playboya i prostackiej
        laski to wstyd mnie ogarnia że taki człowiek był moim premierem.

        • syriana Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:38
          no też o tym piszę - zestawienie poważnego człowieka, który w telewizji wygłasza
          Ważne Słowa, z chichoczącą, wygłupiającą się dziewczyną wyraźnie mu sprawiającą
          przyjemność jest najbardziej zgrzytające w tym filmiku

          a takie zachowanie przed kamerą nie jest prostactwem ale naiwnością, głupotą i
          nieznajomością zasad rządzących mediami
          • zuzior077 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 15:40
            Baby najgorszą to on ma minę, dobrze że nie ma zbliżenia bo pewnie byśmy
            zobaczyły strużkę śliny w kąciku. Bleeeeeee
    • zuzior077 Przykro patrzeć... 21.02.09, 10:47
      ...jednak każdy facet bez względu na wiek zachowuje się jak pajac gdy zauroczy
      go baba. Ach szkoda patrzeć,że były premier RP gustuje w takich prostaczkach-
      dawno nie widziałam czegoś tak żenującego. Szkoda mi go- wyszedł na głupka.
      • czar_bajry Re: Przykro patrzeć... 21.02.09, 11:38
        a mnie go nie żal ma to o co sam się postarał ale do niego i tak jeszcze nie
        dotarło, że jest śmieszny i żałosnysmile
        no chyba że chodzi o to aby mówili nie ważne źle czy dobrze ale w ogólesmile
    • angazetka Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:30
      Trafiłam na to wczoraj w Szkle i nie wierzyłam oczom ni uszom.
      Żenuła oraz żal.peel - inaczej tego określić nie umiem wink Panienka
      idiotka (i jaka mlodziutka, ile ona ma lat, 14?), Kazio napalony -
      zgroza jakaś.
      • jowita771 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:50
        Jak facet się już ocknie i puści sobie ten filmik albo chociaż przypomni, to
        będzie się długo rumienił.
        • babowa Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 11:59
          Najbardziej to się rumienią jego dorastające dzieci
          widziec ojca napalonego cos obrzydliwego
          • zuzior077 Napalonego... 21.02.09, 12:14
            i to na taką siksę. Żenada.
        • mearuless witajcie:) 21.02.09, 12:01

          wy juz tak slodko dyskutuecie a ja dopiero oczy przecieram.
          pokazAlam filmik mezowi liczac na jego oburzenie a on-NIC -wzruszyl ramionamismile
          moze tez mialby ochote na takie mlode i gupiewink


          a co do tej nieszczesnej kelnerki- bez przesady z tymi dasami, specjalnie tak
          napisalam bo powszechnie wiadomo ze znaczna czesc emigracji dorabia sobie na
          kelnerowaniu a nie w kancelariach prawniczych....brak wiedzy, wyksztalcenia,
          doswiadczenia...
          nie ma sie co oburzac-jak ktos dorabial sobie w ten sposob [ja w czasach
          mlodosci bywalam hostessą- ale obbsesji nie posiadamwink]

          to jest forum, nie bede sie 2 godziny zastanawiala zanim cokolwiek napisze,
          myslac czy nie uraze kogos...wiec prosze sie odczepic zebym sie odczepilawink
          • mami2 Re: witajcie:) 21.02.09, 12:31
            hehe, mój też w podobnym stylu zareagował (tzn. stwierdził, ze żenada
            kompletna), ale razem ze mną podtrzymuje zdanie, że zrobili to z premedytacją-
            nie wierzę, żeby facet który od kilku lat jakoś z mediami jest obeznany, nie
            wiedział, że będą cały czas na niego czegoś szukać - zwłaszcza teraz jak wyszedł
            ten romans i spekulacje. Dla mnie to jest puszczanie oka do wszystkich
            tabloidów, pudelków, szkieł i innych. Moze pokazują w ten sposób, że się bawią z
            nimi w taką grę...a jeżeli nie, to faktycznie można o Kaziu tylko powiedzieć że
            chłop umoczył na całej linii...
            • rita75 Re: witajcie:) 21.02.09, 14:09
              Moze pokazują w ten sposób, że się bawią
              > z
              > nimi w taką grę..

              "Czosnek ma głowę białą, a ogon zielony"?
    • rita75 cizia zujaca gume z otwartą gębą...straszne 21.02.09, 12:36
      myslalam, sadzac po zdjeciach, ze ma klasę...a tu proszę co za fifka
      • marzeka1 Re: cizia zujaca gume z otwartą gębą...straszne 21.02.09, 13:03
        Też miałam taki odbiór, ale tu- infantylna panienka, poza tym cały przekaz to
        dla mnie emocjonalna pornografia, nie chcę publicznie oglądać czegoś takiego.
    • wimperga Wiedziałam, że jego spojrzenie coś mi przypomina 21.02.09, 13:26
      Tak samo patrzył się wczoraj kot naszych sąsiadów na naszą kotkętongue_out. A co do tej
      dziewczyny - jeśli to nie zgrywa dla mediów to kosmiczna żenadasad. A zachowanie
      Marcinkiewicza, cóż - wiejski nauczyciel nagle wylądował w londyńskim City i
      pomieszało mu się w głowie. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
    • lubie_gazete Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 13:31
      Przepiękna kobieta!
      Sam bym dla niej się rozwiódł i nawet zrezygnował z tego forum.
      • wimperga Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 13:54
        lubie_gazete napisał:

        > nawet zrezygnował z tego forum.

        No tak - rzeczywiście Cię zauroczyłatongue_out. Takie poświeceniebig_grin.
    • gabbie a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 13:52
      nie znam relacji Kazia z żona ale widac drogi im sie wcześniej
      rozeszły, - w tym wszysktim jakoś go podziwiam za odwagę i jednak
      uczciwość, i właśnie szczerość. Czy lepiej było żyć w zakłamaniu? I
      ewnetulanie akceptować istnienie kochanki?

      a jeśli chodzi o Izabel to powiem Wam, że ja tez się czasem
      idiotycznie zachowuję jak jestem w towarzystie tylko chłopa mego
      • litylko Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 14:28
        Żujesz gumę z otwartą paszcęką gośno mlaskając ?
        Zresztą ona nie była tylko w towarzystwie "chłopa swego".
        • marzeka1 Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 14:30
          Byli w TV, filmowani, poza tym on jest byłym (na szczęście!) premierem. Ty ze
          swoim facetem możesz zachowywać się jak chcesz. Zachowanie Kazia i Kaziowej
          panny było zwyczajnie obciachowe.
          • gabbie Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 14:41
            wyglądało na to, że oni nie wiedzieli, że to bedzie sfilnowane i
            upublicznione = ktos im wyciął numer

            Dlaczego ja ze swoim chłopem mogę zachowywać sie jak chcę a Izabela
            ze swoim nie?

            • beata985 Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 14:56
              gabbie napisała:

              > wyglądało na to, że oni nie wiedzieli, że to bedzie sfilnowane i
              > upublicznione = ktos im wyciął numer
              siedzząc przed kamerami i wiedząc pod jakim obstrzałem kamer są
              powinni się tego spodziewać

              >
              > Dlaczego ja ze swoim chłopem mogę zachowywać sie jak chcę a
              Izabela ze swoim nie?

              może...przed swoją prywatną kamerą w swoim domu robią co chcą, tu
              byli w studiu na 5 min przed wejściem na wizję
              >
            • angazetka Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 15:14
              > wyglądało na to, że oni nie wiedzieli, że to bedzie sfilnowane i
              > upublicznione = ktos im wyciął numer

              Nie mów mi, że były premier mego kraju jest tak glupi, że nie wie,
              że w studiu tv bywają kamery wink Poza tym on na początku mówi
              wyraźnie, że to pewnie trafi do "Szkła kontaktowego", więc wie, że
              kamera ich nagrywa.
              • gabbie Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 15:20
                nie wszystko, jako standard, idzie na wizje

                przykład z Durczokiem - nie wierzę, że on planował, że to pójdzie "w
                obieg", z Lisem, tez parę lat temu była podobna heca





                • angazetka Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 16:00
                  > przykład z Durczokiem - nie wierzę, że on planował, że to
                  pójdzie "w obieg", z Lisem, tez parę lat temu była podobna heca

                  Nie musieli planować, ale siedzą w mediach (Kazio też) na tyle
                  długo, że chyba wiedzą, że media się takimi zdarzeniami karmią?
      • denea Re: a ja Kazia nie potępiam 21.02.09, 16:02
        gabbie napisała:

        > a jeśli chodzi o Izabel to powiem Wam, że ja tez się czasem
        > idiotycznie zachowuję jak jestem w towarzystie tylko chłopa mego

        Oj tam, jak każdy chyba.
        Mnie akurat zupełnie nie o to chodzi. I podejrzewam, że w dobie Bog
        Brotherów ludzie generalnie nie takie rzeczy widzieli wink
        Osobiście powalił mnie hmmm... poziom tej panny. Staram się nie
        oceniać ludzi pochopnie a tu mamy krótki, niejako ukradziony filmik,
        ale takie zdania jak "mam tąąą - mlask, mlask - eeeeeeeee - mlask,
        mlask - no wieeeesz - koszulkęę - ee - mlask" to wygłaszają właśnie
        tipsiary bigbrotherowskie.
        Jeśli to jest Nowa Miłość Byłego Premiera to dla mnie z lekka szok.
        Jak ktoś pięknie powiedział - jaki Sarkozy, taka Carla Bruni. Albo
        ktoś ma klasę, albo po prostu nie. A ja mam wrażenie, że ta
        dziewczyna nie dość że chyba jest młodsza nż dzieci Marcinkiewicza,
        to co gorsza, na dodatek zwyczajnie przygłupia. Co zresztą z wiekiem
        ma niewiele wspólnego smile
        Sperma mu mózg zalała big_grin
        ROTFL
    • papugaara Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 15:00
      Ludzie! Przecież oni po prostu się wygłupiają, droczą ze sobą.
      Śmieszy mnie ta cała nagonka na pana Marcinkiewicza. To jego życie
      prywatne, specjalnie jakoś tym się nie afiszuje, a nawet jeśli to
      jego sprawa. Ok, jest osobą publiczną, ale ma też prawo do własnego
      życia i podejmowania własnych decyzji. Co do nagrania - a Wam nie
      zdarza się zająknąć przy jakiejś wypowiedzi, dodając okoliczności w
      jakich to się odbywało - dziewczyna chciała zażartować, nie miała
      pewnie świadomości,że zostanie to nagrane, emocje zrobiły swoje.
      Wyszło jak wyszło, ale nie uważam, żeby na miejscu było od razu
      ocenianie jej jako prostą i głupią. Czy wszyscy są zawsze ą, ę i
      zachowują się tak bardzo poprawnie i poważnie??? A w oczach pana
      Marcinkiewicza to ja widzę totalne zauroczenie tą osobą - typowy
      maślany wzrok na początku związku, gdy hormony szaleją. I cóż w tym
      takiego złego? Nie oceniam jego decyzji w kwestii rozstania z żoną
      pod względem moralnym czy jakimkolwiek- tak naprawdę nikt nie wie co
      działo się w jego małżeństwie, więc uważam, że nie mamy zbytnio
      prawa nikogo krytykować...
      • lola211 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 17:05
        Na forum mozna sobie za darmoche pouzywac, wiec ematki tylko
        czekaja na takie okazje.
        W ogole nie znaja ani jej ani jego, same czesto głupie jak but,w
        oparciu o filmik juz orzekly, ze pan niby zidiocial do reszty dla
        pustej jakoby lalki.
        Plotkary moze by sie wlasnymi mezami zajeły, bo niejeden pojdzie w
        slady Marcinkiewicza- to pewne.Jak nie dzis to za jakis czas.

        >Przecież oni po prostu się wygłupiają, droczą ze sobą.

        Czego te najmadrzejsze w swiecie forumki w ogole nie potrafia
        dostrzec zaslepione swoim swietym oburzeniem wobec faceta, ktory
        smial zwiazac sie z kims innym niz zona.

        • zaziza Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 17:26
          Plotkary moze by sie wlasnymi mezami zajeły, bo niejeden pojdzie w
          > slady Marcinkiewicza- to pewne.Jak nie dzis to za jakis czas.


          ty bylas za to przezorna- na starcie wzielas starego dziada, wiec
          nie pojdzie
          • lola211 Re: kaziu kochasz mnie??? 22.02.09, 14:34
            • zaziza Re: kaziu kochasz mnie??? 22.02.09, 14:52
              "Temu "dziadowi" moglabys co najwyzej buty czyscic, a i tak bylby to
              dla ciebie awans. "

              Nie dziekuję, nie gustuję w próchnach, takie rozkosze zostawiam
              tobie big_grin
              • lola211 Re: kaziu kochasz mnie??? 22.02.09, 23:27
                A ile ty dziecino masz lat, skoro 36 letni facet to dla ciebie
                próchno, a? Idz , lepiej lekcje odrób, pacierz odmow i spac.
    • artemisia_gentileschi Przeboj;) 21.02.09, 15:16
      ktory do niegdys radiomaryjnego i cnotliwego Kazia pasuje jak ulalwink
      www.youtube.com/watch?v=JLRWyHAGsaI
    • aniuta75 Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 15:36
      Jeny! Myślałam, że pod biurko wejdę ze wstydu...
      • wroan Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 19:53
        Zaraz zaraz. Po kolei. Podejrzewać forumowiczki o zazdrość to juz czysta
        głupota. To raz. dwa. Ja też do dzisiaj rano się zagdzałam, że to jedynie sprawa
        Marcinkiewicza. Ale ten człowiek jest byłym premierem i siedzi w studiu
        ogólnopolskiej telewizji. Sorry. Jak się sie zgadza na wyznania na antenie i
        flircik z tą kobietą z pejczem na 5 minut przed wyjściem na wizję, to już nie
        jest jego prywatna sprawa. tylko tych, którzy to oglądają. Nikt mu nie kazał się
        obściskiwać z panną i wyznawać jej miłość. Ja nawet na łonie rodziny nie mówię
        głośno swojemu MĘŻOWI że go kocham.
        Prosta to komplement, podobnie jak kelnerka. Prostacka.
        • kropkacom Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 20:02
          > Ja nawet na łonie rodziny nie mówię
          > głośno swojemu MĘŻOWI że go kocham.

          Jest się czym chwalić? Ale fakt, o infantylizm cię nikt nie posadzi. Prędzej o
          sztywniactwo.
        • syriana Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 20:07
          Jak się sie zgadza na wyznania na antenie i
          > flircik z tą kobietą z pejczem na 5 minut przed wyjściem na wizję, to już nie
          > jest jego prywatna sprawa.

          no to na antenie, czy przed wejściem na wizję?
          bo to dwie sytuacje różne
    • rita75 a jednak ... 21.02.09, 16:48
      byla to nieudolna proba stworzenia wizerunku: "marcinkiewicz
      równiacha gosciu, swoj naturalny chłop"


      kmarcinkiewicz.blog.onet.pl/1,AR3_2009-02_2009-02-01_2009-02-28,index.html

      z blogu Marcinkiewicza- wypowiedz izki:

      "w „szkle kontaktowym” zostaje puszczony krotki film z narzeczona
      Iza… zabawny aż do łez…nagrany przed wystąpieniem Kazimierza,
      OCZYWIŚCIE BEZ ŚWIADOMOŚCI I ZGODY BOHATERÓW. Po co wyśmiewać
      swobodę i naturalny sposób bycia, tak oczywisty przed wejściem na
      wizję?"

      • marzeka1 Re: a jednak ... 21.02.09, 16:59
        Wymiękłam, jak przeczytałam "tfurczość" pani Izy, cóż za stylistyczna finezja i
        głębokość myśli. I ten wspólny blog, no czekam z niecierpliwością na ten potok
        banału i ekshibicjonizmu, który -niechybnie- wyleje się z tej strony..
        Bardzo interesuje mnie, co ta pani nazywa "normalnością"?
        • mama-maxa Re: a jednak ... 21.02.09, 17:21
          ja tez padłambig_grin no to panna niezła, a jak już mówiłam, języka polska
          byc dla niej trudna językabig_grin

          ciekawa jestem tej ich wspólnej twórczości
        • beata985 Kurcze 21.02.09, 17:23
          laski...litości...ja mam stos faktur do napisania a Wy się pastwicie
          dalej nad Kaziem ..no nie mogę sie powstrzymaćżeby tu nie zajrzec...
      • denea Re: a jednak ... 21.02.09, 21:40
        No dobra, to że ona nie zna języka na tyle, żeby sklecić kilka zdań,
        wiedzieliśmy wcześniej. Ale, na Boga, czemu Kazimierz jej tego nie
        sprawdził ??
        No chyba że sprawdził. Jeszcze gorzej.
        • croyance Re: a jednak ... 23.02.09, 00:27
          Bo on jest teraz na etapie 'ale ona slicznie pluje' ...
    • graue_zone Re: kaziu kochasz mnie??? 21.02.09, 17:21
      Taa, no to się wyjaśniło, na co Kazio poleciał... Na ten ętelekt przecież...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka