Dodaj do ulubionych

DZIEŃ KOBIET!!!

08.03.09, 08:50
ja wam sie ten nasz dzien zaczoł???u mnie dosyc miło, czekam na zyczonka od
rodzinnych facetówtongue_out:p
Obserwuj wątek
    • lola211 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:54
      Jak kazda inna niedziela.
      Kawa przy kompie, potem troche pracy, za to wieczorem uczczę sobie
      ten dzien w teatrze.
      • jasmin80 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:56
        Dzień jak co dzień.Świętowaliśmy już wczoraj to święto.
    • zales239 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:56
      Mój osobisty jeszcze leżakuje i chyba się nie doczekam śniadania,a
      może jakaś cudowna myśl mu błyśnie hehe.
      Dla wszystkich obchodzących i nie wszystkiego najsmile
      • hellious Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:58
        Mlody sciagnal mnie z wyrka o 7.00,malzon jeszcze kima, aja zaraz po jakies sniadanko wyskocze do sklepu. Pogoda taka ladna ze az mi sie chcesmile
        • buzka25 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:43
          za to moje dzieci sie obudzilo o 5,15 i zamiaru na dalesze spanie nie było, wiec
          7 rano była by dla mnie błogoslawieństwem, !!!!, u nas pogoda marna, leje od
          wczoraj jak z cebrasad
    • liwilla1 Re: od draki 08.03.09, 08:58
      M. sie na mnie zezloscil, ze mu biednemu choremu sniadanka nie zrobilam i do
      lozka nie zanioslam, tylko kawka i komputerek smile focha straszliwego strzelil,
      mala swoim rykiem obudzil i teraz ja jestem zla uncertain w dodatku zyczen nie zlozyl i
      jeszcze sie usprawiedliwia, ze on komuszych swiat nie uznaje. doopek zasmarkany!
      • akseinga Re: od draki 08.03.09, 09:03
        Po wczorajszych szaleństwach w aquaparku obudziąłm się z bólem
        gardła i kiepskim samopoczuciem. Mąż zamiast śniadania do łóżka
        pobiegł do apteki. Acha dostałyśmy z córką lizaki serca bo ja
        kwiatków wymuszonych świętem nie uznaję.
        • asiaiwona_1 Re: od draki 08.03.09, 09:12
          Wstałam, zrobiłam śniadanie, sprzątnełam po śniadaniu i .... razem z
          córką nadal czekamy na życzenia. Może jak będziemy wychodzić do
          knajpy na obiad z okazji Dnia Kobiet to sobie przypomni o życzeniach
          smile
          • monlem Re:cudownie 08.03.09, 09:15
            mój jeszcze śpi , a na życzenia nie mam co czekać .
            Przy każdej okazji słyszę że on świąt nie potrzebuje do składania życzeń , ale
            na codzień też ich nie słysze .
    • gagunia Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:14
      Pobudka o 6, bo moje dziecko miało obiecany basen i wytrzymać nie mógł. Weszłam
      więc na stronkę basenu zobaczyć o której otwierają, a tam informacja, że
      nieczynny przez 2 tyg. Młody ryczy. Mnie swędza powieki - wstaję do łazienki a
      tu oczy jak u chińczyka. Górne powieki spuchniete jak diabli.Nie wiem o co
      chodzi. WYpilam wapno, na razie nie schodzi sad
      • tysia77 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 11:28
        To może być wirus,miałam tak kiedyś.Jak Ci nie przejdzie do jutra to
        idź do okulisty.
    • echtom Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:29
      Zaspałam i mam kaca, bo wczoraj poświętowałam, coby na kacu do roboty nie iśćwink Nic mi się nie chce, choć zajęć w planach sporo. A po południu mała rodzinna imprezka, bo młoda ma imieniny.
    • mathiola Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:52
      Świetnie się zaczął, musiałam wstać do małego obesrańca, posprzątać sajgon w
      kuchni po wczorajszym gotowaniu mojego małżonka, obsłużyć dzieci, nakarmić
      lekami... teraz w końcu mogę z kawką usiąść do kompa. Stary śpi.
      Ale za to wczoraj ja spałam do 11, a resztę dnia byłam obsługiwana, wydając jeno
      dyspozycje z kanapy smile
    • mearuless u nie standartowo:) 08.03.09, 10:32

      ja dostalam roże, starsza corka tulipana a najmlodsza wagon mambsmile
      hehehe, jak co roku, jak zawsze, jak zwykle- moj maz juz chyba zastygl jesli
      chodzi o pomysly na prezenty.
    • edycja_kopiuj_wklej Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 10:39
      A ja szczesliwie wzielam sobnie na niedziele fuche i siedze sobie na
      sekretariacie i nic nie robie, bo mam tylko byc...
      I jestem szczesliwa, bo tak to w domu trzeba by bylo ugotowac obiad,
      bawic sie z dzieckiem itp.
      A tak mam prawdziwy dzien odpoczynku big_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka