buzka25 08.03.09, 08:50 ja wam sie ten nasz dzien zaczoł???u mnie dosyc miło, czekam na zyczonka od rodzinnych facetów:p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lola211 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:54 Jak kazda inna niedziela. Kawa przy kompie, potem troche pracy, za to wieczorem uczczę sobie ten dzien w teatrze. Odpowiedz Link Zgłoś
jasmin80 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:56 Dzień jak co dzień.Świętowaliśmy już wczoraj to święto. Odpowiedz Link Zgłoś
zales239 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:56 Mój osobisty jeszcze leżakuje i chyba się nie doczekam śniadania,a może jakaś cudowna myśl mu błyśnie hehe. Dla wszystkich obchodzących i nie wszystkiego naj Odpowiedz Link Zgłoś
hellious Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 08:58 Mlody sciagnal mnie z wyrka o 7.00,malzon jeszcze kima, aja zaraz po jakies sniadanko wyskocze do sklepu. Pogoda taka ladna ze az mi sie chce Odpowiedz Link Zgłoś
buzka25 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:43 za to moje dzieci sie obudzilo o 5,15 i zamiaru na dalesze spanie nie było, wiec 7 rano była by dla mnie błogoslawieństwem, !!!!, u nas pogoda marna, leje od wczoraj jak z cebra Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: od draki 08.03.09, 08:58 M. sie na mnie zezloscil, ze mu biednemu choremu sniadanka nie zrobilam i do lozka nie zanioslam, tylko kawka i komputerek focha straszliwego strzelil, mala swoim rykiem obudzil i teraz ja jestem zla w dodatku zyczen nie zlozyl i jeszcze sie usprawiedliwia, ze on komuszych swiat nie uznaje. doopek zasmarkany! Odpowiedz Link Zgłoś
akseinga Re: od draki 08.03.09, 09:03 Po wczorajszych szaleństwach w aquaparku obudziąłm się z bólem gardła i kiepskim samopoczuciem. Mąż zamiast śniadania do łóżka pobiegł do apteki. Acha dostałyśmy z córką lizaki serca bo ja kwiatków wymuszonych świętem nie uznaję. Odpowiedz Link Zgłoś
asiaiwona_1 Re: od draki 08.03.09, 09:12 Wstałam, zrobiłam śniadanie, sprzątnełam po śniadaniu i .... razem z córką nadal czekamy na życzenia. Może jak będziemy wychodzić do knajpy na obiad z okazji Dnia Kobiet to sobie przypomni o życzeniach Odpowiedz Link Zgłoś
monlem Re:cudownie 08.03.09, 09:15 mój jeszcze śpi , a na życzenia nie mam co czekać . Przy każdej okazji słyszę że on świąt nie potrzebuje do składania życzeń , ale na codzień też ich nie słysze . Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:14 Pobudka o 6, bo moje dziecko miało obiecany basen i wytrzymać nie mógł. Weszłam więc na stronkę basenu zobaczyć o której otwierają, a tam informacja, że nieczynny przez 2 tyg. Młody ryczy. Mnie swędza powieki - wstaję do łazienki a tu oczy jak u chińczyka. Górne powieki spuchniete jak diabli.Nie wiem o co chodzi. WYpilam wapno, na razie nie schodzi Odpowiedz Link Zgłoś
tysia77 Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 11:28 To może być wirus,miałam tak kiedyś.Jak Ci nie przejdzie do jutra to idź do okulisty. Odpowiedz Link Zgłoś
echtom Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:29 Zaspałam i mam kaca, bo wczoraj poświętowałam, coby na kacu do roboty nie iść Nic mi się nie chce, choć zajęć w planach sporo. A po południu mała rodzinna imprezka, bo młoda ma imieniny. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 09:52 Świetnie się zaczął, musiałam wstać do małego obesrańca, posprzątać sajgon w kuchni po wczorajszym gotowaniu mojego małżonka, obsłużyć dzieci, nakarmić lekami... teraz w końcu mogę z kawką usiąść do kompa. Stary śpi. Ale za to wczoraj ja spałam do 11, a resztę dnia byłam obsługiwana, wydając jeno dyspozycje z kanapy Odpowiedz Link Zgłoś
mearuless u nie standartowo:) 08.03.09, 10:32 ja dostalam roże, starsza corka tulipana a najmlodsza wagon mamb hehehe, jak co roku, jak zawsze, jak zwykle- moj maz juz chyba zastygl jesli chodzi o pomysly na prezenty. Odpowiedz Link Zgłoś
edycja_kopiuj_wklej Re: DZIEŃ KOBIET!!! 08.03.09, 10:39 A ja szczesliwie wzielam sobnie na niedziele fuche i siedze sobie na sekretariacie i nic nie robie, bo mam tylko byc... I jestem szczesliwa, bo tak to w domu trzeba by bylo ugotowac obiad, bawic sie z dzieckiem itp. A tak mam prawdziwy dzien odpoczynku Odpowiedz Link Zgłoś