Dodaj do ulubionych

ten to mial szczescie

11.03.09, 06:51
myslalam, ze wystarczy byc glupim, zeby miec szczesci a okazuje sie,
ze jeszcze trzeba byc pijanym....

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6367464,Pijany_mezczyzna_wpadl_pod_metro_i_zyje.html
Obserwuj wątek
    • myga Re: ten to mial szczescie 11.03.09, 08:06
      szczescie to chyba NIE ZALEZY OD INTELEKTU A NI





      Szczescie ti chyba nie zalezy od intelektu ani stanu trzezwosci. Moze Aniol
      Stroz czuwa?
      www.tvn24.pl/2205836,12691,0,1,1,cudem-uratowany-z-katastrofy,wideo.html





    • 18_lipcowa1 ale glupi watek 11.03.09, 10:01
      no ale przy emigrantce moze przywyknac
      • emigrantka34 [...] 11.03.09, 10:07
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • dzidaa Re: Lipcowa 11.03.09, 10:13
          poza tą wymianą zdan dziewczyn..................pijany naprawde ma większe
          szanse przezycia wypadku niz trzezwy,i wyjsc z niego mniej poobijanym, a wynika
          to ze zwiotczenia mięśni....
          • myga Re: Lipcowa 11.03.09, 10:14
            dzidaa napisała:
            pijany naprawde ma większe
            > szanse przezycia wypadku niz trzezwy,i wyjsc z niego mniej poobijanym, a wynika
            > to ze zwiotczenia mięśni....
            ___
            To prawda, ale z wypadku samochdowego. W tym przypadku mial szczescie, ze sie
            akurat tak ulozyl na torach, ze pociag go nie ruszyl, i nie wiem, czy alkohol
            cos mial do rzeczy?
      • myga Re: ale glupi watek 11.03.09, 10:13
        czy cudowne ocalenie mozna rozpatrywac w kategoriach intelektualnych? To takiego
        glupiego w tym watku, chyba ze chcialas tak sobie dokopac emigrantce?
        • cudko1 emigranktko toz to prawda 11.03.09, 10:15
          stara jak światbig_grin u mnie zawsze się mówi że pijany zawsze ma
          szczęścietongue_out
          ps. poznałaś już nowe dziecie forumowe?? kliknij w sygnaturkę moją
          piękną!!!! udała mi się prawda??wink
          • emigrantka34 cudko 11.03.09, 10:23
            Zgadza sie cudko - gdyby to byla trzezwa osoba, to pewnie skonczyloby
            sie tragicznie....
            Dziecie forumowe poznalam, dzieki za link....pewnie przyda sie od
            czasu do czasu jak sie wqrwie.
            Nawet cusik napisalam.
        • emigrantka34 Re: ale glupi watek 11.03.09, 10:16
          Watek mial byc lajtowy, ale okazuje sie, ze jak sie tego nie napisze
          wprost WIELKIMI LITERAMI, to niektore tego nie rozumieja.
          • 18_lipcowa1 Re: ale glupi watek 11.03.09, 10:16
            emigrantka34 napisała:

            > Watek mial byc lajtowy, ale okazuje sie, ze jak sie tego nie
            napisze
            > wprost WIELKIMI LITERAMI, to niektore tego nie rozumieja.


            idiotyczny
            na miare emigrantki i jej MONDROSCI
            • cudko1 ło matko 11.03.09, 10:29
              a lipcowa dzisiaj nie w humorzebig_grin hormony już dają o sobie znać??
              nie za wcześnie??? może zjedz coś słodkiegosmile
              • emigrantka34 Re: ło matko 11.03.09, 10:30
                najlepiej murzynka albo plesniaka
    • lilka69 Re: emigrantko i lipcowa 11.03.09, 21:05
      emigrantko- bez wzgledu na to co napisalby lipcowa TWOJ STYL WYPOWIEDZI I JEZYK
      JEST TRAGICZNY. inni tez to czytaja! nie rob z siebie patologii!

      lipcowa- watek kazdy czyta jaki chce. i to ci polecam. przy okazji- ja nie
      sadzilam, ze ty kiedykolwiek bedziesz w ciazy ale...wszystkiego dobrego i
      dystansu do innych!
      • emigrantka34 [...] 11.03.09, 22:21
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • lilka69 do moderatora 12.03.09, 14:58
          to chyba uklaon w moja strone? bo napisana na moj post odpowiedz
          zostala usunieta. ale ja nie widzialam w niej nic zdroznego. w TEJ
          akurat nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka