Dodaj do ulubionych

Melancholia

24.08.09, 15:05
Musiałam wyjść w czasie pracy służbowo. Czekałam na przystanku autobusowym,
który znajduje się przy parku. Patrzyłam na słońce przezierające przez drzewa,
starszych ludzi siedzących na ławeczkach, rodziców z dziećmi, poczułam zapach
lip i jakoś tak poczułam dziwny spokój. Pomyślałam, że lato jest piękne.
Czasem mnie tak nachodzi i postanowiłam, że zacznę pisać pamiętnik, żeby
utrwalić takie chwile.
Obserwuj wątek
    • inguszetia_2006 Re: Melancholia 24.08.09, 15:23
      Witam,
      Też tak mam.
      Zauważyłaś, że zapach ma duży wpływ na takie doznania?
      Taki wiosenny, albo taki ciepło - jesienny rozwala na całego.
      Uwielbiam takie chwile.
      Pzdr.
      Inguszetia

      • ipola Re: Melancholia 24.08.09, 15:29
        Tak, jesień pięknie pachnie. Liśćmi, ziemią, wilgocią.
    • szyszunia11 Re: Melancholia 24.08.09, 20:01
      nazwałabym to raczej błogostanem, niż melancholiąwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka