ipola
24.08.09, 15:05
Musiałam wyjść w czasie pracy służbowo. Czekałam na przystanku autobusowym,
który znajduje się przy parku. Patrzyłam na słońce przezierające przez drzewa,
starszych ludzi siedzących na ławeczkach, rodziców z dziećmi, poczułam zapach
lip i jakoś tak poczułam dziwny spokój. Pomyślałam, że lato jest piękne.
Czasem mnie tak nachodzi i postanowiłam, że zacznę pisać pamiętnik, żeby
utrwalić takie chwile.