Dodaj do ulubionych

0:0 Lechii w Turcji

IP: *.gdynia.mm.pl 17.02.08, 19:18
wow! idą na majstra!!! ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: L.G. Re: 0:0 Lechii w Turcji IP: *.94.174.89.cable.satra.pl 17.02.08, 23:29
      Oczywiscie pierwszy w temacie o Lechii musial sie wpisac jakis
      smierdzacy sledź ...
      • Gość: kazik Re: 0:0 Lechii w Turcji IP: *.mammothnetworks.com 18.02.08, 22:09
        czemu w twych wpisach tyle zlosciwosci,tym potwierdzasz tylko,ze nie
        ma zadnej roznicy po miedzy toba a poplecznikami innych klubow.czy ty
        nigdy nie chodziles do kosciola? przeciez sport to tylko zabawa.
        jednym czasem sie wiedzie lepiej,a innym razem gorzej.to tylko zabawa
        Lechia wygrala tym razem w Turcji.jednak odzwierciedleniem bedzie
        liga,a tam jest az za wielu,ktorzy marza o zastrzycie.to tylko zabawa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka