Gość: ja IP: *.gdynia.mm.pl 17.02.08, 19:18 wow! idą na majstra!!! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: L.G. Re: 0:0 Lechii w Turcji IP: *.94.174.89.cable.satra.pl 17.02.08, 23:29 Oczywiscie pierwszy w temacie o Lechii musial sie wpisac jakis smierdzacy sledź ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: 0:0 Lechii w Turcji IP: *.mammothnetworks.com 18.02.08, 22:09 czemu w twych wpisach tyle zlosciwosci,tym potwierdzasz tylko,ze nie ma zadnej roznicy po miedzy toba a poplecznikami innych klubow.czy ty nigdy nie chodziles do kosciola? przeciez sport to tylko zabawa. jednym czasem sie wiedzie lepiej,a innym razem gorzej.to tylko zabawa Lechia wygrala tym razem w Turcji.jednak odzwierciedleniem bedzie liga,a tam jest az za wielu,ktorzy marza o zastrzycie.to tylko zabawa Odpowiedz Link Zgłoś