dita74
10.11.09, 21:46
POzdrawiam .Ja tak troche moze z choinki sie urwalam ,bo mam synusia,ktorego
karmie 1,5roku z roznymi naprawde przygodami .Mam pytanie i niewiem czy mnie
nie wyrzuca stad .Mianowicie jak wspomnialam synul ma 1,5 roku od wrzesnia
zaczal chodzic do zlobka i
...............................................................no wlasnie
zaczelo sie .Oczywiscie chory .Mialam cicha nadzieje ze moje mleko uchroni go
przed wszystkimi chorobskami a tu niespodzianka.Tydzien chory tydzien
chodzi.....Popadam w depresje ,bo lekarze tylko antybiotyki ,wiec brak slow
....jak moge mu pomoc ,odparniajac go jeszcze ,chyba ze dam sobie spokoj z
praca ale wtedy , nie mamy .....co jesc ..Takie realia, ale dziecko
najwazniejsze.pozdrawiam.