blizniaczka1
13.02.06, 17:08
WItajcie!
Napisałam jakiś czas temu posta o początku końca karmienia mojego 6
miesięcznego synka.
Chciałam synka jeszcze troszkę pokarmić, ale już nie mam siły. Nawracające
zapalenia, grudki itd. Nie mam już sił.
Postanowiłam odstawić dziecko od piersi.
Nie proszę o zachęcanie mnie do dalszego karmienia, bo mam dość kłopotów i
kryzysów.
Natomiast chciałam się poradzić:
wczoraj jedna pierś zrobiła się znowu pełniejsza, a przystawianie ssaka nie
dawało wiele.
W nocy spałam z kapustą, troszkę odciągnęłam z tej piersi. Grudek nie ma póki
co.
Od rana dziecka juz nie karmię. PIersi zrobiły się większe, pełniejsze,
nabrzmiałe, ale jeszcze nie bolące.
Piję szałwię. Odciągnęłam raz tylko troszkę, po kilka kropel z każdej.
Niestety, od nocy mam 37,4, wzięłam paracetamol, gorączka spadła do 37,1, ale
teraz znowu jest 37,4. Boję się co dalej.
Co mam zrobić, jak dalej postępować?
Czy gorączka może się pojawić przy odstawianiu czy raczej oznacza wyłącznie
zapalenie? Jechać do szpitala???!!!! Wzywać położną? Odciagać? NIe odciągać?
Przeczekać? Boję się nocy i jutra
HELP