katrin252
20.09.06, 14:14
szanowna Pani Moniko!
po obserwacji mojej dwumiesiecznej coreczki doszlam do wniosku, ze powodem
kolek u Malej sa spozywane przeze mnie jogurty. Z produktow zawierajacych
wapn moge jesc tylko twarog i maslo, do tego raz dziennie pijam wapno. Czy
powinnam zazywac dodatkowo jakies inne srodki zawierajace wapn, by nie
oslabic zbytnio mojego organizmu?
Pozdawiam i prosze o odpowiedz!