sylwianitro
18.10.07, 11:09
witam.. corka skonczyla 6 miersiecy.je raz dziennie zupke, zaczelam
wprowadzac jej miesko i chce wprowadzic kaszke ryzowa.. o jakiej
porze dnia lepiej ja zaserwowa? rano czy kaszka lepsza na wieczor? a
moze to nie ma znaczenia..? przyznam ze na noc sie boje, bo jakby
jej nie podeszla to noc z glowy, ale nie wiem czy rano to dobra
pora.. jak uwazacie mamy?