Dodaj do ulubionych

rozszerzenie diety o kaszke

18.10.07, 11:09
witam.. corka skonczyla 6 miersiecy.je raz dziennie zupke, zaczelam
wprowadzac jej miesko i chce wprowadzic kaszke ryzowa.. o jakiej
porze dnia lepiej ja zaserwowa? rano czy kaszka lepsza na wieczor? a
moze to nie ma znaczenia..? przyznam ze na noc sie boje, bo jakby
jej nie podeszla to noc z glowy, ale nie wiem czy rano to dobra
pora.. jak uwazacie mamy?
Obserwuj wątek
    • akaef Re: rozszerzenie diety o kaszke 18.10.07, 11:11
      Ja nie daję kaszki, tylko kleik i nie ryżowy tylko kukurydziany (bo
      nie zatwardza). Podaję ok. 18 zmieszany z owocami - tartym jabłkiem,
      gruszką, jagodami itp. Kaszki nie daję, bo nie chcę wprowadzać mleka
      modyfik.
      • lady_of_avalon do akaef 18.10.07, 11:14
        A co jest własciwie złego we wprowadzeniu kaszki z mlekiem modyfikowanym???? Ja wprowadziłam i nie widze żeby czyms złym sie to skończyło.. młody po 150 ml kaszki i tak jeszcze dwa cycki wciąga ;PPP
        Przecież to nie trucizna...
        • akaef Re: do lady_of_avalon 18.10.07, 11:33
          Pewnie, że nie trucizna, ale po co? Nigdy moje dzieci nie dostawały
          mleka modyfikowanego, jak przychodził odpowiedni czas to zaczynały
          pić normalne mleko od krowy (nie ze sklepu bynajmniej, tylko od
          krowy). To taki mój absolutnie prywatny, subiektywny pogląd - unikam
          (oczywiście bez popadania w skrajności) rzeczy
          przetworzonych/modyfikowanych, jeśli tylko się da. Tzn. wolę mleko
          od krowy niż z proszku, kefir z mleka od krowy niż kefir z mleka w
          proszku i majtki z bawełny wolę od majtek z elastanu (czy jak się to
          tam nazywa). Pozdrawiam. :))
    • lady_of_avalon Re: rozszerzenie diety o kaszke 18.10.07, 11:12
      Z dietetycznego punktu widzenia to całkowicie obojętne kiedy tą kaszke dostane. Za pierwszym razem może lepiej rano, żeby zobaczyc jak dziecko na nią zareaguje...aczkolwiek kszaki nie zaliczają się chyba do specjalnie alergizujących produktów. Większośc mam daje kaszki wieczorem przed snem, bo niektóre dzieci dłużej po nich śpią (moje akurat nie...)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka