modelina1982
16.10.05, 20:51
Prosze poradzcie mi co robic w sprawie badan dna. O wniesieniu o ich
zrobienie dowiedzialam sie poczatkiem sierpnia ( dostalam pismo z sadu
iz "tatus" wnios o owe badania i ze ma 14 dni na wplacenie zaliczki na ich
poczet) i od tej pory cisza, nie dostalam zadnego zawiadomienia z sadu ani o
ich wycofaniu ani wyznaczajacego termin ich zrobienia, a to juz prawie 3
miesiace . Moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji i potrafilaby doradzic
pozdrawiam