pmwk 03.09.07, 19:00 prawdopodobie będę miała umorzone postępowanie (art 207) bo m. też zgłosił na policji obdukcje (lewe, prawda minimalna), i wymyśla na mnie że to ja go biłam. już mam dość. nienawidzę go coraz bardziej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pmwk Re: Załamałam się 03.09.07, 19:57 i jest mi tak strasznie źle, boli mnie głowa, nie mam sily już walczyć, kompletnie już nie mam siły, i jest mi strasznie niedobrze: ((((((((((( k.. czemu ja musiałam się związać z takim gościem? rozwalił mi już 3 lata życia i rozwali pewnie następne. nie daję już rady(((( Odpowiedz Link Zgłoś
braktalentu Re: Załamałam się 04.09.07, 12:32 Przegrana bitwa, to nie przegrana wojna. Od czego głowa będzie Cię bardziej bolała, od kolejnego mordobicia i wyrzutów sumienia z powodu dziecka, które skazujesz na wychowanie w patologii, czy od pokonywania przeszkód, na drodze do zwycięstwa. Ofiara budzi moje współczucie. Wojownik szacunek i chęć pomocy. NIE DAJ SIĘ PMWK. Nie daj się lać i nie daj się wrobić w byle jakie życie Twoje i Twojego dziecka. Walcz do jasnej cholery, bo przed Tobą nie trzy lata, a co najmniej trzydzieści lat życia i nie warto ich marnować z szumowiną. Aspiryna i do dzieła! Dziecko patrzy! Odpowiedz Link Zgłoś
uczula Re: Załamałam się 05.09.07, 14:50 Jezeli ty nie zmienisz swojego zycia to kto to zrobi za ciebie? Przeciez nikogo innego nie ma. Uwierz w to, ze moze byc jeszcze dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś