Dodaj do ulubionych

Załamałam się

03.09.07, 19:00

prawdopodobie będę miała umorzone postępowanie (art 207) bo m. też
zgłosił na policji obdukcje (lewe, prawda minimalna), i wymyśla na
mnie że to ja go biłam.

już mam dość. nienawidzę go coraz bardziej
Obserwuj wątek
    • pmwk Re: Załamałam się 03.09.07, 19:57
      i jest mi tak strasznie źle, boli mnie głowa, nie mam sily już
      walczyć, kompletnie już nie mam siły, i jest mi strasznie niedobrze:
      (((((((((((

      k.. czemu ja musiałam się związać z takim gościem? rozwalił mi już 3
      lata życia i rozwali pewnie następne. nie daję już radysad((((
      • braktalentu Re: Załamałam się 04.09.07, 12:32
        Przegrana bitwa, to nie przegrana wojna. Od czego głowa będzie Cię
        bardziej bolała, od kolejnego mordobicia i wyrzutów sumienia z
        powodu dziecka, które skazujesz na wychowanie w patologii, czy od
        pokonywania przeszkód, na drodze do zwycięstwa. Ofiara budzi moje
        współczucie. Wojownik szacunek i chęć pomocy. NIE DAJ SIĘ PMWK. Nie
        daj się lać i nie daj się wrobić w byle jakie życie Twoje i Twojego
        dziecka. Walcz do jasnej cholery, bo przed Tobą nie trzy lata, a co
        najmniej trzydzieści lat życia i nie warto ich marnować z szumowiną.
        Aspiryna i do dzieła! Dziecko patrzy!
    • uczula Re: Załamałam się 05.09.07, 14:50
      Jezeli ty nie zmienisz swojego zycia to kto to zrobi za ciebie?
      Przeciez nikogo innego nie ma.
      Uwierz w to, ze moze byc jeszcze dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka